Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Szczecin

Natalia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/569 opinii
Dla użytkownika Natalia

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 06.2011
Uniwersytet Szczeciński
Magister
fililogia polska
10.2008 - 06.2013
Uniwersytet Szczeciński
Magister
prawo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 69
avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2024

Bardzo polecam zajęcia z panią Natalią, w pół roku nadrobiłyśmy razem materiał, który przez 5 lat technikum trudno było mi przyswoić:) Lekcje odbywały się w bardzo miłej atmosferze, nabrałam dużo pewności siebie i polubiłam znowu język polski. Pani Natalia to bardzo serdeczna osoba i naprawdę warto wybrać korepetycje z nią:)

avatar
Anastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2023

Serdecznie polecam zajęcia z języka polskiego prowadzone przez Panią Natalię. Lekcje odbywały się w bardzo przyjaznej atmosferze. Pani Natalia przygotowała mnie do matury podstawowej zarówno pisemnej, jak i ustnej w zaledwie rok. Dzięki pomocy Pani Natalii uzyskałam wynik, o którym we wrześniu klasy maturalnej mogłam tylko pomarzyć za co jestem niezmiernie wdzięczna.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2023

Świetna atmosfera na zajęciach + w końcu mogłam się przekonać do rozprawek i nie bałam się matury

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2023

Polecam z całego serca. Pani Natalia to cudotwórczyni. Dzięki temu kursowi napisałem maturę z rozszerzonego polskiego na 100%(!!!), mimo startu z pozornie beznadziejnej pozycji, kiedy we wrześniu nie umiałem absolutnie nic. Mówię pozornie, ponieważ dla Pani Natalii niemożliwe nie istnieje, a mój przypadek jest tego przykładem. Jestem i będę dozgonnie wdzięczny za pracę, którą Pani Natalia włożyła, by wyciągnąć mnie z nizin intelektualnych do wyniku z matury, o którym nawet nie śniłem.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2022

Bardzo polecam zajęcia z panią Natalią. Zajęcia odbywały się w przyjaznej atmosferze. Dzięki pani Natalii zdałem maturę ustną i rozszerzoną z bardzo dobrym wynikiem.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2022

Bardzo polecam zajęcia z panią Natalią. Dzięki wspólnej pracy, udało mi się napisać maturę na wysoki wynik, który pomoże mi się dostać na wymarzone studia. Dzięki wspaniałej atmosferze, zawsze przychodziłam z uśmiechem na zajęcia. Pani Natalia umie przekazać wiedzę w skuteczny, ale i też interesujący sposób. Z każdymi zajęciami widziałam coraz to większy postęp w pisaniu wypracowań, a stres dotyczący matury, powoli opadał ze względu na dobre przygotowanie przez panią Natalie. Jeszcze raz dziękuję za wszystko!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2022

Pani Natalia jest najlepszą nauczycielką jaką spotkałam na swojej drodze. Podchodzi do ucznia indywidualnie, więc wie jaki jest najlepszy sposób, by zwiększyć jego wiedzę i umiejętności. Dodatkowo jest wyrozumiała, motywuje ucznia i zachęca do nauki. Każde zajęcia odbywały się w przyjemnej atmosferze i przy tym nie były stratą czasu. Niecały rok pracy z pania Natalią był bardziej owocny niż dotychczasowe lata nauki i skutkował wysokim wynikiem na maturach, dzięki czemu mam szansę dostać się na wymarzone studia. Polecam serdecznie.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2022

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Natalią. Dzięki naszej pracy zdołałam uzyskać satysfakcjonujący wynik nie mając w szkole rozszerzenia. Na zajęciach Pani Natalia wykorzystuje każdą minutę zajęć, by przekazać jak najwięcej wiedzy, a sposob w jaki jest ona przekazywana jest nieskomplikowany. Dzięki temu z łatwością przyswajałam wiedzę z danego tematu. Co więcej, Pani Natalia jest osobą kontaktową i zaangażowaną w rozwój ucznia. Zaledwie po pierwszych zajęciach Pani Natalia od razu wiedziała nad czym musimy popracować i dała mi cenne wskazówki. Materiały dodatkowe, rozmowy oraz umiejętności dydaktyczne Pani Natalii pozwoliły mi zwiększyć pewność siebie i pójść na maturę z pozytywnym nastawieniem. Nagroda dla nauczyciela roku zdecydowanie trafia w Pani ręce :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Zdecydowanie polecam korepetycje u Pani Natalii. Na każdych zajęciach poszerzałam swoją wiedzę (nie tylko z zakresu języka polskiego), jak również doskonaliłam umiejętności wymagane na maturze. Dzięki zagwarantowaniu dostępu do materiałów dodatkowych mogłam dodatkowo powtarzać wiadomości z lekcji. Zajęcia z Panią Natalią wymagają sumiennej pracy, co z pewnością zaowocuje uczniowi. Przy każdej pochwale za udaną rozprawkę czułam satysfakcję wychodząc z zajęć. Wiedziałam, że dzięki wskazówkom i uwagom każda kolejna praca stanowiła dla mnie mniej trudu. Ostatecznie jestem bardzo usatysfakcjonowana z moich wyników maturalnych osiągniętych dzięki naszej współpracy. Jeszcze raz polecam i dziękuję za ten rok!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2021

