Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Gdynia
Sopot
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski40 - 60 / 60 min

Ania Łucka

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji /przygotuję do matury zarówno podstawowej jak i rozszerzonej. Poprowadzę konwersacje. Jestem młodą osobą która świetnie łapie kontakt z uczniem. Mój poziom angielskiego równy jest poziomowi native speaker’a - potwierdzony poprzez certyfikaty Cambridge (FCE,Cae,CPE) jestem aktualnie studentką kierunku w pełni wykladanego po angielsku więc utrzymuję styczność z językiem i ciągle go rozwijam. Znam aktualne standardy maturalne. Angielski moim zdaniem nie powinien być nudnym wklepywaniem formułek, stawiam głównie na rozwijanie umiejętności rozumienia ze słuchu i swobodnego posługiwania się językiem podczas rozmów co ułatwia codzienne życie.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
06.2014
FCE FIRST CAMBRIDGE CERTIFICATE
06.2015
CAE (c1) ADVANCED CAMBRIDGE CERTIFICATE
06.2017
Certificate of Proficiency in English (C2)
Doświadczenie
08.2017 - 06.2018
Sztuka Nauki

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.