Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Kraków
Warszawa
Wrocław
Łódź
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

W CZYM MOGĘ CI POMÓC

- w kompleksowym poznaniu języka od zera
- w odświeżeniu wiedzy po długoletniej przerwie
- w trenowaniu wszystkich umiejętności językowych (mówienie, pisanie, słuchanie, czytanie)
- w przełamywaniu bariery mówienia
- w poznaniu prawdziwego, "żywego" języka oraz bogatej kultury państw niemieckojęzycznych
- w odnalezieniu efektywnych ćwiczeń i technik nauki języków obcych

KIM JESTEM?

- germanistką z zawodu i pasji, studiującą oraz mieszkającą kilka lat u naszych sąsiadów
- uczę języka od ponad 10 lat i wraz z doświadczeniem wypracowałam swoje własne efektywne metody nauczania
- wciąż podnoszę swoje kompetencje pedagogiczne, biorąc udział w szkoleniach
- wśród moich uczniów znajduje się licealna młodzież, studenci oraz osoby dorosłe różnych profesji: lekarze, pielęgniarki, architekci, księgowi, programiści, przedsiębiorcy
- wyniki matur oraz certyfikatów wszystkich podopiecznych wynoszą zawsze powyżej 80%
- dzięki lekcjom wielu z moich kursantów odnosi sukcesy na polu zawodowym jak i bez problemu pokonuje wyzwania językowe, żyjąc na obczyźnie

- jestem osobą ciekawą świata i drugiego człowieka
- potrafię wyrazić swoje myśli również w języku angielskim i francuskim
- do moich zainteresowań należą m.in: języki obce, ogólnie pojęta kultura europejska (sztuka, kino, literatura, muzyka), psychologia oraz zdrowy styl życia
- pracowałam w wielu różnorodnych branżach, m.in. teatralnej, edukacyjnej, hotelarskiej, gastronomicznej, biurowej, tłumaczeniowej, w których moim narzędziem pracy był ZAWSZE język niemiecki

JAK UCZĘ?

- trenujemy rotująco wszystkie umiejętności językowe (mówienie, pisanie, słuchanie, gramatyka) w możliwie kreatywny i autentyczny sposób, dostosowany do Twoich potrzeb, tempa oraz samopoczucia w danym dniu
- nie marnujemy czasu na przerabianie podręcznika
- przeczytaj proszę opinie moich uczniów, które znajdują się poniżej tej strony

JAK ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?

- zapraszam do kontaktu telefonicznego bądź mailowego
- podczas pierwszego kontaktu opowiedz mi o Twoim celu nauki, doświadczeniach w nauce języka niemieckiego oraz Twoim subiektywnym poziomie języka
- na życzenie wystawiam faktury

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 16:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 46
avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2024

Mieszkam zagranicą w kraju, gdzie niemiecki jest językiem urzędowym. Potrzebują go na chwilę obecną do podstawowej komunikacji, ale w przyszłości również i do pracy (docelowo B1/B2). Zaczynałem z poziomu najnizszego i czuję wykonywany progres. Bardzo doceniam różnorodność zajęć i ćwiczeń na naszych lekcjach oraz różnorodność prac domowych. Ola jest do każdych zajęc super przygotowana i na 100% zaangażowana. Planuję z Olą naukę również na dalszych etapach mojej przygody z niemieckim!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2023

To chyba pierwszy raz, kiedy dodaje pozytywna recenzje na tej stronie, ale Ola w pelni na to zasluzyla ;) Bardzo dobra nauczycielka, z wieloma pomyslami na lekcje i przede wszystkim z cierpliwoscia do tych opornych oraz nie zawsze majacych czas na nauke.

5/5

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2023

Uczę się u Oli już prawie rok i jestem bardzo zadowolona. Rozpoczęłam naukę ze względu na pracę. Jestem na poziomie A2/B1. Lekcji u Oli są zawsze bardzo ciekawe, bardzo dobrze przygotowane i nastawione na mówienie. Ola sama w sobie jest osobą bardzo sympatyczną i potrafi stworzyć bardzo przyjazną atmosferę, ale jednocześnie wie jak zmotywować do samodzielnej nauki. Wszystkim gorąco polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2023

