Anna Łuczyńska

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Łódź (Retkinia)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka75 - 85 / 60 min

Anna Łuczyńska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/542 opinie

Opis ogłoszenia

Czeka cię MATURA? MATEMATYKA sprawia w szkole dużo trudności? KARTKÓWKI i SPRAWDZIANY spędzają sen z powiek? ZAPRASZAM!

Spotkania osobiste odbywają się w Łodzi na Retkinii.

Koszt zajęć:

75zł/h - od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 18:00

85zł/h - sobota

Prowadzeniem zajęć zajmuję się zawodowo już 10. sezon. Posiadam dużo cierpliwości oraz umiejętność tłumaczenia w prosty i zrozumiały sposób. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie , dostosowując sposób uczenia do jego potrzeb, jednocześnie pokazując, że matematyka wcale nie jest taka straszna i skomplikowana.
Jeżeli uczeń szkoły podstawowej najłatwiej przyswaja wiedzę np. przez gry i konkursy – nie ma problemu, na pewno takie zorganizujemy. Nie może zmobilizować się do nauki? Z pewnością jakoś temu zaradzimy. Licealista nie ma pomysłu jak zacząć przygotowania do matury? Razem ułożymy odpowiedni plan pracy.

Co wyróżnia moje zajęcia w opinii uczniów:

  • profesjonalne podejście,
  • cierpliwość,
  • dopasowanie zajęć do indywidualnych potrzeb każdej osoby,
  • tłumaczenie w prosty sposób,
  • wspólne rozwiązywanie wielu przykładów (nie prowadzę wykładów – praktyka jest najważniejsza ),
  • liczne materiały pomocnicze,
  • sympatyczna atmosfera.

Przygotowuję do MATURY na poziomie podstawowym .

Serdecznie zapraszam również osoby, które z różnych powodów miały dłuższą przerwę w matematyce , a teraz chcą zdać z niej maturę. Proszę pamiętać – wszystko jest możliwe , potrzeba tylko pracy i cierpliwości :)

Sugerowany CZAS SPOTKANIA to 2 godziny zegarowe – jest to optymalny czas dla przyswojenia wiedzy z przerabianego akurat tematu, bez niepotrzebnego napięcia "zaraz koniec, musimy się spieszyć". Jeżeli konieczne jest więcej niż jedno spotkanie w tygodniu – nie ma problemu, z pewnością ustalimy dogodne terminy.

Zadzwoń, przyjdź i sprawdź , że matematyka naprawdę nie jest taka trudna i nieprzyjemna, a dobre oceny z tego przedmiotu są jak najbardziej osiągalne nawet dla „humanisty” :)

W przypadku pytań, proszę dzwonić lub pisać:
a n n a . l u c z y n s k a 8 6 @ g m a i l . c o m
tel.: 880 – 625 – 911

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 18:30
Wtorek08:00 - 18:30
Środa08:00 - 16:00
Czwartek08:00 - 18:30
Piątek08:00 - 18:30
Sobota08:00 - 13:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Anna Łuczyńska
Hubala 1/19
94-048 Łódź
NIP: 9820330735

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 42
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
21 września 2021

Bardzo dziwią mnie te zachwytu nad Panią Anią. 140 zł za obowiązkowe 2h , a zrobiona jedna kartka od zeszytu działań.
Marazm i brak energii
Szczerze najgorzej wydane pieniądze w życiu.

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2019

Dzięki Pani Ani wreszcie, po wielu próbach z innymi korepetytorami i wielu podejściach do matury z matematyki, odebrałam w końcu świadectwo dojrzałości. Nie sądziłam, że mogę zdać z tego przedmiotu, a przy pomocy Pani Ani się udało i to na ponad 40%. Każdemu kto ma problem z matematyką polecam zajęcia z Panią Anią, bo naprawdę warto! :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2019

Bardzo ale to bardzo dziękuję Pani Ani za przygotowanie do matury z matematyki. Pierwszy raz miałam do czynienia z tak profesjonalnie przygotowanymi korepetycjami z naciskiem na naukę najważniejszych oraz najpotrzebniejszych materiałów, które na pewno pomogą uzyskać upragniony wynik na egzaminie, a nawet i wyższy niż się oczekiwało. Jak najbardziej polecam.