Pani Natalia to nie tylko jedna z najlepszych nauczycielek, jaką spotkałam na swojej drodze, lecz także osoba, na której pomoc zawsze mogłam liczyć. W tym szczególnie stresującym czasie znajdowała słowa pocieszenia i nigdy we mnie nie zwątpiła podczas przygotowań do matury. Zajęcia z panią Natalią były niezwykle interesujące, a przy tym pozwoliły mi nauczyć się pisać prace dokładnie tak, jak oczekuje się tego na egzaminie. Wreszcie dowiedziałam się, gdzie popełniam błędy, a pani Natalia, jak nikt inny, była w stanie rozwiać wszelkie moje wątpliwości. Lekcje te wymagały ode mnie wielu godzin spędzonych nad rozprawkami i analizami, jednak przysłowiowe "pokreślone kartki" zostały wynagrodzone wynikami końcowymi :) Dzięki Pani Natalii zdałam maturę na poziomie rozszerzonym z wymarzonym wynikiem 95%, a za rozprawkę na poziomie podstawowym otrzymałam max punktów. Serdecznie polecam i jeszcze raz za wszystko dziękuję!

Usługi edukacyjno-szkoleniowe

Ola, praca z Tobą to była czysta przyjemność! Wspaniała przygoda także dla mnie!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2021

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Natalią. Nie znam lepszego nauczyciela od niej. Z niezwykłym zaangażowaniem i pasją dzieli się swoją wiedzą z uczniami. Zajęcia z Panią Natalią przebiegają w miłej atmosferze i są niezwykle owocne. Dzięki Pani Natalii napisałam maturę na satysfakcjonujący mnie wynik. Jeszcze raz bardzo Pani dziękuję!

Usługi edukacyjno-szkoleniowe

Wiktoria, dziękuję za tak miłe słowa:)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Bardzo polecam lekcje z Panią Natalią. Dużo nauki, dużo pisania ale wszystko owocuje dobrze zdana maturą. Wszystko dobrze wyjaśnione i Pani Natalia z pewnością rozwieje wszelkie wątpliwości związane z maturą. Samą pracę wspominam bardzo dobrze, a w szczególności wiarę, którą Pani Natalia ma w swojego ucznia, zawsze wesprze i powie, jeśli coś jest nie tak, nad czym trzeba pracować. Przychodząc na pierwsze zajęcia, nawet nie myślałam o rozszerzeniu, a teraz mogę z pewnością powiedzieć ze namowy Pani Natalii i nasza wspólna praca, skutkują naprawdę dobrym wynikiem i pozytywnym zaskoczeniem na świadectwie dojrzałości ☺️ Polecam serdecznie!

Usługi edukacyjno-szkoleniowe

Dziękuję Weronika, to prawda "bez pracy nie ma kołaczy", Twoja praca zaowocowała. Dziękuję także za Twoją cudowną energię i optymizm:)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2020

Indywidualne podejście do każdego z uczniów oraz wyselekcjowany zakres materiałów są godne pochwały. Ponadto, w końcu dobrze wytłumaczono mi na czym polegają moje błędy.
Zawsze byłam pod wrażeniem zaangażowania jakim charakteryzuje się Pani Natalia! Serdecznie Polecam.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Przychodząc do pani Natalii panicznie bałam się nadchodzącej matury z języka polskiego, jednak już po kilku zajęciach wiedziałam, że trafiłam do świetnej nauczycielki. Każde nasze spotkanie było przemyślane, starannie zaplanowane oraz wykorzystane na 100%. To pani Natalia (w końcu) nauczyła mnie jak należy prawidłowo pisać rozprawkę, która była moją zmorą przez lata. Poznałam prosty schemat, z którego korzystałam pisząc każdą koleją pisemną pracę. Dzięki temu, nie otrzymywałam już ocen niedostatecznych, a same pozytywne. Wizja zdania matury ustnej również wydawała mi się czymś absurdalnym, lecz dzięki wspólnym ćwiczeniom uległo to zmianie. Pomimo iż w 2020r. nie odbyła się ustna matura to byłam do niej wspaniale przygotowana. Warto wspomnieć, że na zajęcia należy przychodzić przygotowanym i systematycznie odrabiać zadania, dzięki czemu efekty współpracy na pewno zostaną szybko zauważalne. Pani Natalia jest niezwykle miłą, kreatywną, a przede wszystkim pomocną osobą, o czym świadczy fakt, że w trakcie pandemii nie zostawiła swoich podopiecznych. Organizowała zajęcia online, by do końca zrealizować materiał do egzaminu dojrzałości, co więcej służyła pomocą przy bieżących tematach ze szkoły. Nie wyobrażam sobie lepszego przygotowania do matury. Z całego serca bardzo dziękuję i polecam każdemu przyszłemu maturzyście !!!

