Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Kielce
Język rosyjski35 / 60 min

AnetaZM

Opis ogłoszenia

Zapraszam Państwa na korepetycje z języka rosyjskiego. Jestem rusycystą z zamiłowania. Uważam, że człowiek uczy się całe życie, dlatego nie zakończyłam swojej edykacji na dyplomie magistra, ale wyjeżdżam na kursy dla obcokrajowców do Rosji lub państw z byłego ZSRR. Posiadam certyfikat języka biznesu B2 wydany przez instytut im. Puszkina w Moskwie. Mogę się pochwalić, że moje uczennice zdały maturę na 100% jak i pisemną tak i ustną, oczywiście to był nasz wspólny sukces. Prowadziłam zajęcia na poziomie podstawowym i zaawansowanym dla osób pracujących. 35zł = 60 min, 60zł = 120min.  Tel.502 248 411

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.