Ostatnia aktywność:
7 dni temu
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Anatomia200 / 60 min

Anatom

Opis ogłoszenia

Asystent Katedry Anatomii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wykładam anatomię wraz z demonstracjami w prosektorium dla wszystkich kierunków medycznych. Zawodowo pracuje jako lekarz.

Tłumaczę zagadnienia, które sprawiają trudności studentom. Indywidualnie, w zależności od potrzeb, dopasowuję plan zajęć. Najczęściej studenci wybierają:
- najtrudniejsze dla nich do zrozumienia/usystematyzowania tematy, takie jak: drogi nerwowe, anatomia topograficzna przedramienia i ręki, przekrojowe zagadnienia łączące różne układy.
- przygotowania do egzaminu - mogę odpytać jak na egzaminie (z komentarzem co do dalszych powtórek).

Podkreślam, że jestem wymagający i nie nauczę się za Ciebie. Moim celem jest, abyś załapał materiał w taki sposób, że potem wytłumaczysz go samodzielnie swoim kolegom ;)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.