Usługi edukacyjno-szkoleniowe

Wiktoria, dziękuję za ten rok! Ogrom pracy i dziesiątki zapisanych kartek dały efekt na jaki zasłużyłaś. Jesteś bardzo ambitna i pracowita, to na pewno zaowocuje na dalszych etapach kształcenia. Dziękuję także za sumienność i regularne uczestnictwo w zajęciach :) Z całego serca życzę Ci powodzenia!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Kiedy przyszłam do Pani Natalii było dno, potem 15 metrów mułu, a dopiero potem ja z moją zerową wiedzą z języka polskiego. W 10 miesięcy udało mi się przerobić to, co w szkole przerabia się przez 3 lata. Dostałam wskazówki jak należy rozwiązywać zadania zamknięte jak i otwarte w arkuszu maturalnym. Dzięki temu, że na każde zajęcia musiałam odrabiać zadania domowe mój poziom wiedzy wzrósł kilkukrotnie. Moja pierwsza rozprawka, którą napisałam już na drugie zajęcia została oceniona na 40%. Dzisiaj mój wynik z matury wynosi 77%. To pokazuje jak wielki progres zrobiłam w ciągu 10 miesięcy. Oczywiście zawdzięczam go Pani Natalii, która umiała mnie nauczyć i wytłumaczyć pewne schematy, które są wymagane podczas matury. Jeżeli moja siostra kiedykolwiek będzie musiała mieć korepetycje z polskiego Pani Natalia będzie pierwszą osobą do której się zwrócę z pytaniem czy jest miejsce dla mojej siostry. Z całego serca polecam Panią Natalię (wiem, że zbyt często powtarzam ""pani Natalia", ale inaczej nie można jej nazwać, bo w przeciwieństwie do nauczycieli ze szkoły okazywała serce i zrozumienie). Fajnie, że już mam za sobą maturę i stres z nią związany, ale po dłuższym namyśle dochodzę do wniosku, że miło by było jeszcze sobie z jakiś rok pochodzić na te zajęcia. Nawet lektury, które są nudne, bezsensu i jak dla mnie "dyrdymałami" nie są takie złe kiedy Pani Natalia o nich opowiada.

Usługi edukacyjno-szkoleniowe

Weronika, uwielbiam Twój humorystyczny, a zarazem merytoryczny styl pisania :) Dosadnie to ujęłaś. Obie wiemy jak dużo pracy musiałaś włożyć w moje zajęcia. Na szczęście jesteś mądrą, zdolną i pracowitą uczennicą. Jak będziesz chciała jeszcze pochodzić na zajęcia to zapraszam do biura na kawkę :D Zawsze możemy porozmawiać o literaturze, która w końcu będzie Ciebie interesować:) Pozdrawiam i dziękuję za ten rok

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Pomimo mojego humanistycznego antytalentu i traumatycznych przezyc podczas lekcji j.polskiego w liceum, pani Natalia potrafila mnie zaciekawic i zmotywowac podczas swoich zajec. Po pol roku cotygodniowych lekcji czulem sie dobrze przygotowany do matury co odzwierciedlily moje wyniki :)

Bardzo serdecznie polecam pania Natalie za wiedze jak i atmosfere ktora panowala u niej na zajeciach.

Usługi edukacyjno-szkoleniowe

Bardzo dziękuję Mateusz za opinię! Jesteś zdolnym i wartościowym człowiekiem, powodzenia!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Pani Natalia jest niezwykle kompetentną osobą i niesamowitym nauczycielem. W ciągu zaledwie roku intensywnych spotkań opanowałam cały materiał z liceum. Jedną z największych zalet zajęć jest ich dobre zorganizowanie. Odpowiedni plan pozwala na solidne powtórzenie materiału. Dodatkowym atutem niewątpliwie są pomoce dydaktyczne (tabelki, streszczenia oraz schematy wypracowań). Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, dlatego mimo szybkiego tempa i wielu zadań przychodziłam na nie pełna optymizmu. Podczas korepetycji przerabiałam mnóstwo matur ustnych i pisemnych, co pozwoliło mi na osiągnięcie wymarzonych efektów (podstawa 77% i rozszerzenie 78%). Pani Natalia nie tylko odpowiadała na moje najdziwniejsze pytania ale również zafascynowała mnie językiem polskim. Śmiało mogę stwierdzić, że jest to nauczycielka z powołania o czym może świadczyć ogromna wiedza, umiejętności oraz fakt, że do końca dba o interes swoich uczniów. Z całego serca polecam wszystkim osobom chcącym przygotować się do egzaminów….. A mój pamiątkowy zeszyt będzie do końca przypominał mi, czego się tutaj nauczyłam.

