Ostatnia aktywność:
wczoraj
Online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemieckicena do ustalenia

Joanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/549 opinii

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie,
Jestem magistrem filologii germańskiej i prowadzę zajęcia z osobami w każdej grupie wiekowej (zapraszam dzieci, młodzież oraz dorosłych!)

Oferuję:
- lekcje języka niemieckiego na każdym poziomie zaawansowania również dla początkujących, solidnie i skutecznie
- przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego (poziom podstawowy/rozszerzony)
- przygotowanie do egzaminu maturalnego (poziom podstawowy/rozszerzony)
- przygotowanie do egzaminów: START 1/START 2/FIT 1/FIT 2/ZD/ZDj/Goethe-Zertifikat A1 / Goethe-Zertifikat A2 / Goethe-Zertifikat B1 / Goethe-Zertifikat B2
- przygotowanie do pracy za granicą
- pomoc uczniom, mającym zaległości oraz trudności w nauce języka niemieckiego

Zapewniam:
- materiały do nauki języka
- najwyższy poziom prowadzonych lekcji
- przyjemną atmosferę na zajęciach
- dużą różnorodność środków dydaktycznych i metod nauczania

Lekcje u nauczyciela lub przez skype`a.

Zapraszam do współpracy! :)
Joanna

Istnieje możliwość wystawienia rachunku za przeprowadzone lekcje.

Ważna informacja dotycząca współpracy:
W przypadku, gdy lektor zostanie poinformowany o nieobecności ucznia na zajęciach z co najmniej 48 godzinnym wyprzedzeniem, zajęcia takie mogą zostać przełożone na inny termin uzgodniony przez strony lub odwołane bez konsekwencji finansowych. W przypadku braku powiadomienia lub niedotrzymania terminu powiadomienia, zajęcia traktuje się jako przeprowadzone i należy za nie zapłacić.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 49
avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2019

Mogę tylko potwierdzić wszystkie poprzednie opinie. Pani Joanna jest świetnym nauczycielem. W 4 miesiące przerobiliśmy cała gramatykę, słownictwo z wielu dziedzin oraz wypowiedź pisemną i ustną. Nigdy wcześniej nie uczyłem się regularnie niemieckiego i nie do końca wiedziałem jak badzo ten jezyk jest skomplikowany, lecz dzięki wiedzy i umiejetnosciom pani Joanny bez problemu zdałem egzamin Goethe'go B1 do którego przygotowywałem się w ciągu tych 4 miesięcy. Zasady niemieckiej gramatyki stały się dla mnie jasne a metody nauki tak bardzo efektywne, że w dzień egzaminu byłem zrelaksowany i pewny swojej wiedzy ponieważ wiedziałem że miałem doskonałego nauczyciela. Ćwiczenia i materiały były różnorodne i ciekawe więc nauka nie była nigdy monotonna. Pełen perfekcjonizm. W czasie zajęć czułem się zawsze swobodnie, co bylo dla mnie równie ważne jak to, by zdać dobrze egzamin, którego niemal wszystkie części skończyłem grubo przed czasem. Super! Extra! Mega! Polecam! :)

avatar
Anna i Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2018

Ocena 5 to stanowczo za mało! Polecamy gorąco naukę u Pani Joanny. Jest świetną nauczycielką, zawsze przygotowana do lekcji, o niczym nie zapomina, niczego nie pomija. Materiały zawsze różnorodne, przesłane z wyprzedzeniem. Lekcje dostosowuje do indywidualnych potrzeb. Widać jak wiele pracy wkłada w nauczanie i że jest to jej prawdziwym powołaniem. A przy tym lekcje są bardzo przyjemne, bo Pani Joanna posiada duże poczucie humoru, wiec bywa zabawnie ;) Polecamy i pozdrawiamy, Ania i Marcel

