Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Olsztyn
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć, mam na imię Ania. Znam język hiszpański, posługuję się tym językiem ucząc go w szkole. Z wykształcenia jestem pedagogiem i animatorem. W swojej pracy z młodszymi dziećmi wykorzystuję zabawy animacyjne w języku hiszpańskim (nauka poprzez zabawę). Interesuję się szerokopojętą kulturą i sztuką, a  swoją wiedzę chętnie przekazuję uczniom. Te invito a contactarme! ;D

tel.: 661599114

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 20:00
Wtorek15:30 - 20:00
Środa17:30 - 20:00
Czwartek16:30 - 20:00
Piątek16:00 - 20:00
Sobota12:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.