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2019

Bardzo polecam! Pani Ania rozjaśniła mi wiele zagadnień, których w szkole nie byłam w stanie zrozumieć, dzięki czemu zdałam maturę i osiągnęłam wysoki wynik - dwa razy taki, jaki miałam na próbnych :)
Dzięki kilku miesiącom zajęć przestałam się bać matematyki, ponadto zrozumiałam skąd się dany wynik/wzór bierze i byłam pewna swoich rozwiązań.
Bardzo dziękuję i jeszcze raz polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2019

Korepetycje bardzo pomocne. Zaczęłam bardziej rozumieć matematykę. Nie jest już taka skomplikowana. Myślę,że gdyby nie korki,stanęłabym na jedynce z matematyki. Cieszę się, że idzie mi lepiej.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2017

W 4 godziny otrzymałem wiedzę z zakresu statystyki opisowej oraz matematycznej, dzięki której mogłem wszystko pojąć i lepiej przygotować się do zaliczenia. Warto dodać, że przychodząc do Pani Anny startowałem mając słabą wiedzę ze statystyki, a przedmiot został zaliczony.

Bardzo dobra metoda tłumaczenia zagadnień, merytoryczne zajęcia i profesjonalizm.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Pani Aniu, spełniła Pani moje wszelkie oczekiwania, co do profesjonalizmu korepetytora. Pani zaangażowanie w rozwój matematyczny mojej 10 - latki jest nie do ocenienia. Córka stała się śmielsza i pewniejsza siebie na lekcjach matematyki, ale i w życiu codziennym. Po prostu dzięki Pani cierpliwości i fachowości zobaczyła, że "ostatni mogą być pierwszymi". Dziękuję za to, że pokazała Pani mojej córce jak się uczyć, żeby czerpać z tego również przyjemność. Wielkość człowieka można poznać po jego skromności. I te słowa w pełni oddają Pani zawdowstwo. DZIĘKUJĘ.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2017

Polecam serdecznie!!! Dzięki Pani Ani zdałem egzamin ze statystyki a delikatnie mówiąc nie była to moja mocna strona ;) Lekcje prowadzone w profesjonalny sposób, wszystko dokładnie tłumaczone. Tak więc jeszcze raz POLECAM!!!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2016

Zajęcia prowadzone są w profesjonalny sposób,w bardzo miłej atmosferze.Dzięki korepetycjom z Panią Anią udało mi się zdać maturę na 64%. Polecam wszystkim maturzystom i nie tylko ;)

Perfekt Anna Łuczyńska

Super! Gratuluję :) Jak widać nawet kiedy nie przepada się za matmą i celuje się w minimalne 30% "byle zdać i mieć to za sobą", można uzyskać więcej - kwestia pracy i zmiany nastawienia do przedmiotu :) Gdybyśmy spotkały się wcześniej, to dałybyśmy radę "wyciągnąć" jeszcze więcej :) Dziękuję i życzę powodzenia w dalszej naukowej karierze.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2016

Opinia jak tak u przedmówców - profesjonalnie . Osoba z ogromną cierpliwością , wyrozumiałością , i rzetelnym podejściem do mojej osoby . Po cyklu kilku spotkań z p. Anią , statystyka demograficzna ogarnięta , i co najważniejsze w konsekwencji finalnie zaliczona na bardzo dobry wynik - osoba godna polecenia ! Pozdrawiam cieplutko ! :) Dominik .