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2017

Serdecznie polecam lekcje z Panią Joanną! Jest świetnym nauczycielem, który potrafi przekazać swoją wiedzę i dostosować tematykę zajęć oraz poziom trudności do potrzeb ucznia.
Lekcje prowadzone były głównie przez Skype i zawsze odbywały się w terminie. Jakkolwiek na początku miałam wątpliwości co do tej formy prowadzenia zajęć, to dzięki solidności i uporządkowaniu nauczyciela wszystko poszło bardzo łatwo i przyjemnie.
Wielkim plusem jest fakt, że Pani Joanna jest osobą miłą i cierpliwą, dysponuje różnorodnymi materiałami oraz w razie potrzeby zawsze można liczyć na dodatkowe zadania.
Jeśli ktoś szuka nauczyciela najlepszego z najlepszych, to myślę, że trafił do właściwej osoby :)

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2017

Charakteryzując krótko, to najlepsza NAUCZYCIELKA języka niemieckiego z jaką miałem do czynienia.
Każda lekcja charakteryzowała się pełnym profesjonalizmem, zajęcia zawsze są dostosowane do potrzeb, więc nie jest to typ nauczyciela , który posługuje się tylko podręcznikiem od rozdziału pierwszego do ostatniego. Przede wszystkim, co dla mnie było bardzo istotne, zawsze w trakcie zajęć można było się pośmiać, poczucie humoru ważna rzecz. Jest to bardzo wymagająca osoba o pamięci słonia, czyli zawsze pamięta, co było zadane, w jakim punkcie ćwiczenie było skończone i to się ceni. Co mogę powiedzieć POLECAM.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2017

Ja dotychczas uczyłam się 4 języków obcych, "przeszłam" wielu nauczycieli i mogę powiedzieć, że Joanna jest jednym z najlepszych jakich spotkałam. Korzystałam z nauki przez Skype, a w tego typu zajęciach łatwo można się znudzić. Joanna jest bardzo zaangażowanym nauczycielem, pełnym werwy, natychmiast dostosowujacym zajęcia do potrzeb ucznia. Ze mną prowadziła niemiecki na poziomie zaawansowanym, z elementami gramatyki z niższych poziomów, wymagający dużej wiedzy (na codzień mieszkam w Niemczech, potrzebowałam doszlifować pewne rzeczy ) i naprawdę nie mam się do czego "przyczepić"

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2017

Dla mnie Pani Joanna była najlepszym przewodnikiem po peryferiach języka niemieckiego. Moje pytania, wątpliwości od razu zostały rozwiane i odpowiedziane. Otrzymałem dużą pomoc przy nauce gramatyki, nie potrafiłem sobie sam z tym poradzić a Pani Joanna pokazała co, jak , gdzie, jakie linki do stron www i wszystko sie poukładało. Dla mnie atmosfera podczas nauki była wspaniała, i "powaga", i "zabawa". Lekcje u Pani Joanny mogę bardzo i serdecznie polecić wszystkim zainteresowanym nauką j. niemieckiego na każdym poziomie. Polecam!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2017

Pani Joanna zawsze profesjonalnie podchodzi do zajęć, które nie są tylko terminową "godziną". Oprócz zajęć można na Panią Joanne liczyć po zajęciach, prace domowe oraz stały kontakt w razie potrzeby.
Bardzo dużo dodatkowych materiałów, które można rozwiązywać samemu - motywująca sprawa.
Solidność, uporządkowanie, super komunikacja!
Bardzo polecam !

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2017

Pani Joanna jest najlepszym nauczycielem, z ktrórym miałam przyjemność mieć lekcje poprzez Skype'a. Bardzo komunikacyjna, posiadająca profesjonalnie przygotowane materiały na każde zajęcia, a na dodatek niezwykle uporządkowa, co pozwala na wyeliminowanie potencjalnych niekorzyści wynikających z niebepośredniego kontaktu podczas zajęć. Zajęcia są dostosowywane do indywidualnych potrzeb, a sam harmonogram ustalany jest elastycznie. Zdecydowanie polecam wszystkim zainteresowanym!