Usługi edukacyjno-szkoleniowe

Bardzo dziękuję Kasiu z tak pochlebną opinię. Byłaś jednym z najbardziej pracowitych uczniów. Zajęcia z taką osobą jak Ty, bardzo motywują mnie do pracy. A wyniki imponujące, choć ja wiem, że w Twoim przypadku to tylko formalność! Powodzenia!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2018

Podczas całej swojej przygody z językiem polskim w szkole żaden nauczyciel nie zdołał mnie nim zainteresować, chociaż zawsze zdawałem sobie sprawę, że jest to przedmiot fascynujący. Rozumiałem gramatykę, mówiono mi, że pisałem z polotem. Jednak punktacja maturalna była bezwzględna i pierwszą próbną napisałem na 17%. Dopiero Pani Natalia zdołała przekonać mnie, że język polski to coś więcej. Powierzone mi zadania wykonywałem nie z obowiązku, lecz z ciekawości i z przyjemnością. Przerobiliśmy cały materiał od początku, a gdy z czymś był większy problem, zawsze mogłem liczyć na wyczerpującą odpowiedź. Pani Natalia zawsze jest przygotowana do swoich zajęć, przedstawia omawiane zagadnienia w niezwykle klarowny i zrozumiały sposób, a praca z nią to czysta przyjemność. I tak licząc na chociaż 50% z podstawy, udało mi się uzyskać 70%, a część ustną, której bałem się najbardziej zdałem na 100%. Niewielu jest nauczycieli z powołania, ale jeśli już się takiego znajdzie, nie sposób nie dać z siebie wszystkiego. Taka właśnie jest Pani Natalia.

Usługi edukacyjno-szkoleniowe

Janek! Takie opinie jak Twoja dodają skrzydeł!!!Dziękuję!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Pani Natalia jest nauczycielem z wielką pasją do języka polskiego. Zawsze zaangażowana, potrafiła odpowiedzieć na każde pytanie. Dzięki ciężkiej pracy jaką wspólnie wykonałyśmy udało mi się zdać maturę z wysokim wynikiem. Po kilku miesiącach zajęć, przy okazji ostaniego spotkania, trudno było uwierzyć, że to już koniec. Serdecznie polecam każdemu komu zależy na dobrym przygotowaniu do matury. U Pani Natalii jest to gwarantowane!

Usługi edukacyjno-szkoleniowe

Bardzo dziękuję!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Pani Natalia jest wspaniałą nauczycielką. Nie byłam nigdy dobra z polskiego. Matury ustnej bardzo się bałam. Dzięki zajęciom pani Natalii zupełnie się to zmieniło. Zajęcia były bardzo przyjemne i szybko mijały. Dużo pracowałyśmy na nich i dały niesamowite efekty. Wyniki mam bardzo dobre, a na obie matury szłam niezestresowana. Pani Natalia oprócz tego, że nauczyła mnie bardzo wiele to była dla mnie ogromnym wsparciem.

Usługi edukacyjno-szkoleniowe

Bardzo dziękuję Kasiu, ogrom pracy za nami i wspaniałe efekty!

avatar
Michał S
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Wczoraj,3 lipca otrzymałem wyniki-jestem bardzo zadowolony,podstawa 90%,rozszerzenie 95%.Na zajęciach trzeba bardzo dużo pracować,a Pani Natalia jest doskonałym przewodnikiem,praca jest zawsze zaplanowana,nie wiadomo kiedy kończą się zajecia.Widać pasję!Szczerze polecam!

Usługi edukacyjno-szkoleniowe

Jeden z moich najlepszych wyników! Ale to głównie Twoja zasługa

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Pani Natalia jest zdecydowanie nauczycielką z powołania, której przede wszystkim zależy na uczniach. W bardzo przystępny i profesjonalny sposób przekazuje swoją wiedzę. Na jej zajęciach nie ma mowy o chwili odpoczynku, cały czas pracujemy, powtarzamy czy analizujemy. Do Pani Natalii przyszłam niepewna swoich umiejętności i zestresowana wizją matury ustnej oraz matury rozszerzonej z języka polskiego. Oczywiście Pani Natalia potrafiła na to zaradzić. Na każdych zajęciach wykonywałyśmy różnego rodzaju zadania dotyczące matury ustnej. Dzięki temu nabrałam pewności siebie i wiedziałam jak krok po kroku opracować dane zadanie. Również pomoc Pani Natalii okazała się bezcenna do napisania poziomu rozszerzonego. Przez ten rok napisałam wiele prac, które następnie wspólnie analizowałyśmy. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy oraz wyników ( matura ustna- 100%, poziom rozszerzony 85%) . Jeszcze raz bardzo dziękuje Pani za ten rok oraz serdecznie polecam wszystkim, którym zależy na świetnych wynikach z matury!

Usługi edukacyjno-szkoleniowe

Dziękuję!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Chciałbym z całego serca podziękować Pani Natalii za pomoc w przygotowaniach do matury z języka polskiego. Pani Natalia to jeden z niewielu nauczycieli, którzy swój zawód traktują z pełnym zaangażowaniem i pasją. Lekcje z Panią Natalią to czysta przyjemność. Rzetelność, profesjonalizm i duże wymagania od strony nauczyciela oraz sumienna i uczciwa praca od strony ucznia są niewątpliwie gwarantem sukcesu (język polski podstawa - 81%, język polski rozszerzenie - 85%)
Polecam lekcje u Pani Natalii wszystkim uczniom, którym zależy na wysokim wyniku maturalnym :)

Usługi edukacyjno-szkoleniowe

Cała przyjemność po mojej stronie, z takim uczniem można pracować! :)

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Pani Natalia jest wspaniałą nauczycielką . Dzięki niej zdałam maturę na poziomie podstawowym i rozszerzonym z bardzo dobrym wynikiem . Jeszcze rok temu nie marzyłam nawet o takich rezultatach ,ale z panią Natalią wszystko jest możliwe ☺️Bardzo polecam .

