Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Gdańsk
Gdynia
Sopot

Aga

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Aga

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2014

Pierwsze korepetycje, na krore chodzilam z checia, bardzo pozytywna energia, zajecia przygotowany w ciekawy sposob. Solidna i elastyczna, a przede wszystkim cierpliwa, naprawde mi pomogla, pozdrawiam Pani Agato!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2014

Polecam! Przez rok bralam lekcje u pani Agaty i bylam bardzo zadowolona. Zajecia ciekawe i roznorodne w milej atmosferze. Od 2 miesiecy mieszkam we Francji i nie mam problemow z jezykiem a to mowi samo za siebie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.