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2016

Pani Joanna jest doskonałym nauczycielem, który potrafi z pasją przekazać swoją wiedzę. Jest cierpliwa, dokładna, w pełni zaangażowana, dyspozycyjna, wymagająca oraz posiada doskonałą pamięć. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, ćwiczenia dostosowane do poziomu i oczekiwań ucznia. Zagadnienia gramatyczne ćwiczone są do całkowitego opanowania. Szeroki zakres materiałów dydaktycznych. Dzięki naszym wspólnym lekcjom zdobyłam Goethe-Zertifikat B2. Serdecznie polecam zajęcia z Panią Joanną wszystkim, którzy chcą odnieść sukces w opanowaniu języka niemieckiego.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2016

Pani Joanna = 100% Sukces
Pani Joanna to bardzo życzliwy i kompetentny nauczyciel. Do każdej lekcji przygotowuje rzetelne materiały, bez utartego schematu, bez przerabiania znienawidzonego przez wielu podręcznika szkolnego strona po stronie, lecz w oparciu o indywidualne potrzeby ucznia na podstawie niezliczonej ilości rozmaitych książek. Szybko wychwytuje braki i je uzupełnia, a nabyte umiejętności językowe szlifuje do perfekcji. Pani Joanna to osoba bardzo wymagająca, ale również niezwykle cierpliwa, zawsze do dyspozycji ucznia, kiedy pojawiają się problemy lub niejasności związane z zagadnieniami, dzięki czemu lekcje i nauka odbywają się w miłej i sympatycznej atmosferze.
Czym jeszcze wyróżnia się Pani Joanna? Niebywała pamięć o każdej zaległej pracy pisemnej, liście czy zadaniu, skrupulatność podczas sprawdzania prac, podczas lekcji online pani Joanna potrafi wychwycić najmniejszy błąd podczas rozmowy.
Jeśli ktoś zastanawia się w tym momencie czy Pani Joanna to przypadkiem nie robot/program to jest w błędzie, to tylko profesjonalny i solidny nauczyciel, który w kunsztowny i bezkonkurencyjny sposób podchodzi do wykonywanego przez siebie zawodu.
Na koniec pochwalę się naszym wspólnym osiągnięciem, którym było przygotowanie mnie do egzaminu Goethe B2. Startowałam w lutym z poziomu A2 i po dokładnie 90 godzinach lekcyjnych w listopadzie zdobyłam certyfikat B2 z wynikiem 94%, co dało ocenę bardzo dobrą.
POLECAM!

avatar
Nicolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2016

Pani Joanna jest fantastycznym Nauczycielem. Kiedy, kilka lat temu szukałam nauczyciela języka niemieckiego, zależało mi, żeby była to osoba przede wszystkim cierpliwa i rozumiejąca, że percepcja "uczennicy" w średnim wieku jest nieco wolniejsza, i potrafiła dostosować tempo nauki do takich właśnie możliwości.Taką osobą okazała się Pani Joanna.
Jestem Jej wdzięczna za:
*cierpliwość,
*profesjonalne podejście do ucznia,
*ciągłe, wytrwałe tłumaczenie trudnych zagadnień gramatycznych,
*stawianie wymagań
*szybkie sprawdzanie moich zadań
*zrozumienie, że czasem musiałyśmy zwolnić, bo moje obowiązki rodzinne i zawodowe nie pozwoliły na realizację programu w początkowym tempie,
*ciągłe podtrzymywanie chęci do nauki,mimo moich czasem pesymistycznych myśli, że to nie ma sensu
*dopasowywanie stylu nauki do moich potrzeb i możliwości
*szukanie sposobu, żeby nauka mogła być przyjemna i jednocześnie dawać efekty (różne ciekawe materiały dydaktyczne)
*miłą, życzliwą, wesołą atmosferę w czasie lekcji.
Gorąco zachęcam wszystkich, którzy chcą uczyć się języka niemieckiego, do kontaktu z Panią Joanną i skorzystania z Jej świetnych lekcji.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2016