Usługi edukacyjno-szkoleniowe

Dziękuję Zuzia! :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Pani Natalia świetnie przygotowała mnie do matury z języka polskiego. Jestem bardzo zadowolona z wyników. Zajęcia były przyjemne i z chęcią na nie uczęszczałam. Bardzo dużo się nauczyłam podczas zajęć.
Serdecznie polecam.

Usługi edukacyjno-szkoleniowe

Sylwia - Twoje wyniki to jeden z moich największych sukcesów w tym roku szkolnym:)

avatar
Natalia S.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2017

Pani Natalia jest świetną nauczycielką. Bardzo dobrze przygotowała mnie do matury z języka polskiego, jestem zadowolona ze swoich wyników, zwłaszcza z rozszerzenia:). Nigdy, na żadne korepetycje nie przychodziłam z taką chęcią i przyjemnością, jak do Pani Natalii. Takich cudownych nauczycieli to tylko "ze świecą szukać" ! Przez rok przygotowań do matury dowiedziałam się więcej, niż przez całe liceum. Serdecznie polecam !

Usługi edukacyjno-szkoleniowe

Dopiero zauważyłam tak pochlebną opinię! Bardzo dziękuję Natalia! Takich chętnych i ambitnych uczniów "ze święcą szukać" :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2017

Pani Natalia jest wspaniałą nauczycielką. Matura z języka polskiego wydawała się nie możliwa do zdania. Zakres materiału przerabianego przez Panią Natalie pozwolił na zadanie matury bez większego problemu. Serdecznie polecam !!

Usługi edukacyjno-szkoleniowe

Dziękuję Agnieszko!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2017

Pani Natalia jest wspaniałą nauczycielką. Język polski, który od podstawówki był dla mnie koszmarem, po kilku miesiącach współpracy z Panią Natalią stał się moim ulubionym przedmiotem. Matura pisemna i ustna zdana na ponad wszelkie oczekiwania. Bardzo polecam!!

Usługi edukacyjno-szkoleniowe

Zuzia, przygotowywać Ciebie oraz Twoje dwie koleżanki do matury to była czysta przyjemność! Taki postęp!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2017

Pani Natalia bardzo dobrze przygotowała mnie do matury. Więcej nauczyłam się na korepetycjach niż 4 lata w technikum. Polecam wszystkim Panią Natalię, którzy chcą zdać maturę.

Usługi edukacyjno-szkoleniowe

Bardzo dziękuję Agatko! Twoja systematyczna praca dała owoce, na które w pełni zasłużyłaś, choć chwilami było ciężko:)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2017

Pani Natalia dobrze przygotowała mnie do matury - ustnej jak i pisemnej. Dzięki umiejętności przekazywania swojej wiedzy i poznaniu sposobów konstruowania wypowiedzi i wniosków, polski stał się prosty :). Dziękuje!!! Polecam.

Usługi edukacyjno-szkoleniowe

Dziękuję! Jesteś kolejnym dowodem na to, że umysł ścisły to najlepszy typ ucznia do "wyprowadzenia" :)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Pani Natalia perfekcyjnie przygotowała mnie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Dzięki analizowaniu tematów z zeszłych lat nie stresowałam się tak bardzo egzaminami,ponieważ wiedziałam czego się spodziewać! Pani Natalia bardzo dobrze orientuje się w kryteriach oceniania prac oraz potrafi dostosować tempo i tryb pracy do indywidualnych potrzeb ucznia. Jest to osoba w stu procentach godna polecenia!

Usługi edukacyjno-szkoleniowe

Dziękuję Basiu! Wcale się z Tobą nie napracowałam! Jesteś zdolną dziewczyną, która potrzebowała tylko kilku rad, by pokazać całokształt swoich zdolności i potencjału. Są tacy uczniowie na zajęcia, z którymi "lecę jak na skrzydłach"! :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Pani Natalia to osoba godna polecenia, bardzo dobrze zorientowana w kryteriach oceniania na maturze zarówno podstawowej, jak i rozszerzonej. Dzięki konsekwentnemu analizowaniu tematów i motywów z poprzednich lat oraz współpracy z licznymi maturzystami jest w stanie znacznie ułatwić przygotowania do egzaminu dojrzałości. Polecam korepetycje z panią Natalią, bo dzięki nim wysoki wynik z rozszerzenia to jedynie formalność.