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2016

Bardzo profesjonalne podejście do mojego 12 letniego syna, który bardzo chętnie uczęszcza na zajęci z Panią Anią. Skończyła się rozpacz przed sprawdzianami z matematyki jest za to pewność tego co i jak robi. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc, która oczywiście przekłada się na bardzo dobre wyniki w matematyce.
Serdecznie polecam wszystkim matematycznym desperatom.
Pozdrawiam ciepło Kasia

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2016

Z czystym sumieniem mogę gorąco polecić każdemu Panią Anie, zajęcia są rzeczowe, przeprowadzane w miłej atmosferze i co najważniejsze materiał jest tak wytłumaczony, że przez dwie godziny zajęć nie miałem problemu ze zrozumieniem tego, czego zrozumieć się nie udało przez pół semestru na uczelni !

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2016

Zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze , zadania są rozwiązywane i tłumaczone od podstaw !
Bardzo profesjonale podejście do pracy wykonywanej przez Panią Anię !
Polecam Wszystkim ! :)

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

W końcu trafiłam na dobrego korepetytora :). Pani Anna dokonała cudu i udało mi się, w końcu, po wielu próbach zdać maturę! Serdecznie polecam i dziękuję za cierpliwość i przyjazną atmosferę na zajęciach :). Pozdrawiam.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2015

Nigdy nie byłam złym uczniem jeśli chodzi o matematykę, jednak lekcje w liceum zaczęły sprawiać mi problem. Nauczycielka nie trafiała do mnie, nie potrafiła mnie nauczyć. Cieszę się, że zdecydowałam się chodzić na korepetycje do Pani Ani, świetnie trafiłam za pierwszym razem. Wszystko mi wytłumaczyła i z dwójki poprawiłam moje oceny na czwórkę bez problemu. Mam rownież lepsze samopoczucie jeśli chodzi o zbliżającą się maturę.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2015

Zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze i co najważniejsze ogromna wiedza i pełen profesjonalizm. Czego chcieć więcej? Polecam !!! Dobry wynik gwarantowany : )

avatar
Patrtycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2015

Można wyrażać się o niej tylko w chwalebny sposób. Kobieta o anielskiej cierpliwości,bardzo sumienna i zwraca uwagę na każdy szczegół.Nawet największy laik zrozumie kazdy tajnik matematyki bądz statystyki,tak jak było to w moim przypadku. A na domiar dobrego jest bardzo przesympatyczną osobą. Gorąco polecam ;))

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2015

Pani Ania jest bardzo kompetentnym nauczycielem. Jest dobrze przygotowana pedagogiczne do przekazywania wiedzy,w sprawie zasobów wiedzy jest najlepszym statystki em z kilku których prosilem o pomoc. Na lekcjach bardzo zawiłe tematy szybko się rozjaśnialy i stawały zrozumiałe. Zaletą Pani Ani jest anielska cierpliwość i szybkie trafienie z przekazem wiedzy. Polecilem Panią Anie koledze który również byl zadowolony ze współpracy.

Perfekt Anna Łuczyńska

Dziękuję serdecznie :) Cieszę się, że wspólnymi siłami udało nam się rozgryźć te zawiłe tematy, czego efektem było piękne zaliczenie egzaminu. Życzę powodzenia na kolejnych egzaminach :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2014

Bardzo dobre podejście do ucznia, miła atmosfera podczas korepetycji, bardzo szybkie efekty, widoczne już po kilku zajęciach a także duża cierpliwość wykazywana przez Panią korepetytorkę. Pani Ania jest osobą godną polecenia.

avatar
Grażyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2014

Pani Ania przygotowywała mnie do matury z matematyki po długiej przerwie w nauce, oczywiście zdałam :-) zawsze znalazł się dla mnie czas, Pani Ania jest osobą bardzo miłą, cierpliwą, kompetentną, bardzo polecam, jeżeli będzie potrzeba na pewno skorzystam z ponownej pomocy. Dziękuję za motywację i wiarę we mnie :-) pozdrawiam serdecznie

Perfekt Anna Łuczyńska

Ja również dziękuję za sympatyczną i owocną współpracę :) Trzymam kciuki za sukcesy na wymarzonych studiach :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2014

Wcześniej Matematyka sprawiała mi wiele problemów Dzięki zajęcią z panią Anią zaliczyłam semestr.
Zajęcia są prowadzone w sposób profesjonalny.Pani Ania Wykazuje się duzą cierpliwością również jest uprzejma i kompetentna.Jestem bardzo zadowolona z tych lekcji.
Wszystkim zdecydowanie polecam!

