Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Wrocław

Alicja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Alicja

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2019

Serdecznie polecam naukę gry na skrzypcach u Ali. Lekcje w miłej atmosferze, nauczycielka cierpliwa choć wymagająca, profesjonalistka z dużą wiedzą techniczną jak i teoretyczną ktorą chętnie przekazuje. Wspiera i motywuje ucznia, chwali za postępy ale nie odpuszcza niedociągnięć. Udziela cennych wskazówek dzięki którym można wyeliminować błędy i daje różnorodne ćwiczenia aby poprawić technikę gry. Na lekcjach u Ali można grać wszystko - od klasyki do współczesnej muzyki rozrywkowej.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2018

Polecam gorąco! Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Alą. Jest cierpliwa i potrafi przekazać wiedzę. Dostosowuje się do oczekiwań, na zajęciach uczę się różnych rzeczy - od wybranych przeze mnie nowoczesnych utworów, po klasyki i elementy teorii muzycznej, która jest bardzo pomocna. Zajęcia są w miłej atmosferze, dlatego chętniej się na nie przychodzi :)

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2017

Bardzo polecam :) Dzięki pracy z Alą zrobiłam duże postępy w grze na skrzypcach. Jest cierpliwa, punktualna, zawsze przygotowana do zajęć. Polecam zarówno osobom, które już grają, jak i tym, które o tym marzą, ale myślą, że dla nich jest już za późno :)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2017

Cierpliwa, potrafi przekazać wiedzę na temat gry na swoim instrumencie. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.