Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Gliwice (Stare Gliwice)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski60 - 70 / 60 min

Alicja

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Łódzkim specjalność nauczycielska. Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego jako wykładowca - Politechnika Śląska oraz nauczyciel w gimnazjum i liceum prywatnym. Przygotowuję do matury, egzaminów gimnazjalnych oraz do certyfikatów. Kładę nacisk na praktykę- lekcje odbywają się w języku angielskim, język polski jest ograniczony do niezbędnego minimum. Zapewniam uczniom własne materiały do nauki. Z sukcesem i z przyjemnością uczę angielskiego dzieci, w przypadku których właściwe podejście oraz zadbanie o atmosferę dobrej zabawy gwarantują szybkie postępy w nauce języka. Jeśli jesteś osobą w średnim wieku i uważasz, że na naukę języka może być dla Ciebie już za późno pamiętaj, że najważniejsza jest motywacja, systematyczność i determinacja i wspólnie możemy wiele osiągnąć:) Prowadzę intensywne kursy na przykład dla osób wyjeżdżających za granicę lub gdy dobra znajomość języka jest niezbędna w pracy. Udzielam lekcji konwersacji. Jestem dyspozycyjna również w godzinach przedpołudniowych oraz w weekendy. Możliwa fv. Kontakt telefoniczny najlepiej po godz. 20-tej.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela10:00 - 18:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1997 - aktualnie
Uniwersytet Łódzki
Magister
Filologia Angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.