Usługi edukacyjno-szkoleniowe

Bardzo dziękuję Michał! Wyniki imponujące, ponad 90% z rozszerzenia - miło było z Tobą pracować.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2016

Pani Natalia jest wspaniała nauczycielka. Ze stoickim spokojem wytłumaczy nawet najcięższe zagadnienie. Perfekcyjnie przekazuje wiedze! Jesli ktoś szuka osoby, która przygotowuje na 200% na mature to jest nia właśnie Pani Natalia. Na lekcji nie ma nudy, od poczatku do końca jest praca, ale panuje taka przemiła atmosfera,że koniec zajęć wydaje się po 15 minutach :) polecam z całego serca Pania Natalię- nauczycielke, która jest rzetelna, pracowita i na każdej lekcji z uśmiechem na twarzy uczy w sposób ciekawy :)

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2016

Pani Natalia bardzo pomogła mi w przygotowaniach do matury z języka polskiego, w 3 miesiące nauczyłem się więcej niż przez 3 lata w liceum. Przygotowania na zajęcia wymagają trochę pracy, jednak ich przydatność jest nie do zakwestionowania. Zachęcające jest także to, że Pani Natalii zależy na tym, żeby jej uczniowie zdali dobrze maturę, ma dużo cierpliwości, ale jest przy tym wymagająca. Polecam wszystkim, którzy poszukują rzetelnego i praktycznego przygotowania do matury.

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2016

Dzieki Pani Natalii zdałam jezyk polski spiewajaco :) Pelen profesjonalizm, indywidualne podejście do ucznia i wyniki na maturze bardzo dobre! Pani Natalia w ciekawy i prosty sposób przekazuje swoja wiedze :) Bardzo polecam !

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2016

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Natalią. Na prowadzonych lekcjach widać, że bardzo zależy Pani Natalii na uczniu i na tym by opanował materiał i polubił dany przedmiot. Duża cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do uczniów oraz bycie bardzo miłą i sympatyczną osobą, czyni Panią Natalię niemal korepetytorem idealnym, który poradzi sobie z każdym uczniem bez względu na trudności z jakimi się spotka. Zajęcia są prowadzone bardzo solidnie, a na zajęcia przychodzi się wręcz z przyjemnością.
Praca wykonana na korepetycjach dała mi duże efekty na maturze.
Serdecznie polecam!

Usługi edukacyjno-szkoleniowe

Bardzo dziękuję Klaudia, powodzenia!:)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2016

Korepetycje prowadzone przez Panią Natalię jak i całą współpracę oceniam bardzo dobrze. Podczas prowadzonych zajęć widać zaangażowanie Pani Natalii w chęć przekazania wiedzy oraz pomocy uczniowi. Ciekawe i dobrze opracowane metody nauczania sprawiają, że można powtórzyć cały najpotrzebniejszy materiał oraz poprawić występujące błędy. Zajęcia wymagają systematycznej pracy jednak poprzez tłumaczenie i wyjaśnienia Pani Natalii oraz liczne ćwiczenia można dokładnie przygotować się do matury zarówno pisemnej jak i ustnej. W przypadku matury ustnej korepetycje pomagają poznać strukturę egzaminu i sprawiają, że jest się gotowym na każde z możliwych do wylosowania zagadnień. Polecam korepetycje z Panią Natalią nie tylko ze względu na perfekcyjne przygotowanie do matury, ale również ze względu na przyjemną atmosferę podczas zajęć dzięki której ma się chęć do pracy.

Usługi edukacyjno-szkoleniowe

Bardzo dziękuję, przyjemność po mojej stronie przygotowywać taką uczennicę :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2016

Współpracę z Panią Natalią oceniam bardzo pozytywnie. Po roku korepetycji bardzo doceniam, że mogłem zdobyć tak dużą wiedzę i dobrze przygotować się do matury w stosunkowo krótkim czasie. Pani Natalia była bardzo wymagająca, dzięki czemu wydobyła ze mnie maksimum. Mimo obowiązku sumiennej i systematycznej pracy nad materiałem, zajęcia były prowadzone w przyjaznej atmosferze. Uważam, że Pani Natalia jest świetną nauczycielką i jeszcze lepszą osobą, dlatego na lekcje chodziłem z przyjemnością. Z czystym sumieniem polecam!

Usługi edukacyjno-szkoleniowe

Dziękuję! Praca z takim zdolnym uczniem to sama przyjemność! Piękny wynik, 90%!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2015

Współpraca z Panią Natalią to czysta przyjemność. Perfekcyjnie planowane zajęcia, prowadzone zgodnie z przyjętym planem przynosiły szybkie efekty w nauce i kształtowaniu rozumu. Stosowanie różnego typu technik, które prowadziły do efektywnego uzyskiwania rezultatów. Zajęcia przebiegają w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Pani Natalia wie z jakiej strony podejść do ucznia, aby zaczął pracować. Polecam wszystkim.!!!

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2015

Rewelacyjna współpraca z Panią Natalią zakończona pomyślnym wynikiem na maturze ! Wszystkie lekcje w przyjemnej atmosferze !
Gorąco polecam wszystkim !