Pełny profesjonalizm a przy tym miła atmosfera na lekcjach.
Materiały do nauki zapewnione przez nauczyciela : dobrane i opracowane z dużą starannością. Lekcje prowadzone z ogromnym zaangażowaniem a nauka tak dynamiczna, że nie miałam wcześniej pojęcia ,że można nauczyć się obcego języka na pewnym poziomie w tak szybkim czasie, szczególnie po moich trudnych ,wieloletnich doświadczeniach z językiem angielskim (w szkole jak i prywatnie) i uwzględnieniem tego, że niemieckiego zaczęłam uczyć się w wieku dorosłym i wcześniej nie miałam z tym językiem żadnej styczności.
Polecam !

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2016

Pani Joanna jest najlepszą nauczycielką języka obcego, jaką miałam okazję poznać. Pisze tę opinie z pełnym przekonaniem, bo nie zmieniłabym nauczyciela na żadnego innego. Powodów jest wiele (kolejność losowa ;) ):
1. Na początku nauczycielka rozpoznaje potrzeby, tzn.: sprawdza na jakim poziomie jesteśmy, jakie mamy oczekiwania, jaki cel.
2. Nie uczy standardowo "przerabiając podręcznik".
3. Jest zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć. Nigdy nie zapomina, na czym skończyliśmy, jaki mieliśmy plan na następne zajęcia. Zawsze jest rzetelnie przygotowana.
4. Szybko przesyła korektę ćwiczeń, wypracowań itp.
5. Przesyła bardzo dobre materiały do pracy na lekcji i do pracy własnej.
6. Zawsze cierpliwie odpowiada na pytania, nawet jeśli pytam o to samo po raz dziesiąty.
7. Możliwie szybko (czyli bardzo szybko) reaguje na bieżące potrzeby, tzn. jeśli nagle wyniknie jakaś potrzeba ze względu na pracę, Pani Joanna natychmiast dostosowuje lekcję do potrzeb, a nie realizuje materiał, bo taki sobie zaplanowała.
8. Pani Joanna jest wymagającym nauczycielem, ale przy tym jest niezwykle cierpliwą osobą, ciepłą i z ogromnym poczuciem humoru, dlatego lekcje nigdy nie są nudne, nawet, jak mam gorszy dzień.
9. Dzięki wspólnym lekcjom, w 10 miesięcy, nauczyłam się niemieckiego na tyle, że dotałam wymarzoną pracę, w której wymagana była znajomość języka niemieckiego.
10. W razie potrzeby nigdy nie zostaję sama, nawet jak mam trudne zadanie w pracy, wymagające precyzyjnej znajomości języka, Pani Joanna zawsze znajdzie czas, żeby pomóc.

Jak dla mnie Pani Joanna jest wzorem nauczyciela i mogłaby uczyć innych nauczycieli, jak prowadzić lekcje on-line. Piszę o tym, bo mam wiele doświadczeń z nauki innych języków i żałuję, że Pani Joanna uczy tylko niemieckiego. Jeśli szukają Państwo nauczycila, który naprawdę nauczy, a nie tylko będzie pobierał opłaty za lekcję, to gorąco polecam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2016

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Panią Joanna. Bardzo sympatyczny i cierpliwy nauczyciel, który podchodzi do zajęć z wielkim zaangażowaniem. Lekcje są prowadzone w miłej i spokojnej atmosferze. Pani Joanna to bardzo profesjonalny nauczyciel, który zawsze znajdzie czas dla ucznia. Naprawdę polecam!!!!!!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2016

Z ręką na sercu mogę polecić Panią Joannę. Zajęcia na bardzo wysokim poziomie, indywidualne podejście do ucznia. Prowadząca jest zawsze przygotowana do zajęć, bardzo cierpliwa i zaangażowana.
Polecam każdemu kto chce się nauczyć języka niemieckiego.

