Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Lublin

Andrzej

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Andrzej

O mnie

Nauczyciel mianowany historii i wos.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.1998 - aktualnie
20 lat pracy w liceum

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2021

Gorąco polecam!!
Pan Andrzej przez pół roku nauczył mnie więcej niż nauczyciel z "elitarnej" szkoły przez 3 lata rozszerzonej historii. Na początku zajęcia bardzo mnie stresowały, ponieważ nie miałam wystarczającej wiedzy i nie czułam się pewnie, jednak pan Andrzej nigdy nie dał mi odczuć, że jestem "niekompetentna" - nawet jak popełniałam głupie błędy. Dużo zadań, obrazków, zdjęć, a nie tylko sucha faktografia. Na każde zajęcia pisałam minimum jedno wypracowanie - początkowo pisaliśmy wspólnie ich plany, żebym zrozumiała, na czym polegają. Poza tym, bardzo zindywidualizowany tok nauczania - pan Andrzej szybko zauważył, z czym radzę sobie dobrze (np. filozofia), a z czym trochę gorzej (np. mapki), dzięki czemu mogliśmy skupić się na najpotrzebniejszych i najtrudniejszych dla mnie wiadomościach.
Jeszcze raz szczerze polecam!

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2019

Polecam korepetycje każdemu, kto ma problemy z przygotowaniem do matury. Zajęcia prowadzone są sumiennie, porządnie, wszystko wiadomo od początku do końca.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2018

Świetnie potrafi przygotować do matury, od razu widać duże doświadczenie. Znakomicie tłumaczy nawet bardzo ciężkie do ogarnięcia kwestie. Doskonale dobiera ćwiczenia przydatne na maturze

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2017

Jestem bardzo zadowolony z pomocy w przygotowaniu do matury, wiedza przekazana w bardzo przystępny i profesjonalny sposób.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2017

Potrafi skutecznie przekazać wiedzę, jasno tłumaczy nawet zawiłe problemy. Naprawdę polecam.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2015

Pan Andrzej przerobił ze mną cały materiał praktycznie od zera. Z matury rozszerzonej zdobyłam zaskakująco wysoki wynik! Bardzo sympatyczna atmosfera i niska cena. Pozdrawiam serdecznie! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.