Perfekt Anna Łuczyńska

Olu, bardzo się cieszę z Twojego sukcesu. Przy dalszej tak solidnej pracy z Twojej strony, nasza współpraca to będzie czysta przyjemność i piękne efekty na koniec roku :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2014

Wszystko bardzo dobrze i czytelnie wytłumaczone. Mimo tego, że czasu było nie za wiele, a materiału sporo kolokwium zostało zaliczone na 4,5.
Mila atmosfera i dostępność Pani Ani nawet w weekendy to także ogromne plusy ;)
Polecam i jeśli będzie jeszcze taka potrzeba to na pewno skorzystam! :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2014

Indywidualne podejście do ucznia, miła atmosfera podczas korepetycji oraz duża cierpliwość wykazywana przez korepetytorkę. Pani Ania jest osobą godną polecenia, a co więcej zajęcia przynoszą szybkie efekty :)

avatar
Adelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2014

Pani Ania uratowała mnie i zdałam poprawkę z matmy, a czasu nie miałyśmy wcale tak dużo. Super atmosfera, Pani Ania świetnie tłumaczy, matematyka przestała mi tak bardzo ciążyć!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2014

Pani Anna przygotowała mnie do egzaminu ze statystyki. Chociaż pytania były podchwytliwe i zdałam go na 4,5. Pełen profesjonalizm i ogromna chęć pomocy. Serdecznie polecam.Bardzo dziękuję

Perfekt Anna Łuczyńska

Dziękuję za współpracę - miło jest prowadzić zajęcia z tak ambitną i pracowitą osobą :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2014

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Panią Anią :) statystyka przestała być już zlepkiem nic nie znaczących wzorów, a rozwiązywanie zadań stało się nawet przyjemne! Wystarczyło kilka spotkań, by zrozumieć materiał i zaliczyć kolokwia bez żadnego problemu :) Bardzo dziękuję za poświęconą uwagę i wygospodarowany czas :) POLECAM GORĄCO!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2014

Chciałbym podziękować bardzo, ale to bardzo Pani Ani gdyż nauczyła mnie śpiewająco do poprawki z matematyki którą oczywiście zaliczyłem! Aż sam byłem w szoku gdyż jestem bardzo słaby z tego przedmiotu, a uczę się w technikum handlowym gdzie matematyka to podstawa.. jak będzie potrzeba to na pewno znowu się zgłoszę o pomoc :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2013

Zanim trafiłam do P.Anny statystyka sprawiała mi duże problemy. Nie dawałam sobie rady z prostymi zadaniami nie mówiąc już o tych bardziej skomplikowanych. P. Ania wyjaśniała mi po koleji co zrobić w danym zadaniu podając "słowa klucze" i mówiła w jakich przypadkach używamy danego wzoru. P. Ania łumaczyła prostym językiem trafiającym do mnie, nie trzymała mnie za rękę, pozwoliła mi sama rozwiązywać zadania, kiedy się nawet zdażyłą pomyłka pomogła i wyjaśniła dlaczego jest błąd. Mogłam uzyskać pomoc od P.Ani nie tylko na spotkaniach ale i przez internet jesli miałam jakies pytania. P.Ania jest osobą kompetentną, godną polecenia dzięki Niej zdałam egzamin i w sumie od tamtej pory nawet polubiłam statystyke :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2013

