Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Sopot
Gdańsk
Przyroda35 - 50 / 60 min

Angelika

Opis ogłoszenia

Jestem psychologiem ze specjalizacją w zakresie pracy z dziećmi i młodzieżą z 9 letnim stażem pracy z dziećmi. Skupiam się głównie na wzmocnieniu motywacji wewnętrznej do nauki poprzez przedstawienie zagadnienia w sposób ciekawy dla dziecka oraz uczenie technik ułatwiających zrozumienie i zapamiętanie materiału. Jestem zdania, że jedynie fascynujące, aktywizujące oraz różnorodne lekcje mają sens i dają wymiarne efekty. Scenariusze lekcji tworzę na podstawie indywidualnych preferencji dziecka, jego potrzeb, a także oczekiwań rodziców. Z pozytywnym skutkiem pomagam również dzieciom, młodzieży oraz dorosłym ze specyficznymi trudnościami w nauce o różnym podłożu. 
Zapraszam na darmową konsultację.

Zajęcia indywidualne u mnie w domu (Sopot) lub online - 35zl/60min.
Zajęcia indywidualne u ucznia (Trójmiasto) - od 45zł/60min.

Prowadzę również zajęcia dla grup, koszt do ustalenia.

Do usłyszenia! :)

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 09.2017
Uniwersytet Gdański
Magister
Psychologia
Kursy i szkolenia
10.2013
FCE
Doświadczenie
12.2013 - aktualnie
Korepetycje
- Język angielski - Biologia

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.