avatar
Teresa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2016

Jestem bardzo zadowolona z intensywnie i profesjonalnie prowadzonych zajęć z języka niemieckiego obejmujących gramatykę i słownictwo ułatwiające komunikację. Pomimo wysokich wymagań ze strony prowadzącej zajęcia odbywały się w sympatycznej atmosferze za co jeszcze raz dziękuję.
Polecam skorzystanie z zajęć prowadzonych przez Panią Joannę.

avatar
Teresa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2016

Bardzo dobrze przygotowane materiały do prowadzenia zajęć, indywidualne podejście do ucznia nawet w kilkuosobowej grupie, wymagająca a przy tym bardzo sympatyczna.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2016

Cierpliwy, wymagający nauczyciel. Ciekawe zajęcia mobilizujące do nauki. Polecam

avatar
Marian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2016

Bardzo dobry!?, to za mało!!!, proponuję co najmniej SZÓSTKĘ. Zajęcia na wysokim poziomie pod każdym względem. Profesjonalne podejście do grupy wiekowej w jaką się wpisuję. Motywacja, zaangażowanie i zachęta do pokonywania trudności sprawia, że nauka staje się przyjemnością, a czas na zajęciach upływa zbyt szybko. Jestem bardzo zadowolony ze sposobu prowadzenia zajęć, przekazywania wiedzy, podejścia do uczniów/studentów. Cieszę się ,że miałem szansę uczestniczyć w zajęciach i wszystkim chętnym w ciemno polecam zajęcia z Panią Joanną.
Dziękuję bardzo serdecznie i pozdrawiam!
MM

avatar
Donata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2016

Natrafiłam na Panią Joannę około 10 miesięcy temu właśnie dzięki portalowi e-korepetycje.net i jestem bardzo zadowolona z każdej w 100% wykorzystanej minuty wspólnych zajęć. Nauka języka obcego przy takiej pomocy i zaangażowaniu ze strony Pani Joanny to czysta przyjemność. Lekcje prowadzone w moim przypadku przez aplikacje Skype oparte są na wcześniej przygotowanych obszernych, ale przy tym bardzo przyjemnych i przydatnych materiałach. Nasze spotkania dodają mi ogromnej pewności w posługiwaniu się językiem na codzień i są bardzo efektywne (po 3miesiącach byłam już w stanie sama zamówić tort urodzinowy córki). Serdecznie polecam Panią Joannę, zarówno początkującym jak i zaawansowanym osobom, jest to bardzo kompetentna, wyrozumiała i godna zaufania osoba !

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2016

u Pani Joanny uczyłem się ponad rok i z totalnej "amnezji językowej" zostałem wyciągnięty do poziomu, którego nawet nie zakładałem. Dzięki profesjonalizmowi, wspaniałemu podejściu i życzliwości Pani Joanny zawsze cieszyłem się na kolejne zajęcia. Świetne podejście do ucznia, kontakt e-mailowy w ciągu dnia, smsy przypominające o zadaniach, możliwość zajęć przez internet. To wszystko i o wiele więcej. Podsumowując, przeszedłem przez ...10 nauczycieli i dwie szkoły językowe ucząc się trzech języków. Takiego nauczyciela jak P.Joanna nie miałem.
Mam nadzieje, że Goethe institut jeszcze kiedyś mnie przywieje do Wodzisłaiwia !

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2015

Szczerze polecam lekcje z Panią Joanną. W ciągu niecałych dwóch miesięcy przygotowala mnie do certyfikatu B2, który zdałam z bardzo dobrym wynikiem. Pani Joanna swietnie zna niemiecki oraz ma szeroką wiedzę także na temat samych egzaminów, więc lekcje byly bardzo konkretne. W odróżnieniu od wiekszosci polecanych nauczycieli, z ktorych uslug korzystalam do tej pory, pani jest zawsze bardzo dobrze przygotowana do lekcji, skrupulatnie i cierpliwie poprawia błędy, przebieg jest uporzadkowany i tematy przemyślane zgodnie z potrzebą, nie spontaniczne. Myślę, że przez ten czas bardzo dużo się nauczyłam, zarówno leksykalnie, jak i z gramatyki i każdemu mogę polecić te zajęcia.

avatar
Teresa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2015

Z Panią Joasią uczymy się już od dwuch lat, lekcje są urozmaicone i przyjemne.Nawet jeśli nie jesteśmy przygotowani na lekcje nie jesteśmy krytykowani,zawsze możemy liczyć na wyrozumiałość.Osobiście bardzo lubię zadania domowe wysyłane przez internet, jest to stały kontakt z lektorem ,a Pani Joasia jest zawsze do naszej dyspozycji .Jest to naprawdę przyjemne.Polecam system nauczania, oraz Lektorkę.

