Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Katowice
Siemianowice Śląskie
Sosnowiec
Bytom
Chorzów

O mnie

Absolwentka Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego. Nauczyciel dyplomowany z długoletnim stażem w Liceum Ogólnokształcącym. Egzaminator z biologii. Wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą na rozszerzeniu biologiczno- chemicznym. Wysokie wyniki w nauczaniu, bardzo dobre efekty na egzaminie maturalnym. Solidność, praca w oparciu o zadania typu maturalnego dla poziomu rozszerzonego, zgodność treści nauczania ze standardami egzaminacyjnymi oraz praca z uczniami chcącymi osiągnąć wysokie wyniki w nauczaniu w 3-letnim i 4 letnim cyklu kształcenia.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.