Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Lublin

Ania

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Ania

O mnie

Hej :) jestem absolwentką filologii iberyjskiej ze specjalizacją tłumaczeniową. Podczas studiów zajmowałam się bardziej językiem portugalskim i dlatego właśnie w Portugalii spędziłam na wymianach łącznie ponad rok (Coimbra, Lizbona i Faro). Po studiach zdecydowałam się jednak na praktyki w Hiszpanii i tak już od dwóch lat mieszkam w słonecznej Maladze gdzie pracuję z uczniami z krajów z całej Europy. Obecnie ze względu na pandemię mam okazję przebywać w Lublinie i chciałabym tu troszkę podzielić się miłością do tych dwóch języków jak również opowiedzieć Ci kilka ciekawostek o życiu w Hiszpanii i Portugalii :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 07.2018
UMCS
Magister
Filologia Iberyjska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
11.2018 - aktualnie
euroMind Projects

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2020

Naukę u Ani zaczęłam kilka miesięcy temu i w zasadzie dziś już swobodnie rozmawiam po hiszpańsku. Dla mnie to niesamowite bo podejść do tego języka było już kilka i zawsze kończyły się niepowodzeniem. Nauki jednak nie kończę bo apetyt mam teraz bardzo duży :)! Bardzo polecam, niezależnie od poziomu i umiejętności. Same zajęcia to tez fajnie spędzona godzina a nie przykry obowiązek.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2020

Pani Ania prowadzi zajęcia z jezyka portugalskiego bardzo ciekawie! Naukę zaczynałem od zera i bardzo szybko widziałem postęp w swojej wiedzy. Pani Ania dużo uczy przez rozmowę - na zajeciach panuje bardzo fajna atmosfera, że ani razu nie bylem zestresowany składaniem zdań.
Pani Ania ma bardzo dużo cierpliwości do osób takich jak ja, czyli pozbawionych zdolności do nauki języków obcych

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Super ! Pani Ania oprócz tłumaczenia wszystkiego w bardzo jasny i łatwy dla zrozumienia sposób, dzieli się także wiedzą o Hiszpanii. Dzięki czemu oprócz zmotywowania do nauki języka zachęciła mnie ona aby w przyszłości odwiedzić Hiszpanię :)
Polecam z całego serca !!!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Bardzo polecam Anię! Najlepsze lekcje hiszpańskiego, dużo praktycznych wskazówek i ciekawostek, super miła nauczycielka :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.