Amalia Obrębowska

Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Warszawa
Katowice
Chorzów
Bytom
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

SKRZYPCE, IMPROWIZACJA, KSZTAŁCENIE SŁUCHU, TEORIA MUZYKI

Witam, z miłą chęcią udzielę lekcji gry na skrzypcach na każdym poziomie nauki - od zera, bądź też w formie zajęć dodatkowych. Prowadzę również korepetycje z kształcenia słuchu , teorii muzyki , improwizacji na instrumencie, komponowania własnych utworów/piosenek a także zajęcia umuzykalniające dla ludzi w każdym wieku. Jestem czynnym muzykiem, obracam się w wielu stylistykach - od jazzu, przez klasykę, aż po granie sticte rozrywkowe.
Grałam na festiwalach takich jak: Festiwal Wszystkie Strony Świata, La Folle Journeé, Olsztyn Green Festival, Student Art Festival sSAFka oraz wiele innych.
Brałam udział w wielu konkursach, m. in. International Zbigniew Seifert Jazz Violin Competition 2018 (nagroda publiczności oraz nagroda specjalna), Krokus Jazz Festival (finalistka), Blue Note Poznań Competition 2017 (wyróżnienie) i 2018 (finalistka), Novum Jazz Festival Nowa Nadzieja Jazzu 2016 (wyróżnienie) i 2017 (finalistka).
Miałam okazję brać udział w warsztatach  z muzykami takimi jak: Michał Urbaniak, Mike Stern,  Eric Mariental, Gunar Letzbor.
Posiadam wykształcenie w zakresie muzyki klasycznej oraz jazzowej.
W tygodniu kursuję pomiędzy Warszawą i Katowicami, dlatego jestem dostępna w obu miastach. Od 7 roku życia nieustannie uczę się zawodu muzyka, mam też doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. Dostosowuję metody nauczania indywidualnie do potrzeb oraz możliwości ucznia. Gwarantuję bezstresową naukę i miłą atmosferę przy pracy :)
Telefon: 692 248 290

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.