Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Skórzewo
Poznań
Dopiewo
Dąbrówka
Przeźmierowo
Dąbrowa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka60 / 60 min

Amplituda

Opis ogłoszenia

Szkoła Muzyczna Amplituda zaprasza na muzyczną przygodę!

Oferujemy kursy gry na instrumentach takich jak gitara , gitara basowa , pianino , perkusja , skrzypce , ukulele , lekcje śpiewu oraz zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku 3-5 lat . Indywidualne zajęcia dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie umiejętności.
Program nauczania dostosowany jest do zainteresowań i możliwości ucznia. Ponadto nasi podopieczni mają możliwość spróbowania swoich sił w zespole i występowania podczas koncertów.

Muzyka jest dla nas wszystkim. Jest naszą pasją, pracą oraz wytchnieniem. Muzyka daje nam wiele możliwości i sprawia, że świat pełen fantastycznych dźwięków staje się piękniejszy. Chcemy dzielić się tym uczuciem oraz naszą wiedzą z innymi. Taki właśnie tok myślenia doprowadził do powstania Szkoły Muzycznej Amplituda.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Amplituda

NIP: 9721215847

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.