Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Rumia
Reda
Faktura VAT

Amal Anani

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/525 opinii
Dla użytkownika Amal Anani

O mnie

Dzień dobry! :)Z całego serca zapraszam Was na indywidualne zajęcia wokalne (emisja głosu) oraz aktorskie. Od zawsze byłam związana z muzyką, tańcem i aktorstwem, swoją ogromną miłość i pasję udało mi się przekuć w pracę marzeń i na co dzień, od 7 lat zarażam nią swoich Uczniów. Mieszkam w Gdyni, gdzie aktualnie pracuję w Teatrze Muzycznym im. D. Baduszkowej (Tracy w musicalu ,,Hairspray"), koncertuję, oraz prowadzę Pracownię Wokalną SING w Gdyni w dwóch lokalizacjach, oraz ONLINE.Pochodzę ze Szczecina, tam też ukończyłam Szkołę Muzyczną i Studium Wokalno-Aktorskie Top-Art w Szczecinie. Jestem również absolwentką Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku (wokalistyka jazzowa i estradowa) oraz Akademi Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi (wydział wokalno-aktorski: wokalistyka estradowa).Oferuję zajęcia indywidualnie (stacjonarnie i ONLINE) dostosowane do poziomu umiejętności i doświadczenia Uczniów, tak, aby każdy z Was dobrze się bawił i w szybkim tempie sam mógł monitorować swoje postępy. Nie martw się jeśli dopiero zaczynasz i czujesz, że daleko Ci jeszcze do Voice of Poland, od tego jestem, także czekam na wszystkie Twoje fałsze, żeby móc ponaprawiać działanie Twojego aparatu/głosu :)Od lat występuję na scenach teatralnych i estradowych na terenie całej Polski, uczę dzieci, młodzież i dorosłych. W tym momencie mój najmłodszy uczeń ma 4 lata, a najstarsza uczennica 83 :) Nieustannie poszerzam i aktualizuję swoją wiedzę, należę do międzynarodowej organizacji trenerów wokalnych MVT (Modern Vocal Training) - aktualnie level II. Ostatnio również zdobyłam certyfikat DoctorVox Therapy (lax vox) pod okiem doktora Iltera Denizoglu. Moi Uczniowie, zgodnie z tym co czują, śpiewają utwory od musicalu, popu, muzyki alternatywnej, rocka, aż po metal, rap. Zawsze chętnie czekam na Twoje propozycje i inspiracje, ale oczywiście służę Ci pomocą w doborze repertuaru i kierunku.Prowadzę zajęcia wokalne i aktorskie, audycje i spektakle dla najmłodszych. Sama mam młodszą siostrę, dlatego uwielbiam i potrafię (również w ramach mojego wykształcenia pedagogicznego) pracować z małymi-wielkimi Gwiazdami. Przygotowuję również Kandydatów do egzaminów wstępnych na studia na akademie muzyczne i teatralne, w Polsce i za granicą.W październiku 2018r. odbyła się emisja programu muzycznego, w którym wzięłam udział. Korzystając z moich doświadczeń, z wielką chęcią przedstawię Ci wachlarz niezbędnych wskazówek np. jak się zachowywać przed kamerą, jak wygląda praca w studio i poza nim, co robić by wypaść jak najlepiej, jaki dobierać repertuar, jak walczyć ze stresem, który niewątpliwie jest tam obecny i wiele, wiele innych.Kochani, marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia. Dlatego zapraszam Was do współpracy i cięzkiej, ale jak przyjemnej pracy. :)

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 06.2015
Szkoły artystyczne ,,Top ART"
Licencjat
wokalistyka
10.2014 - 06.2017
Akademia Muzyczna im. S. Moniuszki w Gdańsku
Licencjat
Wokalistyka Jazzowa i Estradowa
10.2017 - 06.2019
Akademia Muzyczna im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi
Magister
MUSICAL I CHOREOGRAFIA/ wokalistyka estradowa
02.2021 - aktualnie
MODERN VOCAL TRAINING
VOCAL COACH
Kursy i szkolenia
.
MODERN VOCAL TRAINING level III
02.2018
Nowoczesne techniki budowania głosu
06.2021
MISTRZOWSKI KURS WOKALNY CHERYL PORTER
10.2021
MODERN VOCAL TRAINING level I
11.2022
DOCTOR VOX THERAPY (LAX VOX)
03.2023
MODERN VOCAL TRAINING level II
Doświadczenie
06.2006 - aktualnie
Praca w teatrach dramatycznych i muzycznych.
10.2014 - aktualnie
Nauka śpiewu, podstaw gry aktorskiej i interpretacji.
01.2017 - aktualnie
SING Pracownia Wokalna
04.2019 - aktualnie
TEATR MUZYCZNY im. D. Baduszkowej w Gdyni
Tracy w musicalu ,,Hairspray" :) Zapraszam serdecznie!
09.2023 - 09.2023
Tydzień Inspiracji Gosi Sacały

