Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Lublin (cale miasto)
Bychawa (oferuję korepetycje we wspomnianych miastach +1)

Opis ogłoszenia

Oferuję korepetycje z języka angielskiego na bardzo wysokim poziomie. Jestem nauczycielem  szkoły podstawowej oraz lektorem w szkołach językowych, mam duże doświadczenie w nauczaniu na różnych poziomach zaawansowania oraz różnych grupach wiekowych. Na moich zajęciach gwarantuję efektywnie wykorzystany czas, pomoc w odrabianiu prac domowych, przygotowanie do sprawdzianów, egzaminów zarówno w mowie jak i w piśmie, na wszystkich poziomach zaawansowania, pracuję na swoich materiałach.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.