Andrzej Markowski

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Zgierz
Łódź

Andrzej Markowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Andrzej Markowski

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Ania, Bogumiła
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2021

Bardzo serdecznie polecamy zajęcia z architektem, panem Andrzejem!
Świetny nauczyciel!
Wakacyjny kurs malarstwa i rysunku architektonicznego od podstaw przeprowadzony profesjonalnie, dokładnie przemyślany i zaplanowany, miła atmosfera i bardzo dobry kontakt.
Posiada niesamowity dar tłumaczenia. Zagadnienia, nawet te najtrudniejsze, pod okiem pana Andrzeja wydają się być łatwe i zrozumiałe. Wyróżnia go olbrzymie zaangażowanie oraz ogromna cierpliwość.
Panie Andrzeju, serdecznie dziękujemy za krótką, lecz intensywną i bardzo owocną współpracę. Z całą pewnością będziemy ją kontynuować.
Ania J. i Bogumiła M.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2021

Świetny nauczyciel potrafiący przekazać wiedzę.
Polecam !!!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2020

Polecam wszystkim! Przed zajęciami u Pana Andrzeja chodziłam na kurs rysunku w grupie, niestety to nie było dla mnie… Komunikacja była nie jasna, niekiedy nie było czasu żeby się dopytać, a jak był to niektóre moje pytania nadal zostawały bez odpowiedzi. Poza tym stresująca atmosfera i rywalizacja o to kto będzie miał najlepszy rysunek w danym tygodniu. Jeśli też masz takie problemy z kursem, to osoba dla ciebie! Dzięki Panu Andrzejowi polubiłam rysunek. Indywidualne podejście, bezstresowe przekazywanie wiedzy i możliwość dopytania się o szczegóły związane z zawodem. Przedział tematów, które przerabia się na zajęciach sprawi, że na egzaminie nie będziesz czuł się zaskoczony. Dzięki dobrym podstawom i ilością przerobionych tematów dostałam się na wszystkie uczelnie na jakie aplikowałam (Politechnika Łódzka, Opolska i Świętokrzyska) w pierwszej dziesiątce przyjętych. Polecam jeszcze raz i dziękuje!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2019

Polecam z całego serca Pana Andrzeja. Lekcje organizowane zarówno bardzo profesjonalnie jak i w miłej, luźnej atmosferze. Od pierwszych zajęć czułam się swobodnie w jego towarzystwie i z tematami, nad którymi pracowaliśmy. Dobrze tłumaczy i naprowadza, a w razie problemów służy pomocą. Jest wyrozumiały, ale jednocześnie wymagający, co uważam za pozytywną cechę. Od początku do końca współpracy wierzy w ucznia i trzyma kciuki do ostatniej sekundy egzaminu, a w chwilach słabości podnosi na duchu. Dzięki temu, że pan Andrzej dysponuje szeroką gamą tematów żaden z egzaminów mnie nie zaskoczył. Aplikowalam na architekturę do Poznania, Gliwic, Lublina i Łodzi. Ostatecznie wybrałam Łódź, choć wybór był ciężki, bo dostałam się wszędzie ;-). Dobre przygotowanie zapewniło mi nie tylko miejsce na uczelni, a dodatkowo wysoki wynik (400/500 pkt z rysunku).
Podsumowując, jeszcze raz gorąco polecam :-D

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2019

Polecam zdecydowanie wszystkim - tym, którzy nie mieli w ogóle styczności z rysowaniem, czy rzeźba i tym, którzy są trochę bardziej zaawansowani. Ja akurat miałam zajęcia z rzeźby z których jestem bardzo zadowolona!

Bardzo podobał mi się sposób prowadzenia zajęć, Pan Andrzej zaczynał lekcje od stosunkowo prostych tematów i później stopniowo zwiększał ich poziom trudności. Na zajęciach zawsze można się zapytać o wszystko, Pan Andrzej cierpliwie i klarownie tłumaczy zagadnienia. Wiedza, którą zdobyłam na zajęciach bardzo pomogła mi na studiach.

Bardzo miła atmosfera, jednym słowem super zajęcia ; ) To właśnie dzięki Panu Andrzejowi udało mi się zaliczyć egzamin na 100%.
Bardzo dziękuję i polecam :D

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2019

Idealne i solidne przygotowanie do egzaminu na studia, dodatkowo wiedza zdobyta na lekcjach Pana Andrzeja zdecydowanie pomaga również później na studiach.

Zajęcia są luźne i prowadzone w bardzo relaksujący sposób.
Pan Andrzej jest bardzo cierpliwy, pomaga wyjaśnić wszystkie problemy związane z rysunkiem a dodatkowo można dowiedzieć się również sporo o studiach jak i o samym zawodzie.

Egzamin po tak solidnym przygotowaniu to już tylko formalności ;)
Zdecydowanie polecam !

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2017

Zdecydowanie polecam! Andrzej pomógł mi w realizacji moich marzeń. Zawsze chciałam nauczyć się rysować, zaczynaliśmy praktycznie od zera. Jako, że jestem dość niesfornym studentem, nie miał łatwego zadania. Dał sobie świetnie radę :) Dostosował lekcje tak, by ciągle podtrzymać moje zainteresowanie ćwiczeniami, niezależnie od akurat przerabianego tematu. Zaszczepił we mnie pasję, którą kontynuuję teraz na studiach i realizując prywatne projekty. Cierpliwy, kompetentny i utalentowany. Dzięki Andrzej! :))

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2016

Polecam wszystkim. Zarówno tym, który chcą się przygotować dokładnie do egzaminów, jak i tym, którzy z pasją chcą rozwijać swoje zainteresowania artystyczne. Cierpliwy, wyrozumiały oraz profesjonalny.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2015

Świetne przygotowanie do egzaminu, wszystko jasno wytłumaczone i bardzo miła atmosfera w czasie rysowania. Do tego dobre rady i odpowiedzi na wszystko co chce się wiedzieć. Bardzo polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.