Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka60 - 65 / 45 min

Marcin

Opis ogłoszenia

Dzień dobry. Prowadzę naukę gry na fortepianie, pianinie i keyboardzie. Mam doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi.

Uczę gry od ponad 20 lat. Ponieważ bardzo lubię swoją pracę lekcje odbywają się w miłej, bezstresowej atmosferze, na luzie ale skutecznie.  

W zakres lekcji wchodzi również kształcenie słuchu, zasady muzyki oraz elementy muzycznej informatyki (system MIDI). Prowadzę również lekcje online .

Posiadam oczywiście niezbędny sprzęt do lekcji na żywo jak też online, ciche spokojne miejsce do nauki oraz dostarczam wszelkie niezbędne materiały.

Zapewniam miejsce do parkowania samochodu i pokój do relaksu dla osób towarzyszących.

Jeśli chcesz najpierw zapoznać się z kilkoma poradami dotyczącymi nauki gry na pianinie to zajrzyj na mojego bloga do działu nauka gry. Znajdziesz go na platformie Wordpress użytkownik: naukagrynapianinie

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1989 - 07.1994
WSP w Kielcach
Magister
Wychowanie muzyczne
10.1989 - 07.1994
Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Kielcach
Magister
Wychowanie muzyczne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.