Cieszę się, że spotkałam tak profesjonalną osobę jak P. Ania. Wszystkie tematy i wzory ze statystyki wydawały mi się kosmiczne, jednak po korepetycjach wszystko stało sie oczywiste i proste. P. Ania jest bardzo cierpliwa i z pewnościa posiada wielką wiedzę ze statystyki. Dzięki niej zdałam egzamin bez problemu! Bardzo polecam ;)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2013

P. Ania to prawdziwy skarb wśród korepetytorów. Z matematyką zawsze radziłam sobie nie najgorzej, za to statystyka mnie przerosła. Nie mogłam trafić lepiej ! W bardzo krótkim czasie przerobiłyśmy zakres potrzebnego na egzamin materiału. Przejrzystość notatek p.Ani zasługuje na kolejnych 5 gwiazdek. Oprócz korepetycji osobistych otrzymałam naprawdę niemało bardzo przydatnych materiałów drogą mailową. Podsumowując jest to osoba w 100% godna polecenia, bardzo przyjemna (nawet w weekendy o 8 rano, co nie wszystkim się udaje ;) ) oraz o niesamowitym darze przekazywania swojej wiedzy. Jestem ogromnie zadowolona z Jej lekcji.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2013

Korepetycje z p. Ania mogę uznać za naprawdę świetne. Potrzebowałam w bardzo szybkim czasie nauczyć sie materiału z całego roku i w kilka dni osiągnęlam sukces. Na pewno jeszcze skorzystam z pomocy p. Ani przed matura ponieważ sposób wiedzy jaki mi przekazuje jest naprawdę rewelacyjny. Polecam wszystkim którzy maja ogromny problem z matematyka bo dzięki takiej osobie jak pani Ania matematyka jest naprade do zrozumienia.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2013

Pracę p. Ani można opisać w dwóch słowach - pełen PROFESJONALIZM. Potrzebowałem szybkiej pomocy w statystyce. Przez 3 dni znalazła p. Ania dla mnie po 3h dziennie za co jestem bardzo wdzięczny. Przez ten czas od samego początku wytłumaczyła cały materiał ze Statystyki. Bardzo przyjazna atmosfera i szacunek dla ogrooomnej wiedzy p. Ani ! Nie traciliśmy czasu na szukanie wzorów, regułek, definicji - Pani Ania ma całą wiedzę w pamięci !

Serdecznie polecam i sam na pewno jeśli będzie tylko taka okazja to się pojawię ponownie u p. Ani.

Perfekt Anna Łuczyńska

Wyzwanie spore ale... przy takim zapale i ogromie włożonej pracy - musiało się udać :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2013

Pani Ania jest bardzo cierpliwą osobą, która wszystko dobrze wytłumaczy. Nie śpieszy się z niczym, potrafi coś wytłumaczyć kilka(naście) razy, jeżeli coś nie jest zrozumiałe. Mi osobiście bardzo pomogła z matematyką. Nie rozumiałam jej prawie w ogóle a teraz jest o niebo lepiej. Chodzę na zajęcia Pani Ani od dobrych kilku miesięcy i widać znaczą poprawę.
Jestem bardzo zadowolona. Nie mam problemów, aby się umówić na korepetycje. Nawet za pierwszym razem tego problemu nie miałam, nie wiem, czemu co poniektóre osoby mówią, że do pani Ani jest się ciężko dodzwonić i umówić na spotkanie.
Naprawdę polecam! ; d

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
30 kwietnia 2013

Z panią Anią trudno jest umówić się na lekcje. Nie wiem czy wynika to z braku czasu, dostępności czy chęci. Gdy zaliczenie jest tuż tuż lepiej w prost powiedzieć uczniowi, że nie zdążymy przerobić materiału, aby szukał pomocy gdzie indziej. Natalia