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2015

Uczęszczanie na lekcje prowadzone przez Panią Joannę to prawdziwa przyjemność i możliwość opanowania j.niemieckiego.Sposoby prowadzenia lekcji bardzo ciekawe i profesjonalne.Wszystkie pozytywne wpisy na Jej temat są w 100% zgodne z prawdą.Jeśli ktoś chce opanować j. niemiecki to życzliwie bardzo polecam P.Joanne bo to wyjątkowy nauczyciel.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2015

Pani Joanna to przykład doskonałej nauczycielki. Motywuje do nauki, przygotowuje urozmaicone zadania oraz łączy praktykę z teorię. Nauka niemieckiego to sama przyjemność! Przez pół roku Pani Joanna przygotowała mnie do Testu DaF, który bez problemów zdałam. Bez wątpienia mogę powiedzieć, że sukces w pełni zawdzięczam Pani Joannie. Poza tym Pani Joanna jest osobą bardzo ciepłą i cierpliwą, co pomaga w opanowaniu trudniejszych zagadnień i pełnym zrozumieniu zawiłości języka niemieckiego. Ma bardzo szeroką wiedzę nie tylko jeśli chodzi o język niemiecki, co sprawia, że zajęcia są zawsze bardzo interesujące. Serdecznie polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2015

Polecam naukę języka niemieckiego z Panią Joanną. Pani Joanna przygotowała mnie do egzaminu B1, który bez żadnych problemów z wynikiem bardzo dobrym zdałam w tym roku w Goethe Institut. Środki dydaktyczne stosowane podczas lekcji są urozmaicone i przedkładają się na efektywną naukę języka niemieckiego. Szczególnie godne polecenia są prezentacje multimedialne, w które Pani Joanna wkłada dużo wysiłku. Pani Joanna jest zawsze przygotowana, a lekcje prowadzone przez nią są ciekawe i urozmaicone. Podczas każdej lekcji widać ogromną pracę włożoną przez Panią Joannę w przygotowanie zajęć. Do tej pory to najlepsza nauczycielka z jaką miałam okazję współpracować.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2015

Młoda i energiczna osoba, a przede wszystkim niewyobrażalnie cierpliwa korepetytorka. Program zajęć dostosowany do moich indywidualnych potrzeb, a zajęcia prowadzone w miłej i spokojnej atmosferze.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2015

Pełne profesjonalizm, przygotowanie do zajęć i duży postęp. Polecam :)

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2015

Pani Joanna jest młodą, nowoczesną kobietą i takie też są jej metody nauczania. Okazuję się, że można uczyć języka trochę inaczej niż to w szkole bywało, a efekty są o wiele lepsze. Nawet jeśli jest się uczennicą Uniwersytetu Trzeciego Wieku i pamięć już nie ta - to jednak metodami Pani Joanny lepiej i więcej można zrozumieć i zapamiętać. Ważne jest też to , że bardzo dużo korzysta się z samej lekcji - zawsze ciekawej z fajnymi materiałami. Po prostu Pani Joanna jest skuteczna, profesjonalna oraz bardzo sympatyczna - pasjonatka! Polecam!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Rewelacyjna korepetytorka, dzięki Pani Asi zdałem imaturę na 95% :) mimo tego, że materiału i zadań było dużo, to na zajęciach jest świetna atmosfera, i aż chce się uczyć, a przy tym Pani Asia jest ostoją cierpliwości :) Po prostu super nauczycielka. Polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Jestem bardzo zadowolony z lekcji.Lekcje są ciekawe i niemonotonne. Dzięki Pani Joannie w rok nauczyłem się komunikatywnie języka niemieckiego. Gorąco polecam każdemu kto chce się nauczyć języka niemieckiego.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2015

