Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
 
Online
Piaseczno
Pruszków
Rembertów
Ząbki
Warszawa
Konstancin-Jeziorna
Wrocław
Józefosław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka100 - 120 / 60 min

Andrzej Pec

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/565 opinii

Opis ogłoszenia

Cześć!

Gratuluję wykonania pierwszego kroku do lepszej matematycznej przyszłości! Jeżeli czytasz to ogłoszenie, to jesteś na doskonałej drodze do sukcesu . Pozwól, że pokrótce opiszę, kim jestem, jak pracuję i co zyskujesz, decydując się na współpracę ze mną. Mam dyplom inżyniera obroniony na Politechnice Warszawskiej , od 12 lat udzielam korepetycji z matematyki, i robię to efektywnie .

Co mnie wyróżnia:

Połączenie empatycznego podejścia do Ucznia z solidną i rzetelną metodą nauczania – szczerze lubię matematykę, prowadzę lekcje maksymalnie ciekawe i rozwijające, a ponadto cechuje mnie "anielska cierpliwość" , uczę w komfortowej i pogodnej atmosferze;

Stosowanie odpowiednich narzędzi w drodze do sukcesu – korzystam ze sprawdzonej i docenianej przez Uczniów platformy nauki on-line , a w przypadku lekcji tradycyjnych korzystam z potężnego arsenału pomocy naukowych – repetytoriów, zbiorów zadań i ćwiczeń ;

Rzeczowe i odpowiedzialne traktowanie Ucznia – punktualność, zaangażowanie w proces nauki, umiejętność rozpoznawania indywidualnych cech ucznia, oraz realistyczna ocena umiejętności i aspiracji Ucznia – to klucz do sukcesu!

Lubisz kupować kota w worku? A kto lubi?! ;) Oferuję zatem spotkanie pokazowe trwające od 30 do 60 minut które jest płatne tylko jeżeli zawiążemy współpracę ! Więcej szczegółów można ustalić ze mną przez telefon. 

Po pierwszej próbnej lekcji, oferuję możliwość nauki w następujący sposób:

  • Online na sprawdzonej platformie łączącej funkcjonalność skype’a z tablicą interaktywną
  • Indywidualnie przy filiżance dobrej kawy

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2005 - 06.2008
X L.O. im. św. Królowej Jadwigi
10.2008 - 03.2012
Politechnika Warszawska
Inżynier
Gospodarka przestrzenna
10.2015 - 07.2016
Uniwersytet SPWS w Warszawie
Pedagogika
Kursy i szkolenia
10.2021
Praktyki zawodowe w szkole korepetycji
02.2022
Wiedza w zakresie prowadzenia działalności edukacyjnej oraz udzielania korepetycji w formie "online"
Doświadczenie
10.2022 - aktualnie
Mathema.me
Pomoc w bieżącej nauce matematyki; Przygotowywanie raportów indywidualnych: - wstępnego/diagnostycznego po pierwszej lekcji dla nowego ucznia - ewaluacyjnego cyklicznie po 7 spotkaniach Prowadzenie ewidencji lekcji i tematów.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 65
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2022

Bardzo polecam Korepetycje z Panem Andrzejem. Bardzo dobrze tłumaczy, jest miły i pomaga przygotować się do kartkówki czy sprawdzianu. Podniosły mi sie oceny od momentu kiedy mam Korepetycje z Panem Andrzejem. Naprawdę polecam, jestem zadowolona z Tych lekcji

Mat Guru Andrzej Pec

Nieczęsto odpowiadam na komentarz, ale myślę, że to też ważne że poprawę widać po tych niewielu lekjach. Po połowie z nich widziałem znaczącą poprawę, i chciałem nadmienić, że bardzo mnie to cieszy. Istotny jest dla mnie wynik mojej pracy. Dziękuję za komentarz.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2022

Z całego serca polecam korepetycje z Panem Andrzejem. Udało mi się podciągnąć oceny. Widzę duże postępy w matematyce i w końcu przekonałam się do tego przedmiotu. :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2022

BARDZO polecam korepetycje z Panem Andrzejem!Zajęcia w przyjaznej atmosferze, konkretnie , dokładne i jasne wyjaśnienie każdego zadania. Szybki kontakt, dogodne terminy świetna skuteczność.

