Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Żywiec
Bielsko-Biała
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka40 - 55 / 50 min

Agnieszka

Opis ogłoszenia

Hobby, pasja, a może obowiązek czy pomoc w ćwiczeniu?
Na wszystko znajdziemy rozwiązanie! Mogę pomóc Ci w początkach Twojej nauki gry na skrzypcach, podpowiedzieć co zrobić by rozwiązać problemy techniczne oraz pobudzać kreatywność i emocjonalność w grze. Opowiedz mi o swoich oczekiwaniach, a wybiorę sposób nauki i ćwiczenia odpowiednie tylko dla Ciebie lub dla Twojego dziecka.

Nauka gry na skrzypcach bądź altówce.

Dodatkowo nauczysz się ze mną grać z nut i ze słuchu, poznasz podstawy kształcenia słuchu oraz harmonii. A wszystko w przyjaznej, ale i wymagającej atmosferze.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.