Zajęcia u Pani Joasi są zawsze skrupulatnie przygotowane, ciekawe, z mnóstwem różnorodnych materiałów, dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia i odpowiadające jego oczekiwaniom. Poza tym są niezwykle interesujące i prowadzone w przyjemnej atmosferze. Plusem jest jeszcze "przemycanie" wiedzy o krajach niemieckojęzycznych. Osobiście uważam Panią Joasię za najlepszego nauczyciela z jakim miałam jak dotąd styczność. Polecam w 100%.

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2015

Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Pani Joasia zawsze jest uśmiechnięta i przygotowana. Lekcje są ciekawe i niemonotonne. Widać, że lubi to co robi i robi to z pasją i najwyższą starannością. Nawet gdy przychodzę zmęczona po długim dniu to nie są męczące, a przyjemne. Potrafi skutecznie i mile zmotywować do nauki.

avatar
Anna i Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2015

Jesteśmy bardzo zadowoleni z kursu prowadzonego przez Panią Asię. Myśleliśmy, że nie damy rady opanować języka obcego ze względu na wiek, ale Pani Asia tak to wszystko potrafi wytłumaczyć i przedstawić, że naprawdę da się to ogarnąć , a przy tym jest to całkiem przyjemne i nie boli :) Świetne podejście i skuteczność. Gramatyka ograniczona do minimum, bardzo dużo słownictwa. Intensywne konwersacje pozwoliły nam opanować z mężem język niemiecki w pół roku. Komunikacja w tym języku nie sprawia nam już żadnego problemu!!! Polecamy!!!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2015

Z pełnym przekonaniem polecam Panią Joannę. Tylko dzięki niej zdałem test DaF na 5 i teraz mogę rozpocząć studia w Niemczech. Profesjonalne podejście, sumienność i pracowitość, a przy tym miła atmosfera na zajęciach, wyrozumiałość i cierpliwość. Bardzo dużo materiałów, dziesiątki przerobionych testów i sprawdzonych prac. Wybór nauczyciela ma ogromne znaczenie. Świetna korepetytorka!!! Polecam osobom, które potrzebuję fachowej pomocy w nauce języka niemieckiego.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2015

Pani Asia pomogła mojemu synowi w niemieckim, jest świetną korepetytorką, niezwykle cierpliwa, pomocna i skuteczna w tym co robi. Materiał na zajęciach przedstawia w bardzo ciekawy sposób. Potrafiła zmotywować do nauki osobę, która nie przepadała za tym językiem, a teraz świetnie sobie radzi. Polecam wszystkim, którzy mają problem z opanowaniem tego języka. Pani Asia na pewno pomoże. 100 % zadowolenia!!!

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2015

Uczę się j.niemieckiego na zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku,które prowadzi p.Joanna.Mimo,że nauka nie przychodzi tak łatwo jak osobom młodym wszyscy chętnie przychodzą na lekcje.Miałam do czynienia z wieloma nauczycielami tego języka ale jakoś nikt nie spełniał moich oczekiwań co do sposobu uczenia. Nie wystarczy znać język - uczyć trzeba umieć i p.Joanna to umie. W moim odczuciu jest nauczycielem doskonałym pod każdym względem. Cieszę się że prowadzi z nami zajęcia,oby jak najdłużej.

avatar
Irena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2015

Pani Joanna to wspaniała nauczycielka, bardzo cierpliwa, miła i zawsze uśmiechnięta. Na lekcje chodzi się z wielką przyjemnością a sposób nauki jest taki, że jakoś łatwiej jest przyswoić sobie przerabiany materiał.
Gorąco polecam każdemu kto chce się nauczyć języka niemieckiego