avatar
Łucja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2022

serdecznie polecam korepetycje z Panem Andrzejem. kontakt dostałam z polecenia i w ogóle się nie zawiodłam. mimo słabych ocen w szkole i problemem z matematyka skończyłam liceum z 4, a maturę zdałam na bardzo zadowalający wynik. miła atmosfera, dobre podejście do ucznia. naprawdę polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2022

Bardzo polecam zajęcia z matematyki u Pana. Cenię go za jasne tłumaczenie zadań, cierpliwość i spokój. Dobrze przygotował mnie do matury i zdałem ją na takim wyniku w jaki celowałem.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2022

Zdałam w tym roku maturę na 90%, co w 100% jest zasługą Pana Andrzeja. Lekcje są bardzo przyjemne i dopasowane pod ucznia. Bardzo polecam!!

Mat Guru Andrzej Pec

Zaprzeczam jakobym pisał maturę za Ciebie Dominiko ;) szczerze gratuluję świetnego wyniku i życzę powodzenia w dalszych poczynaniach, oraz dziękuję za wspólną owocną pracę ☺️

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2022

Miałem lekcje z Panem Andrzejem ostatnie 5 miesięcy przed maturą. Praktycznie od zera przygotował mnie do matury podstawowej i rozszerzonej. Elastyczny, z angażowany i komunikacja jest bardzo jasna.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Miałem korepetycje z Panem Andrzejem po kilku nie udanych próbach zdania matury z matematyki i w tym roku udało się zdać.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2022

Syn miał z Panem Andrzejem korepetycje on-line z matematyki w 8 klasie. Lekcje były ciekawe i rozwijające, wykraczały poza materiał szkolny. Polecam!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2022

Mój syn, uczeń III klasy liceum od zawsze miał problemy z matematyką. Korzystał z pomocy różnych korepetytorów, ale efekty nie napawały optymizmem. Pan Andrzej sprawił, że syn zaczął przynosić dobre oceny i naprawdę polubił ten przedmiot. Czwórka za aktywność wystawiona przez nauczycielkę matematyki na koniec semestru to dla nas duża sprawa.

avatar
MARTA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2021

Pan Andrzej potrafi odczarować matematykę nawet dla bardzo opornych i zniechęconych niepowodzeniami uczniów. Mój syn już po kilku spotkaniach zaczął aktywnie brać udział w lekcjach i zdobywać plusy. Chętniej odrabia lekcje. Widać szybkie postępy. A na dodatkowe zajęcia z Panem Andrzejem chodzi z przyjemnością.

avatar
Natallia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2021

Мы живем в Польше только два года. Мой сын занимался с Паном Andrzej целый год, я очень довольна, по результатам экзамен по математике за 8 класс сын сдал на 72%. Хочу сказать спасибо большое. Dziękuję bardzo.

Mat Guru Andrzej Pec

Serdecznie dziękuję Pani Natalio za ten ubarwiający bądź co bądź komentarz nt. mojej pracy :)
Cieszę się z tego że syn osiągnął taki wynik - zważywszy iż co niektóre polecenia sprawiały problem związany z barierą językową.
Liczę na udaną kontynuacje przyjemniej pracy z Damirem ☺️

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2021

Mój syn ma korepetycje z Panem Andrzejem, poziom szkoły podstawowej łącznie z przygotowaniem do egzaminu ósmoklasisty. Syn zrobił duże postępy.Poprawil oceny.Bardzo chwali sobie sposób tłumaczenia Pana Andrzeja i atmosferę podczas zajęć.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2021

Mam lekcje online z Panem Andrzejem od kilku tygodni i po kilku próbach w końcu znalazłam korepetytora z prawdziwego zdarzenia. Podchodzę do matury podstawowej w tym roku. Mam duże zaległości, ale Pan Andrzej szybko uspokoił mnie tłumacząc popularne słowa klucze: pierwiastek równania, punkt należący do wykresu funkcji itp. - dzięki czemu mam kilka punktów w kieszeni zamiast w plecy. Pan Andrzej tłumaczy "po ludzku", angażuje się i dopytuje jeśli mam wątpliwości.... "cierpliwość i uśmiech na ustach" - to nie jest żaden bullshit ;)
Pozdrawiam i dziękuję!!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2018

