Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Gliwice (Stare Gliwice)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski50 - 60 / 60 min

Alicja

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Łódzkim specjalność nauczycielska. Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego jako wykładowca- Politechnika Śląska oraz nauczyciel w gimnazjum i liceum. Przygotowuję do matury, egzaminów gimnazjalnych oraz do certyfikatów. Z sukcesem i z przyjemnością uczę angielskiego dzieci, w przypadku których właściwe podejście oraz zadbanie o atmosferę dobrej zabawy gwarantują szybkie postępy w nauce języka. Prowadzę intensywne kursy na przykład dla osób wyjeżdżających za granicę. Udzielam lekcji konwersacji. Jestem dyspozycyjna również w godzinach przedpołudniowych oraz w weekendy. Cena może być uzależniona od zaangażowania czasowego i wyższa w przypadku przygotowania do certyfikatów, matury itp.
Miejsce prowadzenia zajęć- Stare Gliwice (okolice Tesco).
.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1997 - aktualnie
Uniwersytet Łódzki
Magister
Filologia Angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.