Perfekt Anna Łuczyńska

Niestety nie kojarzę kontaktu z Panią Natalią, więc ciężko jest mi odnieść się do tej opinii. Dla moich uczniów zawsze znajduję czas i dogodne terminy przed sprawdzianami, więc ten komentarz tym bardziej jest dla mnie zaskakujący. Jeżeli jednak taka sytuacja miała miejsce, to proszę o kontakt - otrzyma Pani kupon na darmowe zajęcia oraz firmowy upominek.

avatar
iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2012

Pani Anna jest bardzo rzeczową kompetentną osobą, uczciwie i z pasją podchodzi do zajęć tłumaczy wszystko zrozumiale, spokojnie bez pośpiechu, jestem bardzo zadowolona ze spotkań z Panią Anną, statystyka mnie przerażała a teraz zaczynam nawet ją lubić.
Polecam wszystkim

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2012

Ogromny szacunek i wdzięczność, czuję do Pani Ani. Poprawka na maturze z matematyki dla osoby po czterdziestce- koszmar. Pani Ania podeszła ze spokojem, profesjonalizmem. Efekt końcowy-zdana poprawka!!!Polecam

Perfekt Anna Łuczyńska

Miło pracowało się z osobą tak chętną do nauki i zorganizowaną. Czasu na przygotowania było mało ale Pani zapał i pracowitność dały świetny efekt :) Gratuluję i życzę powodzenia w realizacji planów :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2012

Uprzejma i kompetentna pani, bardzo cierpliwa, z odpowiednim podejściem. Świetnie wytłumaczyła mi niezrozumiały dotąd materiał, zdecydowanie polecam :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2012

Udało mi się zrozumieć w końcu matematykę. Dzięki Pani zdałem maturę i jestem z siebie dumny! Najlepsza korepetytorka jakąkolwiek miałem.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2012

Bardzo cierpliwa korepetytorka, potrafi w prosty sposób wyjaśnić to, czego do tej pory nie byłam w stanie zrozumieć. Zajęcia sympatyczne i bezstresowe, ale jednocześnie "owocne" matematycznie (lepsze oceny w szkole). Polecam ;]

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2012

Bardzo miła, cierpliwa, kompetentna pani. Pomogła mi zrozumieć materiał z matematyki, który wcześniej był dla mnie zupełnie nie do ogarnięcia. Polecam i dziękuję za pomoc :)

avatar
zawiedziona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
19 stycznia 2012

Niestety raczej osoba niepoważna albo niekompetentna, chciałam umówić się na spotkanie i dopóki nie przedstawiłam mojej sytuacji podbramkowej polegającej na małej ilości czasu do egzaminu było ok kiedy przedstawiłam zagadnienia kontakt się urwał Pani nie odbierała również podanego telefonu. Podejmowałam próbę kontaktu telefonicznego przez dwa dni po kilka razy w różnych godzinach niestety bez skutku.

Perfekt Anna Łuczyńska

Jedyną kobietą w takiej sytuacji, która skontaktowała się ze mną ostatnio, była Pani S., która za parę dni miała mieć zaliczenie. Pani przesłała mi materiały, pojawiła się zgodnie z umową na korepetycjach. Kontakt telefoniczny miałyśmy dobry i wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami... Innymi osobami, które również miały bardzo mało czasu do zaliczenia było dwóch mężczyzn, ale oni też bez problemu się ze mną umówili i spotkali.
Zdarza się, że ktoś do mnie dzwoni, ustalamy, że prześle mi problematyczne zagadnienia na maila, a potem ustalimy termin spotkania, po czym nie otrzymuję ani maila, ani kontaktu nie ma. Ale to już chyba nie jest moja wina... Może w tym przypadku było podobnie... Ponadto jeżeli rzeczywiście z jakiegoś powodu nie można się do mnie dodzwonić, to chyba warto wysłać maila z zapytaniem, co się dzieje...

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2011

Miałam bardzo mało czasu do kolokwium ze statystyki a p. Ania mi wszystko super wytłumaczyła od podstaw i zaliczyłam bez problemu. POLECAM ! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.