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 25
avatar
Grażyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2022

Amalka jest świetną wokalistką i nauczycielką. Jest bardzo pozytywną i pogodną osobą. Z zajęć od Niej wychodzę zawsze z uśmiechem na twarzy i nie mogę się doczekać kolejnego spotkania ❤️

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2022

Amal jest świetną nauczycielką, profesjonalistką i przesympatyczną osobą. Daje cenne wskazówki, motywuje do działania. Podczas lekcji można się wiele nauczyć i rozwinąć swoje umiejętności. Polecam! :)

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2022

Lekcje z Amal, to jak spotkanie z przyjacielem, uśmiech (często śmiech), miła atmosfera przy czym nauka na profesjonalnym poziomie, osiąganym dzięki dużemu wkładowi pracy, kursom trenerskim oraz sporej praktyce.

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2021

Chodzę do Amal już od 1,5 roku na lekcje śpiewu. Amal pokazała mi, że niemożliwe JEST MOŻLIWE. Mój głos przy jej opiece rozbudował się i rozkwitł, tak samo jak ja i moja "sceniczna" pewność siebie :).
Amal ciągle się doszkala co jest ogromnym plusem i poprzez to wie jak pomóc. Amal jest też wspaniałą osóbką, jej otwarte serce i cudowna energia która od niej bije zawsze poprawiaja humor. Cóż mogę powiedzieć ZUPEŁNIE SZCZERZE Z CAŁEGO SERDUCHA POLECAM ZAJĘCIA Z AMAL ZAPISZCIE SIĘ, a zobaczycie, że nie będziecie chcieli z nich rezygnować.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2021

Nigdy nie spotkałam tak wspierającej i serdecznej nauczycielki jak Amal. Lekcje u niej są moim ulubionym momentem tygodnia, po których dobra energia i motywacja nie opuszczają mnie przez kilka dni! Amal stosuje zróżnicowane metody, które dopasowuje do etapu, potrzeb i pragnień ucznia, również je klarownie tłumaczy. Pozostawia ogromną autonomię w wyborze utworów, ale też potrafi niesamowicie doradzić. Jak mało kto potrafi sprawić, że wierzę we własne siły i czuję się pewnie podczas pracy nad głosem.

avatar
Klara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2021

Cudowne podejście do ucznia, ogrom motywacji, siły do działania i spełniania swoich marzeń! Nauczycielka Marzenie! Trafienie na nią, to jedna z lepszych rzeczy w moim życiu <3 Z serca polecam każdemu, kto ma odwagę zawalczyć o swoje marzenia!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2021

jestem mega zadowolona, super atmosfera i duży profesjonalizm na zajęciach:)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2021

Polecam z całego serca!
Na samym początku podchodziłam do zajęć z lekką obawą. Czy dam radę wydusić z siebie jakiś dźwięk? Czy nie zaleje mnie fala potu i zażenowania jeśli zafałszuję, albo wyjdzie jakiś dziwny dźwięk? Czy jest sens zaczynać zajęcia z wokalu jeśli przez tyle lat nie miałam żadnej styczności ze śpiewem?
Oczywiście wszystkie wyżej wymienione i inne podobne pytania zniknęły z chwilą poznania Amal i rozpoczęcia u niej zajęć.
Chodzę na te zajęcia z wielką przyjemnością. Amal to wspaniała nauczycielka, o niezwykłym podejściu do człowieka i wyjątkowej osobowości. Jest bardzo cierpliwa i chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zajęcia są profesjonalne, zdobywam dużą dawkę wiedzy na każdych zajęciach, ale co jest równie ważne buduję również pewność siebie.

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2021

Doskonaly nauczyciel i autorytet dla dzieci i mlodych ludzi. Przepiekny glos, talent, interesujące metody i niesamowite podejscie do dzieci, sprawiają, ze coreczka czeka z niecierpliwościa na każdą kolejną lekcję :) Polecam z całego serca.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2021

Uczę się u Amalki około półtora roku i nie żałuję. Cieszę się, że trafiłam na nauczycielkę wkładającą serce w tę pracę, osobę która chce dla uczniów jak najlepiej. Uczę się i aktorstwa i wokalu. Amal jest profesjonalistką i dzięki niej moje problemy wokalne są coraz mniejsze, rozwijam się. Wie dokładnie jak mnie poprowadzić żebym była coraz lepszą, również i w aktorstwie. Przede wszystkim wierzy we mnie, wierzy w uczniów, chce żeby przełamywali swoje bariery i byli coraz lepsi. Taki nauczyciel to skarb, sprawia że szybko się rozwijasz i wierzy w to, że dasz radę. Gdyby nie Amal, nie dążyłabym do spełnienia marzeń, uwierzyła we mnie i mi w tym pomaga.

