Darek Sobiecki

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Gdynia (Witomino)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem i tłumaczem języka angielskiego o bardzo bogatym doświadczeniu zawodowym i praktyce językowej ( uczelnie wyższe, licea, klienci biznesowi i indywidualni, szkoły językowe ). Nauczam na wszystkich poziomach zaawansowania oraz przygotowuję z powodzeniem do egzaminów kompetencji językowej, szczególnie MATURA, egzamin gimnazjalny, Cambridge Certificate, IELTS  itp.Prowadzę zajęcia standardowe i intensywne, konwersacje, język ogólny i specjalistyczny. Możliwość dojazdu do uczniów.Również tłumaczenia i konsultacje językowe.
Mam nienaganny akcent brytyjski, co nie jest powszechne wśród polskich anglistów. Mam także dużą wiedzę zarówno językową oraz z innych dziedzin - nie jest zatem przypadkiem mój udział w finale turnieju Jeden z Dziesięciu :)
Mam też pasje - jest ich kilka. Myślę, że dzięki temu mamy możliwość doskonalić wiedzę i umiejętności w ciekawej, inspirującej atmosferze.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1981 - 01.1988
Uniwersytet Gdański
Magister
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.