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2015

Pani Natalia jest bardzo dobrą nauczycielką, na każdym zajęciach jest bardzo wymagająca, swoją uwagę skupia w 100% na konkretnej osobie. Współpraca przebiega w bardzo miłej atmosferze, świetnie tłumaczy oraz potrafi zmobilizować do nauki :)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2015

Bardzo dobre relacje z uczniem, doskonałe wyczucie pedagogiczne, umiejętność przekazywania brakującej wiedzy, bardzo dobra współpraca z rodzicami, gorąco polecam !!!.

avatar
M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2015

Z własnego doświadczenie wiem, że w dzisiejszych czasach ciężko jest znaleźć odpowiedniego korepetytora. Jednak mając ogromne szczęście trafiłam na Panią Natalkę. Przez trzy lata uczęszczałam do niej na korepetycje. Byłam dobrą uczennicą, ale dzięki Jej ogromnemu zaangażowaniu w moją osobę przyczyniła się do mojego rozwoju edukacyjnego. Nie tylko nabyłam wiedzę z języka polskiego, ale nauczyłam ładnie się wypowiadać i "sprzedawać" swoją wiedzę w odpowiedni sposób. Uważam, że Pani Natalka jest BARDZO kompetentnym korepetytorem. Do każdej osoby podchodzi indywidualnie. Nigdy nie widać po niej zmęczenia ani braku sił do pracy z uczniem. Wykorzystuje każdą minute korepetycji i motywuje w bardzo skuteczny sposób. Jestem pod ogromnym wrażaniem wiedzy z języka polskiego Pani Natalki, który z pewnością góruje nad wiedzą niektórych nauczycieli w szkole. Chciałabym, aby moja opinia w pełni była odebrana jako szczera a nie podkoloryzowana. Serdecznie polecam podjęcie współpracy z tą przecudowną kobietą :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2015

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Natalią. W ciągu kilku miesięcy z ucznia o niskim poziomie wiedzy stałem się nie dość, że znakomicie przygotowanym maturzystą, to jeszcze spojrzałem na kwestie typu literatura i język z zupełnie innej - przyjaźniejszej młodym ludziom perspektywy. Ogromna ilość ćwiczeń przed częścią ustną egzaminu sprawiła, że wszelkie obawy i stres zostały przed wejściem do sali, a pewność siebie urosła do maksimum. Polecam gorąco wszystkim, którzy w sposób bardzo rzetelny i bezstresowo chcą przygotować się wszelkiego rodzaju egzaminów ;)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2015

Praca z Panią Natalią to prawdziwa przyjemność;) Systematyczna powtórka materiału sprawiła, że przed samą maturą miałam czas na relaks, a znienawidzone przeze mnie Dziady cz.III ( które jak na złość wylosowałam na maturze ustnej z języka polskiego) nie były dla mnie straszne! Jeśli przygotowanie do matury - to tylko z Panią Natalią. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak profesjonalnym korepetytorem, mającym tak ogromną ilość pomysłów. Po wielu spotkaniach stwierdzam, że jest to jak najbardziej osoba, której powołaniem jest praca z młodymi ludźmi. Gorąco polecam! ;)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2014

Dzięki pomocy Pani Natalii zaliczyłem poprawkę z Języka Polskiego bezbłędnie, za co jestem jej bardzo wdzięczny. Lekcje były naprawdę solidne i nie było żadnych problemów. Dzięki tej nauce nie czułem stresu w związku z egzaminem, miałem pewność tego, że wiem praktycznie wszystko, właśnie dzięki pomocy Pani Natalii, wszystkim gorąco polecam jej lekcje.

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2014

Na korepetycje zaczęłam chodzić od września, Pani Natalia po przeanalizowaniu prac i czytań, które na jej polecenie zrobiłam od razu zdiagnozowała problemy. Pracowałam uczciwie i systematycznie pod okiem osoby, która zna problemy uczniów z językiem polskim, zawsze wiedziałam co mam umieć, dużo pisałam. W prosty sposób ćwiczyłam także swój język i styl. "Lanie wody" nie wchodzi w grę, Pani Natalia zawsze prosi o konkrety. Na pewno nie jest teoretykiem, zawsze podaje przykład jak powinno wyglądać poprawne zdanie, skąd takie wnioski czy rozwiązanie - to bardzo ułatwia pracę. We wrześniu startowałam z wynikiem 40% z całości matury, po odebraniu świadectwa dojrzałości poziom podstawowy 85% a rozszerzony 86%:) Wyniki mówią same za siebie.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2014

Jeżeli ktoś myśli o korepetycjach z języka polskiego - to tylko z panią Natalią! To miła, sympatyczna i zaangażowana w swoją pracę osoba :) Cierpliwa, ale wymagająca (i bardzo dobrze!). Zajęcia w niczym nie przypominają nudnych lekcji języka polskiego, więc nauka to po prostu przyjemność. Pisanie "pod klucz" przestaje być zagadką. Dzięki pani Natalii zdałam świetnie maturę z obu poziomów. Pozostaje mi nic innego, tylko polecić wszystkim innym licealistom korepetycje u pani Natalii! Satysfakcja gwarantowana :)

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2014

Wspaniałe podejście, pasja, zrozumienie, poświęcenie i miłość do tego co się robi ...... jako mama maturzysty jestem pod wrażeniem merytorycznego i pedagogicznego zaangażowania Pani Natalii - życzę wszystkim takich korepetytorów !!!!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2014

Korepetycje z Panią Natalią spowodowały, że poczułam się pewniej w starciu z maturą z języka polskiego. Nauczyłam się wyciągać logiczne wnioski i pisać wypracowania, które zawsze sprawiały mi trudność. Dodatkowo powtórka z lektur i pisanie prac „pod klucz odpowiedzi” pozwoliły mi nadrobić wszelkie zaległości. Polecam wszystkim, którzy chcą uzyskać dobry wynik na egzaminie maturalnym.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2014