Rzetelny, konkretny i dobrze potrafiący wytłumaczyć wszystkie zagadnienia korepetytor. Łatwy w komunikacji, a także bardzo miły. Polecam gorąco

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2017

Zacznę od tego, jakie miałem oczekiwania od korepetytora. Otóż zawsze byłem przeciwnikiem dzisiejszego systemu szkolnictwa i chciałem, żeby nie było jak w szkole. Napięta atmosfera, stałe godziny lekcji i karanie za błędy, to jest to co mnie najbardziej demotywuje. Pan Andrzej dał mi właśnie to, czego oczekiwałem, czyli luźne podejście do ucznia (mówimy sobie po imieniu, po lekcji gadamy o naszych zainteresowaniach), odpowiadające mi godziny zajęć oraz dużo cierpliwości. Pomimo bardzo ograniczonego czasu, dobrze przygotował mnie do egzaminu poprawkowego. Polecam!

Mat Guru Andrzej Pec

Dodam, że to "luźne podejście do ucznia" nie jest moim standardowym i jedynym stylem uczenia, ale staram się dopasować go do charakteru ucznia tak, by nauka była zarówno efektywna, jak i nie męcząca :)

Dziękuję bardzo za komentarz, witamy w III klasie :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2017

Gorąco i z pełnym przekonaniem polecam Pana Andrzeja. Jest cierpliwy, spokojny, pomysłowy, zaangażowany, ma dużą wiedzę i sposoby na jej przekazanie, odpowiednio dobrane do możliwości, przyzwyczajeń i charakteru ucznia. Córka miała z matematyki bardzo słabe oceny i kilku korepetytorów za sobą. Obie myślałyśmy, że nie uda się z tej sytuacji wyjść. I wtedy trafiłam na Pana Andrzeja. Po rozmowie i pierwszej lekcji widać było, że jako nauczyciel ma ambicję i zależy mu na tym, aby znaleźć sposób na to, żeby córka rozumiała i uwierzyła w siebie a przede wszystkim poprawiła oceny. Dwumiesięczne korepetycje zakończyły się sukcesem. Córka poprawiła oceny a ostatnie zaliczenie napisała na 96%! Osobiście najbardziej cenię to, że dzięki pomocy Pana Andrzeja zmieniło się nastawienie córki do przedmiotu. Pozdrawiam i do zobaczenia we wrześniu :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2017

Serdecznie polecam pana Andrzeja, profesjonalizm i świetna atmosfera pracy. Bardzo dobrzee tłumaczy zadania od podstaw, które ja przespałem na lekcjach w gimnazjum. Dzięki korepetycje udało mi się skończyć liceum i prawdopodobnie zdac maturę, której bym na 100% Nie zdał bez nich, dziękuję i polecam szczerze

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2016

Chodzę do III klasy technikum na profilu informatycznym. Do Andrzeja zaczęłam przychodzić na początku tego roku, czyli w połowie II klasy. W pierwszym semestrze miałam zagrożenie, a po rozpoczęciu zajęć z Andrzejem spadł mi z głowy problem pod tytułem „sinus, cosinus, byle 2 minus” Mogę polecić tego korepetytora za ogromny dar cierpliwości i tłumaczenia na milion sposobów

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2016

Bardzo polecam.
Jestem na profilu rozszerzonym w drugiej klasie liceum.
Pierwszą klasę ukończyłem z oceną bardzo dobrą, matematyka mi zawsze dobrze szła. Pan Andrzej, którego odwiedziłem kilka razy poczynając od drugiej klasy gimnazjum zawsze był w stanie rozwiać moje dywagacje dotyczące rozmaitych tematów i zadań niezależnie od ich poziomu i zaawansowania.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
23 września 2016

Nie polecam. Brak profesjonalizmu, warunki straszne. Bałagan w domu,zero inicjatywy jeśli chodzi o przygotowanie do zajęć.Przyszłam jako uczennica liceum, bez problemów z podstawowymi zadaniami. Pod koniec zajęć nie było co robić. Podstawy wytłumaczy (chociaż być może z błędem-tak się stało w moim przypadku).Odradzam.

