Anatol Szewel

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język ukraiński60 - 80 / 60 min

Anatol Szewel

Opis ogłoszenia

Język angielski, rosyjski, ukraiński.
Jestem nauczycielem języka angielskiego z 29-letnim doświadczeniem pracy w szkole podstawowej, średniej i wyższej, w szkołach językowych, korepetycjach i w trybie online. Proponuję przygotowanie leksykalno-gramatyczne do egzaminów na różnych poziomach, jak również nauczanie języka angielskiego, rosyjskiego lub ukraińskiego metodą komunikatywną dla młodzieży, osób dorosłych oraz firm wg specyfiki pracy. Preferuję zajęcia w trybie online. Cena 80 zł za 60 min od osoby. Proponuję obniżkę ceny do 60zł w przypadku dużego zaangażowania ucznia. Możliwość pracy w parach dla osób o porównywalnym poziomie za 45zł od osoby.

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 19:00
Wtorek10:00 - 19:00
Środa10:00 - 19:00
Czwartek10:00 - 19:00
Piątek10:00 - 19:00
Sobota10:00 - 19:00
Niedziela10:00 - 19:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.