Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Lublin
Muzyka40 - 50 / 60 min

Aleksander

Opis ogłoszenia

Oferuję naukę gry na skrzypcach od podstaw lub mogę wspomóc osobę już uczącą się gry na instrumencie (np. uczęszczającą do szkoły muzycznej). Podejmę się także wyjaśnienia podstaw teorii muzyki w zakresie kształcenia słuchu, rytmiki, form muzycznych etc. Mogę także pokazać podstawy gry na instrumencie klawiszowym.

Oferuję także dowolną inną pomoc w edukacji muzycznej na podstawowym i średnio zaawansowanym poziomie.

Jestem absolwentem I i II st. (12 lat) szkoły muzycznej: instrument główny - skrzypce, instrument dodatkowy - fortepian.

cena: ok.40 - 50zł (do negocjacji)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.