avatar
Lila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2021

Cudowne zajęcia! Amal jest profesjonalistką, a do tego wspaniałą osobą.❤️

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2021

Dzięki zajęciom z Amalką poprawiłam nie tylko swoje umiejętności wokalne, ale też ( i może przede wszystkim) pewność siebie oraz wiarę we własne możliwości. Na zajęciach zero stresu, Amalka jest cierpliwa, zawsze otwarta na wszelkie pytania (na które wyczerpująco odpowiada) cieszy się każdym moim małym sukcesikiem, i tworzy taką atmosferę, że człowiek czuje jakby miał nad sobą anioła stróża. Po każdych zajęciach mam świetny humor i nie mogę się doczekać następnych, serdecznie polecam ❤️

avatar
Rozalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2021

Cudowne zajęcia! ❤️

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2021

Uwielbiam zajęcia z Amal! Jest świetną osobą i profesjonalną nauczycielką. Z zajęć wynoszę dużo wiedzy i zadowolenia. Bardzo miło mi się pracuję na lekcjach, są one rozwijające i dostosowane do mnie. Polecam każdemu, kto chce rozpocząć swoją artystyczną przygodę. Warto!❤️

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2021

Super prowadzone zajęcia, bez stresu, same pozytywne emocje. Atmosfera bardzo przyjazna. Jestem osobą nieśmiałą, a przy Pani Amal otwieram się i nie boję, że mogę zrobić coś źle. Zawsze można otrzymać wsparcie jeśli coś nie wychodzi lub są wątpliwości. Serdecznie polecam

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2021

Amal jest przesympatyczna i pełna ogromu pozytywnej energii. Oprócz tego, uwielbiam jej podejście do rozwoju artystycznego, podejście do ucznia_nnicy, w tym szczególnie umiejętność wsparcia w chwilach zwątpienia w siebie. Czuję, że ćwiczenia, jakie mi daje, przynoszą efekty. Całym serduszkiem polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2021

Nie mogę się doczekać kolejnych zajęć!! Pani Amal jest świetną nauczycielką śpiewu. Dzięki niej robię gigantyczne postępy, które nawet sama zauważam. Na zajęciach jest bardzo miło.

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2021

Świetna nauczycielka. Miła, cierpliwa i profesjonalna. Pomogła mi nie tylko nauczyć się śpiewu, ale też uwierzyć w siebie i sama w końcu zaczynam dostrzegać swój postęp. Osobiście jestem zadowolona i polecam.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2021

Lekcje z Amal są przecudowne, nie dość że można zrobić świetne postępy (nawet jak ktoś "nie ma talentu do śpiewania"), to do tego atmosfera na zajęciach jest mega przyjemna. Świetnie dostosowuje materiał indywidualnie pod każdego ucznia i na lekcjach zwraca szczególną uwage na dziedziny emisji głosu na których najbardziej uczniowi zależy. Z całego serca polecam!!!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2021

Najcudniej jak się da!!!! Czekam cały tydzień <3

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2020

Uwielbiam zajęcia z panią Amal! Nauczyłam się wielu nowych ćwiczeń i technik, no i atmosfera na lekcjach jest przecudowna. Polecam, zdecydowanie :)

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2019

Amal jest cudną nauczycielką! Zawsze miła i uśmiechnięta. Potrafi wszystko wytłumaczyć w taki sposób aby każdy ją zrozumiał. Nie wywiera żadnej presji na uczniu, a atmosfera jaka towarzyszy podczas lekcji z nią sprawia, że nie można się doczekać kolejnych spotkań. Szczerze mogę Amalke polecić każdemu, kto zastanawia sie nad rozpoczęciem z nią lekcji.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2019

Amalka jest niesamowicie miła i niezwykle profesjonalna. Jasno przedstawiłem cele, które sprawnie osiągnęliśmy. Serdecznie poleceń :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2019

Najlepsza nauczycielka jaką kiedykolwiek miałam. Wspaniała osoba, bardzo ciepła, niczym starsza siostra :) Mój wokal poprawił się o wiele podczas naszych kilku spotkań.

avatar
Mama Zosi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2019

Cudowna!!! Z sercem do dziecka, empatyczna i profesjonalna! Zosia cały tydzień czeka na te zajęcia........ !!!! Polecamy z Zosią....

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.