Korepetycje z Panią Natalią sprawiły że czas przygotowywania się do matury był miły i przyjemny. Z lekcji na lekcje czułem się coraz mocniejszy zarówno w czytaniu ze zrozumieniem jak i tworzeniu własnego tekstu. Każde zajęcia są tak skonstruowane by posiąść jak największą wiedzę która przyda się na egzaminie dojrzałości. Gorąco polecam!!!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2014

Zajęcia z panią Natalią odbywają się w bardzo przyjaznej atmosferze co sprawia że to czysta przyjemność. Korepetycje pozwoliły mi na opanowanie umiejętności czytania ze zrozumieniem (20/20 na maturze!). Podczas zajęć powtarzamy wiedzę o epokach, przypominamy sobie lektury, piszemy wiele prac, uczymy się pisać "pod klucz". Jak najbardziej polecam!

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2014

Zajęcia z panią Natalia gwarantują uzyskanie wysokiego wyniku na maturze z polskiego. Na korepetycjach powtarzamy wszystko od poczatku,co pozwala na solidną powtórkę przed egzaminem. Można nadrobić wszelkie zaległości. Dzięki korepetycjom udało mi się uzyskać dobry wynik zarówno z podstawy jak i rozszerzenia. Szczerze polecam,bo trudno znaleźć tak dobrego korepetytora.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2013

Korepetycje z Panią Natalią gwarantują bardzo dobry wynik na maturze. Pełen profesjonalizm. Polecam

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2013

Korepetycje z Panią Natalią gwarantują solidną, rzetelną powtórkę przed maturą! Dzięki zajęciom egzamin zdałam powyżej oczekiwań. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą zdać maturę z polskiego z dobrym wynikiem.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2013

Nie radziłam sobie z polskim kompletnie bo mieszkałam za granicą całe gimnazjum.Dzięki korepetycjom zdałam mature na bardzo dobry wynik!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2013

Dzięki korepetycjom wynik z matury był taki, jaki oczekiwałem. POLECAM!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2013

Każdą próbę pisałem na 30-40%. Po korepetycjach z p.Natalią wynik: 79%. Chyba nic więcej nie trzeba dodawać :-)). Cena rozsądna. Kompletna powtórka nawet dla głąbów z polskiego GWARANTOWANA!!! :))

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2013

Lekcje bardzo mi pomogły. Maturę zdałam na taki wynik jaki chciałam ;).

avatar
Anastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2013

Jestem całkowicie zadowolona z zajęć z panią Natalią :) Dzięki korepetycjom uzyskałam satysfakcjonujące wyniki na maturze :)

avatar
Marcela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2013

Bardzo polecam Natalię! Miła, a zarazem konkretna osoba. Indywidualne podchodzi do każdego ucznia. Wymaga sporo, ale bez przesady. Po pół roku współpracy efekty były bardzo zadowalające :)

avatar
magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2013

100% zaufania,
100% rzetelności,
100% profesjonalnego podejścia do wykonywanej pracy.
Bardzo dobry to zbyt mało żeby ocenić naszą współpracę. Polecam i zachęcam do korzystania z pomocy Pani Natalii :)

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2013

Dzięki pomocy Pani Natalii wiem i potrafię pisać wypracowanie pod klucz - bardzo dobrze napisałem próbne matury, w końcu otrzymuję 17/20 z czytania ze zrozumieniem. Pani Natalia do mnie trafiła, potrafi wytłumaczyć, to, o czym nauczyciel w mojej szkole nie ma pojęcia. Pół roku chodzenia da korepetycje daje efekty!Polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2012

Dzięki Pani Natalii udało mi się zdać polski o wiele lepiej niż gdybym sam zdawał.
Polecam jak najbardziej. :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2012

Wszystko ok

avatar
Angela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2012

Polecam jak najbardziej. Kompetentna oraz bardzo miła osoba. Widać, że lubi to co robi, aż chciało się przychodzić na zajęcia. Całkowicie zaangażowana w przygotowaniu swoich uczniów do jak najlepszego zdania matury zarówno ustnej jak i pisemnej!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2012

Świetna korepetytorka, rzeczowa, zaangażowana, właśnie zdałam maturę ustną na 100 %. Matura pisemna też poszła bardzo dobrze. Polecam zdecydowanie!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2012

Rzeczowe, konkretne, przygotowanie do matury ustnej i pisemnej.Nauka pisania pod model odpowiedzi- to mi bardzo pomogło. Pasja i zaangażowanie , indywidualne podejście i moje 90% z matury pisemnej, język polski nie był nigdy moją mocną stroną

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2011

Ja jestem w pełni zadowolona z pomocy Natalii! Polecam wszystkim maturzystom, dziewczyna ma o tym pojęcie, polski nie nalezy do moich mocnych stron, za ustny miałam 100% a pisemny(podstawa) 90%, więc byłam mega szczęśliwa i jestem bardzo wdzięczna Natalii za trud jaki włożyła w przygotowaniu mnie w pełni do matury .

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.