Mat Guru Andrzej Pec

Bałagan był spowodowany remontem, za co na wstępie przeprosiłem. Miejsce pracy natomiast było puste i czyste.
Umówiliśmy się, że kwestie błędów wyjaśnimy po lekcji (mieliśmy przerobić jak najwięcej metod), no ale kontakt się urwał od razu po tym pierwszym spotkaniu.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2016

Chciałam z czystym sumieniem bardzo polecić Pana Andrzeja za wkład pracy, dzięki któremu moja córka osiąga takie sukcesy... Poziom w liceum, do którego trafiła nie był adekwatny do jej zdolności matematycznych, ale Pan Andrzej szybko skorygował je tak, że teraz córka w ogóle nie ma problemów z materiałem, a nawet zaczęła przynosić piątki. Brawo i dziękuję! Mogę dodać też, że rzeczywiście nie ma problemów jeśli chodzi o kontakt z tym korepetytorem. Podchodzi do zajęć podchodzi profesjonalnie.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2016

Jestem tegorocznym maturzystą. Z pomocy Andrzeja korzystam już parę miesięcy. Nie jestem typowym umysłem matematycznym, a mimo wszystko nadrabianie zaległości których sobie narobiłem przez całe liceum idzie bardzo sprawnie. Lekcje mijają w przyjemnej atmosferze, korepetytor tłumaczy bardzo profesjonalnie,na różne sposoby, łatwo idzie mi przyswajanie kolejnych działów. No i mniej stresuje się maturą :)

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2016

Polecam bardzo dobry korepetytor

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
30 stycznia 2016

Po przeczytaniu opinii poniżej spodziewałam się,że zapisuję się do konkretnego i rzeczowego korepetytora od matematyki a nie młodego chłopaka na kacu (lub po bardzoo ciezkiej nocy), który dobrze ogarnia matme. Podczas zajęć palił sobie elektryka...zajecia na brudnym biurku między okruchami ze śniadania.. Kompletny brak własnej inicjatywy czy to w wytlumaczeniu czegoś czy we wlasnych materialach-przygotowanie do zajęć ZEROWE. Zdecydowanie nie polecam, szczegolnie maturzystom-szkoda czasu i pieniędzy

Mat Guru Andrzej Pec

Na prawdę nie wiem, czemu ten komentarz miał służyć. Zacznę od sedna, czyli od końca - po słowach "ze śniadania..." - zatem dlaczego przez całą lekcję nie zgłaszałaś żadnych obiekcji co do tłumaczenia? Nawet, gdy się o to parokrotnie upewniałem? A gdy były wątpliwości merytoryczne w zadaniach, powtarzałem. I pamiętam, że robiliśmy zadania mające na celu ugruntowanie wiedzy...
Początek komentarza mocno mnie zaskoczył, gdyż przed każdym uczniem przemywam biurko mokrą ściereczką. "Brud" na biurku to tak naprawdę zdarta nawierzchnia blatu. Reszty nie skomentuję. Pozdrawiam.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2015

Chodzę do pana Andrzeja od niedawna, ale muszę przyznać, że moje wyniki w nauce znacznie się poprawiły. Umie w łatwy sposób wytłumaczyć zadania, które na lekcjach wydają się nie do obliczenia. Podaje takie metody, które są o niebo łatwiejsze niż w szkole. Gorąco polecam zarówno tym, którzy nie radzą sobie z matematyką, ale również tym, którzy szukają powtórzenia przed jakimkolwiek egzaminem.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2015

Chodzę do Andrzeja od niedawna, ale moje wyniki w nauce od tego czasu zdecydowanie się poprawiły. Potrafi on znakomicie wytłumaczyć zadania czasami używając do ich rozwiązania metod, które nie pojawiają się u mnie na lekcji, chociaż są o wiele prostsze. Zdecydowanie polecam zarówno tym, którzy nie ogarniają za dobrze matmy jak i tym, którzy potrzebują powtórzenia do matury lub innego egzaminu!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2015

