Anastazja Khomenkova

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Poznań

O mnie

Lektorka w szkołach językowych:

1) Maya School

2) Leader School

3) MooseWieloletnie doświadczenie w pracy zarówno z dorosłymi jak i najmłodszymi dzieciakami :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Polecam naukę u Pani Anastazji w szczególności osobom, które chcą przejść CRASH Course. Dużo materiału, cennych wskazówek oraz profesjonalne prowadzenie zajęć to główne jej atuty. Jeśli ktoś się nastawia na długofalową współpracę bez parcia na superwynik w krótkim czasie, doradzałbym odchudzenie programu o co najmniej 30%. Z pewnością w przyszłości jeszcze skorzystam z jej usług.

avatar
Wital
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2018

Witam,
Bardzo profesjonalnie podchodzi do nauczania. Zawsze przygotowana. Polecam na 100%. Jeśli ktoś będzie chciał referencje, to zapraszam

Anastazja Khomenkova

Bardzo dziękuje :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.