Anastazja Shurak

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Sosnowiec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam!Udzielam korepetycje z języka ukraińskiego . Jestem studentką studiów magisterskich  na filologii germańskiej. Serdecznie zapraszam na zajęcia językowe, gwarantuję wysoką jakość nadanych usług edukacyjnych oraz pozytywną atmosferę i indywidualne podejście do każdego ucznia :)W razie zainteresowania, proszę o kontakt telefoniczny: 692801065 Mieszkam w Sosnowcu, mogłabym jeżdżić do Państwa domu (Będzin, DG, Katowice).Stawka za godzinę 30 złotych

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
Czwartek
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - 10.2019
Uniwersytet Śląski
Licencjat
Filologia germańska
Kursy i szkolenia
.
Warsztaty językowe
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.