Do Andrzeja trafiłam jak msze święte w intencji zaliczonej kartkówki przestały wystarczać. Matematyka była mi obca od zawsze. Po kilku miesiącach korepetycji lekcje matematyki to dla mnie odpoczynek od innych zajęć. Rozumiem i umiem wszystko co przerobiliśmy! Andrzej ma nieziemski dar docierania do każdego matematycznego inwalidy. Tłumaczy konsekwentnie, przejrzyście i do skutku czyli pełnego zrozumienia materiału. Zero stresu podczas spotkań, miła atmosfera, super humor! :) Andrzej jest elastyczny jeśli chodzi o godziny spotkań co jest wielkim plusem. :)
Z całego serca polecam Andrzeja, ponieważ moim zdaniem jest on najlepszym korepetytorem w mieście! :D

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2014

korzystam z korepetycji u Andrzeja juz ponad dwa lata. Obecnie jestem w klasie maturalnej i dotychczasowy materiał mam opanowany perfekcyjnie, dzięki czemu nie mam problemów z załapaniem nowych tematów i wszystko idzie jak po maśle. Z ostatniej klasowej matury próbnej rozszerzonej dostałem 84%. Dodam jeszcze, że Andrzej jest przemiłym kolesiem i można z nim nawiązać kontakt jak z człowiekiem, a nie przysłowiowym belfrem

Mat Guru Andrzej Pec

Daria, dostałeś 84%? Niesamowite... Nie mówiłaś, że zmieniasz płeć ;)

avatar
Emil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
14 sierpnia 2014

Andrzej to konkretna osoba,potrafiąca przekazać wiedzę(nawet nie zaawansowanym w matematyce :D),lekcję prowadzi w miłej i luźnej atmosferze,łatwo do niego trafić,bo mieszka blisko od metra,jest elastyczny pod względem godzinowym,więc można się z nim dogadać co do godziny zajeć. Po kilku zajęciach mogę powiedzieć,że zrobiłem postęp i warto z nim współpracować. Polecam Andrzeja!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2014

Matura rozszerzona na 86%, a czasu wcale nie było tak wiele... To cudotwórca! Dziękuję za zmotywowanie i super nauczycielskie podejście z takim zaangażowaniem. Moja mama się przysłuchiwała korepetycjom ;) I powiedziała, że takich nauczycieli to ze świecą szukać... Wielkie dzięki

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
27 czerwca 2014

Pewnie mnie pan nie pamięta,ale byłam na jednej lekcji u pana z wielkimi brakami,wziął pan 100 zł i powtarzał kilka razy w ciągu lekcji że matury w tym roku nie zdam,prosze wybaczyć ale takich rzeczy sie nie mówi osobie która ma wielką motywacje do nauki,a pan po prostu podcina skrzydła to nie jest fair, maturę otóż w tym roku zdałam ale nie dzieki panu, może jest pan dobry dla uczniów którzy rozumieja w miarę matematykę ale dla tych którzy nie rozumieją jej wcale zdecydowanie odradzam

Mat Guru Andrzej Pec

Doskonale pamiętam ten dzień Pani Joanno, gdy zjawiła się Pani u mnie. Byłem zszokowany ilością materiału jaki jest do ogarnięcia. I nawet zakładając, że nie jest Pani jedną z tych, którzy do nauki podchodzą z kijem, to zwyczajnie fizycznie brakowało mi terminów, i proszę sobie łaskawie przypomnieć, że o niezdaniu matury mówiłem w kontekście spotkań, jakie mielibyśmy sposobność odbywać, zważywszy na mój ówcześnie mocno napięty grafik. Mówiąc prosto z mostu, nie zdążyłbym poświęcić Pani tyle czasu, ile Pani potrzebowała. Nigdy nie mówię swoim stałym uczniom "sorry, ale przyjeżdża do mnie uczennica i będzie mi wygodniej, więc musimy przerwać współpracę". W żadnym razie nie chodziło mi o podcinanie skrzydeł. Bardzo mi przykro, że tak to Pani odebrała, naprawdę. Na wyjście powiedziałem, że na pewno są w Warszawie korepetytorzy, który są na tyle dyspozycyjni, żeby tę maturę Pani zapewnić. Ze względu na ww. okoliczności nie byłem jednym z nich. Mimo wszystko, GRATULACJE Z SUKCESU! Matura w tym roku była piekielnie trudna (podobno).

Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów :)

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2014

Z korepetycji u p.Andrzeja korzysta mój syn, był na kilku lekcjach. Jest zadowolony z wyboru właśnie tego korepetytora, potwierdzają się pozytywne opinie zamieszczone wcześniej przez inne osoby. Pan Andrzej nawiązał z synem bardzo dobry kontakt, jest cierpliwy i w przystępny sposób tłumaczy sposób rozwiązywania zadań. Kontaktuje się ze mną telefonicznie- to wielki plus dla p.Andrzeja za przekazywanie rodzicom bieżących informacji.

Mat Guru Andrzej Pec

Chciałbym tylko uściślić, że taki kontakt z rodzicami odbywa się wyłącznie za zgodą ucznia i prośbą rodziców.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2014

Szybkie i proste wyjaśnienie. Dokładnie to co potrzeba. Jestem bardzo zadowolony. Już po paru zajęciach znacznie podniosły się moje wyniki :D

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2013

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Wszystko jest dokładnie wyjaśnione, nie mam problemu ze zrozumieniem zadań :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2013

Niesamowicie inteligentny, cierpliwy i spokojny, ale jednocześnie tłumaczy z zapałem i energią. Miałam doświadczenia z wieloma korepetytorami, ale jeszcze żaden nie potrafił wzbudzić we mnie szczerego zainteresowania matematyką. Zadania licealne stały się pestką, bo Andrzej pokazał mi, jak banalne do zrozumienia są schematy. Dziękuję! :)

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2013

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji u Andrzeja. Dzięki niemu zaliczyłem cały semestr z matematyki. Polecam go serdecznie.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2013

Po kilku lekcjach z Panem Andrzejem jestem gotów polecić, go każdemu. Tłumaczy bardzo przystępnie i jasno, nawet dla mnie czyli kogoś kto zawsze miał problemy z matematyką teraz wszystko staje się zrozumiałe. Już po pierwszej lekcji widać było efekty !!
POLECAM !!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2013

Korepetycje w ciągu 2 godzin i zaliczony cały semestr z Matematyki :) Oraz dodam że ma mnóstwo cierpliwość co jest bardzo ważną rzeczą :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2013

Po lekcjach z Andrzejem poprawiłem semestr na wysoką ocenę i poszło mi dużo lepiej. Andrzej konsekwentnie tłumaczy i robi to dobrze, polecam tego korepetytora.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2013

Wszystko jak najbardziej okey, Andrzej pomógł mi podszkolić się w matmie przed maturką,, bardzo polecam ;)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2013

Po egzaminie gimnazjalnym mogę z ręką na sercu powiedzieć, że Andrzej przygotował mnie do części matematycznej bardzo dobrze! Jak widać nie trzeba lubić matematyki aby ją zrozumieć! Miła atmosfera, jest bardzo spokojny nawet jak matematyka uczennicy nie idzie do końca gładko... Po tych korepetycjach jestem otwarta na matematykę i wydaje się łatwiejsza :)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2013

Bardzo dobry korepetytor, dokladnie tlumaczy i wyjasnia od poczatku :) lekcje przebiegaja w bardzo milej atmosferze, polecam :)

avatar
Jurek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2013

Wyrozumiałość i cierpliwość to jego zalety, zacznie od A i skończy na Z jak fachowy nauczyciel. Polecam!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2013

Bardzo dobry korepetytor, lekcje przebiegają w luźnej i miłej atmosferze :) Zawsze przygotowany bardzo dobrze tłumaczy, jeżeli coś jest niejasne wyjaśnia od podstaw krok po kroku:) Polecam wszystkim;)

avatar
Michelle
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2013

Jestem bardzo zadowolona. Panuje miła luzna atmosfera a nauczyciel potrafi dokładnie i w skuteczny sposób wszystko wytłumaczyć nawet osobom z dużymi brakami. Polecam ;)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2013

