Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Język polski100 / 60 min

Anna

Opis ogłoszenia

Zapraszam na korepetycje z języka polskiego. Jestem doświadczoną nauczycielką języka polskiego w szkole podstawowej i średniej. Przygotuję do egzaminu ósmoklasisty i matury. Oferuję również pomoc w powtórzeniu i uporządkowaniu wiadomości, przygotowaniu do sprawdzianu, pisaniu wypracowań. Jestem również tutorem, pracuję akcentując i rozwijając mocne strony ucznia. Zapraszam serdecznie

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.