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2015

Pani Joanna super nauczycielka, korepetytorka języka niemieckiego. Pełen profesjonalizm-świetnie tłumaczy, uczy, prowadzi zajęcia. Wyniki pracy z panią Joanną są baaaardzo zadowalające.
Polecam.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2015

Pomocna i kompetentna nauczycielka, zna się na tym co robi, bardzo dobrze tłumaczy, świetnie przygotowała mnie do certyfikatu. 100% zadowolenia. Polecam!!!

avatar
Robert i Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2014

Pani Joanna jest rewelacyjną korepetytorką i nauczycielką. Lekcje prowadzone były zawsze w dobrej atmosferze i były przygotowane bardzo profesjonalnie poprzez liczne materiały które otrzymywaliśmy na lekcjach. Polecamy każdemu kto chce się szybko i dobrze nauczyć języka niemieckiego :)

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2014

Nie można sobie wymarzyć lepszej nauczycielki:) Moje dwie córki ( 12 i 10 lat) codziennie pytały kiedy jadą na niemiecki i zawsze było im mało. Pani Asia niezwykle kreatywnie,profesjonalnie i ciekawie prowadzi lekcje.Dla każdego dopasowuje indywidualny tryb nauki i jest bardzo zaangażowana w to co robi,niesamowicie pomocna.Naprawdę nie spotkałam się jeszcze z tak świetnym nauczycielem. No i pani Asia to po prostu miła ,sympatyczna,zawsze uśmiechnięta i zwyczajnie dobra osoba:)Szczerze polecam każdemu.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2014

Super nauczycielka, cierpliwa i zawsze uśmiechnięta. Pełen profesjonalizm. Zawsze dobrze przygotowana do lekcji. Zajęcia mijają w oka mgnieniu, nie ma mowy o nudzie. Duża liczba powtórek i dodatkowych ćwiczeń pozwalają dobrze utrwalić materiał. Jeśli ktoś skutecznie chce nauczyć się języka niemieckiego to szczerze polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2014

Pani Joanna jest świetną nauczycielką. Doskonale tłumaczy i jest bardzo cierpliwa. Różnorodne formy prowadzenia zajęć i przyjemna atmosfera sprawiają , że nigdy nie wiem , kiedy mijają zajęcia. Jest bardzo motywująca. Polecam bardzo gorąco Panią Joanne, nie ma lepszego nauczyciela!!!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2013

Pani Asia super prowadzi zajęcia, widać, że lubi to, co robi i zna się na tym, zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć, uśmiechnięta, skutecznie potrafi zmotywować do nauki. Zajęcia u Pani Asi to prawdziwa przyjemność. Polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2013

Pełen profesjonalizm, cierpliwa i sympatyczna korepetytorka, jasno tłumaczy dativy, akusativy i inne niemieckie dziwactwa :) POLECAM!!!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2013

Sympatyczna i cierpliwa nauczycielka. Pani Asia super powadzi lekcje, pełen profesjonalizm, dużo materiałów. Dobrze przygotowała mnie i moją córkę do wyjazdu do Niemiec. Było warto. 100% jakości. Polecam!!!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2013

Rzeczywiście super nauczycielka. Świetna atmosfera, wysoki poziom prowadzonych lekcji, dużo materiałów. Szczerze polecam!!!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2013

Z przyjemnością uczęszczam na niemiecki do pani Joanny. Na zajęciach panuje bardzo miła i przyjemna atmosfera, lekcje są zawsze bardzo dobrze i profesjonalnie przygotowane, z maksymalnym wykorzystaniem przeznaczonego na nie czasu. Pani Asia stosuje różnorodne metody i środki dydaktyczne min. całą masę ćwiczeń językowych, autentyczne teksty pisane, słuchanki, audycje filmowe i prezentacje multimedialne. Widać, że to co robi, robi z pasją i ogromna przyjemnością. Dzięki temu lekcje są bardzo ciekawe, motywują do aktywnego uczestnictwa w nich i przynoszą zamierzone efekty. Polecam gorąco!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.