Zgadzam się z przedmówcą – też należałam do tzw.’ ciężkich przypadków’ ;) Andrzej cierpliwie, krok po kroku wyjaśniał mi podstawy, dzięki czemu łatwo przyswoiłam materiał, a wszystko działo się w bardzo krótkim czasie. Opanowałam zakres, który wcześniej mnie przerażał :P
Dodatkowo, zainteresowałam się matematyką jako taką, co uważam za ewenement :)
Świetny korepetytor, bardzo dobrze przygotowany do zajęć, podchodzi do tematu wielowymiarowo, w razie potrzeby potrafi zmienić sposób tłumaczenia , jest dokładny i faktycznie „prędkość tłumaczenia zagadnień dostosowuje do indywidualnych predyspozycji ucznia”.
Polecam!!!!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2013

Dobry korepetytor. Wymaga myślenia od ucznia.
Bardzo solidny i zna się na matematyce. Cierpliwy i nie wyraża zniecierpliwienia wobec ,, ciężkich przypadków'' Polecam :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
21 lutego 2013

Niestety nie polecam. Lekcje nudne i do tego za bardzo nie zna się na matmie;/

Mat Guru Andrzej Pec

Piękny komentarz od zazdrosnej konkurencji... Nigdy w życiu nawet nie miałem ucznia o imieniu Bartek.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2013

Jestem zadowolona, poniewaz powoli zaczynam rozumiec o co chodzi z matma :) Polecam !

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2013

Jestem bardzo zadowolony z zajęć z panem Andrzejem. Wszystko tłumaczy tak, aby łatwo zrozumieć. Dostosowywuje się do poziomu ucznia. Z panem Andrzejem zrozumiesz każde zagadnienie matematyczne :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2013

Świetnie prowadzone lekcje! Korepetytor dostosowuje się do poziomu ucznia i tłumaczy w taki sposób, aby nawet osoba, która pierwszy raz słyszy o danym zagadnieniu je zrozumiała. Pan Andrzej solidnie podchodzi do zajęć - jest zawsze przygotowany, powtarza zadania dotąd aż uczeń nie dojdzie do wprawy.
Polecam z czystym sercem!

avatar
agz_s
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2013

Jestem bardzo zadowolona z udzielonych korepetycji. Dzięki nim matematyka przestała być dla mnie trudna. Bardzo kompetentne podejście do ucznia i świetnie przekazywana wiedza :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2013

Zajęcia z tym korepetytorem to konkret, takiej efektywności szczerze mówiąc bym się nie spodziewał :)

avatar
gruby
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
5 lutego 2013

Endrju Pec od matmy spec,
dyspozycyjny i wyrozumiały jest.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2013

W trakcie przygotowań do rozszerzonej matury z matematyki, przewinęło się u mnie wielu korepetytorów, żaden z nich jednak nie dorównywał kompetencjami Andrzejowi, jest to najlepszy korepetytor, jakiego dane było mi poznać, dostosowywuje program nauczania do ucznia tak by ten w sposób najbardziej optymalny względem swoich umiejętności, poradził sobie trudnościami. Po niechęci, jaką wywołali u mnie nauczyciele z liceum, Andrzej na nowo zaaplikował u mnie matematycznego "bzika". Mimo roli dydaktyka, nadal potrafi utrzymać niesamowicie pozytywną atmosferę, jednocześnie wywołując u nas samych niespodziewaną mobilizację do "trzaskania" zadanek :).

avatar
krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2013

Świetnie tłumaczy. Lekcje w bardzo milej atmosferze. Gorąco polecam.

avatar
Anka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2013

Świetny korepetytor! Polecam :)

avatar
Ruda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2013

WYBIERAJCIE PANA ANDRZEJA !
Tłumaczy w taki sposób ,że nawet największy głąb matematyczny zrozumie - w tym i ja ;)
Wszystko elegancko, bez problemów,bez stresu,rzetelna nauka ,miły korepetytor :D :)
Ogólnie gitara, zachęcam ,warto! :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2012

Bardzo dobry korepetytor, polecam!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2012

Bardzo polecam! Super korepetytor!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2012

Korepetor na medal. Korepetycje z Andrzejem bardzo pomogły mi w szkole. Polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2012

Bardzo solidny korepetytor. Gorąco Polecam!

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2011

Bardzo polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2011

Polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.