Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Zielona Góra
Sulechów
Świdnica
Wrocław
Nowa Sól
Świdnica
Wałbrzych
Świebodzice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia50 - 80 / 60 min

Amanda

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii

Opis ogłoszenia

Jeśli szukasz pomocy do przygotowania do matury 2020 to trafiłaś/eś idealnie. Zostały mi ostatnie 2 miejsca na kurs maturalny oraz 1 miejsce dla uczniów, którzy potrzebują pomocy przy sprawdzianach, kartkówkach i aktualnych tematach szkolnych. Jestem studentką 3 roku kierunku lekarskiego.

Osiągnięcia:
- 12 osób dostało się na kierunek lekarski
- 8 osób dostało się na stomatologię
- każda osoba, poprawiła swoje oceny
- każdy uczeń zdał rok szkoły z chemii

  • Kurs maturalny - jest to 10 zajęć 1,5h online. Oferuję:
    - prezentacje zawierające zadania z CKE, OKE i innych wydawnictw, które razem rozwiązujemy krok po kroku
    - po zajęciach otrzymujesz matury do samodzielnego rozwiązania, które trzeba rozwiązać w określonym czasie ze stoperem (czas jest bardzo ważny na maturze)
    - moje wsparcie 24h/dobę - jestem dla Ciebie dostępna cały czas online w razie wątpliwości i wszelkich pytań
    - wykaz postępów, najczęstszych błędów i moją opinie, co należy poprawić
  • Korepetycje indywidualne :

-Korepetycji udzielam dla uczniów gimnazjum/szkół podstawowych oraz szkół licealnych . Potrafię w łatwy sposób wytłumaczyć ciężkie zagadnienia. [*Mam niezawodny plan powtórkowy, ] który zostaje opracowany na pierwszym spotkaniu. Jest specjalnie ułożony właśnie pod Ciebie, do Twoich braków, trudności i tematów, w których nie czujesz się pewnie. Na zajęciach skupiam się na robieniu zadań, tłumaczeniu najtrudniejszych zagadnień. Cała lekcja jest starannie dopasowana i zaplanowana pod każdego ucznia indywidualnie . Przerabianie zadań zaczynam od łatwiejszych po te najtrudniejsze, aby poznać poziom posiadanej wiedzy i uzupełnić ewentualne braki. Zwracam szczególną uwagę na tak zwane słowa klucze w zadaniach i pracuję z uczniem tak, aby umiał odpowiadać pod klucz CKE .Możliwe są zajęcia godzinne, 1.5 godzinne oraz dwugodzinne prowadzone w moim mieszkaniu lub przez skype.Z ajęcia online są robione na podstawie wcześniej przygotowanej przeze mnie prezentacji. Nie dojeżdżam do uczniów. Korepetycje stacjonarnie prowadzę tylko w Zielonej Górze, korepetycje online każde miasto. Gwarantuje materiały, matury i inne potrzebne książki - musisz zabrać tylko zeszyt !Jeśli jesteś

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - aktualnie
Uniwersytet Zielonogórski
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2020

Profesjonalne lekcje w świetnej atmosferze :) Polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2020

Korepetycje z Panią Amandą to czysta przyjemność! Wytłumaczy na spokojnie, przedstawi najczęściej popełniane błędy, dostosuje plan nauki pod umiejętności ucznia. Serdecznie polecam!

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2020

Uczęszczałam do Pani Amandy w ubiegłym roku na zajęcia online-typowe przygotowanie pod maturę. Na poczatku przeprowadza dokładny wywiad, szuka błędów, układa plan. Ćwiczy najwieksze bledy, zawsze doradzi, odpisze i pomoze nawet w nocy. Po roku pracy dostałam sie na kierunek lekarski w Gdańsku za co niezmiernie Pani dziękuję, ponieważ maturę poprawiłam, właśnie dzieki Pani pomocy. Polecam kazdej zagubionej w chemii osobie ❤ Mysle ze zajęcia ma żywo byłyby lepsze, ale za daleko Pani mieszka.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2020

Co prawda korepetycje zaczęłam od niedawna ale jestem bardzo zadowolona. Pani Amanda spełnia moje oczekiwania i mam nadzieję, że wniesie to pozytywne skutki na moje oceny i przygotowanie do matury

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2019

Bardzo dobra korepetytorka, cierpliwa, sumienna, miła, zawsze przygotowana do lekcji. Syn był bardzo zadowolny z zajęć z Panią Amandą a my z wyników w nauce. Serdecznie polecamy

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2019

Jedna z lepszych nauczycielek. Po pierwszych zajęciach zrozumiałam, że wreszcie trafiłam na osobę, która tłumaczy w sposób, który działa na wyobraźnię i nie trzeba uczyć się na pamięć. Bardzo miła, kompetentna, z podejściem do ucznia. Zawsze dopasuje odpowiedni termin i szybko odpisuje na wiadomości ! A w razie problemów zawsze wytlumaczy nawet przez telefon. Z czystym sumieniem mogę polecić!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2019

Naprawdę godna polecenia osoba, która z cierpliwością, życzliwością wszystko potrafi wytłumaczyć, dysponuje wieloma pomocami dydaktycznymi. Dodatków ma niesamowite podejście do ucznia przy czym jest wymagającai skrupulatnie potrafi przygotować do matury, pokazuje na co zwracać szczególną uwagę, chyba nie spotkałam jeszcze osoby która tak dobrze by przygotowała do egzaminów.
Naprawdę polecam

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2019

Bardzo miłe i przyjemne zajęcia, polecam. Pani Amanda nauczy nawet opornych ☺️.

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2019

Świetna nauczycielka, potrafi sprawić, że nauka chemii stanie się przejrzysta i zrozumiała. Duże doświadczenie i obeznanie z materiałami maturalnymi.

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2017

Bardzo dobra nauczycielka, cierpliwa, polecam. Super.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.