Do niemieckiego wróciłam po wielu latach i muszę przyznać, że była to trochę przypadkowa decyzja a trochę podyktowana potrzebami zawodowymi. Na Olę trafiłam z polecenia mojej przyjaciółki i nic a nic nie żałuję. Początkowo było mi dość ciężko ale Oli udało się mnie zachęcić i na nowo zainteresować niemieckim a jej profesjonalne podejście sprawia, że z przyjemnością siadam do kolejnych zajęć. Ola jest zawsze bardzo dobrze przygotowana i nawet jeżeli "się rozgadam" ( oczywiście na miarę moich możliwości) potrafi tak zmodyfikować lekcję, że wyciągam z tego jak najwięcej dla siebie. Sama jestem z wykształcenia nauczycielką języka i mam bardzo wysoko podniesioną poprzeczkę jeżeli chodzi o nauczanie języków a Ola fantastycznie temu sprostała. Szlifujemy wszystkie umiejętności, a te które u mnie kuleją szczególnie, co chyba najbardziej sobie cenię. W nauce języka bardzo pomaga odpowiednia "chemia" / atmosfera między uczniem a nauczycielem bo sprawia, że człowiek się jakbym mniej męczy. Ola potrafi stworzyć przyjazną, motywującą atmosferę ułatwiając tym samym naukę jakże niepopularnego języka. Mimo, że jest jest wymagająca i dba o zaspokajanie potrzeb językowych bez zbędnego stresu. Daje ciekawe i zróżnicowane zadania domowe uwzględniając wszystkie sprawności tj. słuchania, czytania, pisania i mówienia. Już po 6 mc nauki widzę u siebie bardzo duży postęp i poprawę zwłaszcza jeżeli chodzi o mówienie.
Reasumując, bardzo polecam. Niemiecki z Olą to nie tylko nauka i przyjemność ale przede wszystkim zadowolenie z osiąganych postępów.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2023

Uczę się niemieckiego z Aleksandrą już ponad rok. Bardzo podobają mi się nasze lekcje. Zawsze jestem zaskoczony poziomem przygotowania zajęć oraz tym, jak różne i ciekawe tematy poruszamy podczas naszych lekcji.
Chciałem nauczyć się Niemieckiego ponieważ mam coraz więcej kontrahentów z Niemiec i znajomość ich języka znacznie ułatwia prowadzenie spotkań, negocjowanie i robienie biznesu.
Ważny był dla mnie solidny nauczyciel i poważnym podejściem. Ola doskonale spełnia moje oczekiwania. Bardzo podoba mi się, że od pierwszy zajęć pracujemy razem intensywnie, Aleksandra przygotowuje dla mnie dużo materiałów i dostaje zawsze różne zadania domowe, które zmuszają mnie do samodzielnej, tak niezbędnej w nauce języka, pracy.
Zaczynałem rok temu na poziomie podstawowym. Obecnie mogę określić się jako osoba średniozaawansowana. W ciągu roku moje umiejętności znacznie się polepszyły, a komunikacja po niemiecku stała się możliwa i płynna.
Na zajęciach znajdziesz konwersację, gramatykę, czytanie pisanie i słuchanie. Cała godzina jest podzielona na części i dobrze zorganizowana. Polecam tego nauczyciela

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2023

Aleksandra jest bardzo dobrym nauczycielem (najlepszym jakiego do tej pory mialam). Profesjonalna, sympatyczna, cierpliwa, wyrozumiała (ale jednoczenie wymagajaca), z super podejściem do ucznia. Zajecia sa niezwykle zrownicowane i ciekawe, angazujace wszystkie kompetencje jezykowe (mowienie, sluchanie, pisanie, gramatyka, rozumienie tekstu pisanego), z duzy naciskiem na mowienie i poprawna wymowe. Bardzo polecam! Naprawdę warto!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2023

Niemieckiego uczyłam się już jakiś czas przed zajęciami u Pani Oli, ale czułam, że moja znajomość języka jest nieuporządkowana, a z postępami w nauce stanęłam w miejscu. Z moimi problemami nie mogłam trafić lepiej niż na zajęcia u Pani Oli! Zaczęłam mówić płynnie, poszerzyłam znajomość słownictwa i znowu czuję, że rozwijam się w nauce niemieckiego.

Dzięki zajęciom, jestem teraz na poziomie B2 znajomości języka, a Pani Ola stale przygotowuje materiały dostosowane do moich potrzeb i poziomu zaawansowania. Lekcje są przede wszystkim bardzo ciekawe, oprócz nauki języka dowiaduję się podczas nich wiele o kulturze i zwyczajach krajów niemieckojęzycznych. Ćwiczenia są zróżnicowane i przeprowadzane w takiej kolejności, aby nie były nużące, czy męczące - gramatyka przeplatana jest z słuchaniem, a nauka słownictwa z rozmową. Po każdej lekcji dostaję pracę domową, która nawiązuje do tematu przerabianego podczas zajęć. Bardzo często zadania polegają na przeczytaniu ciekawego artykułu lub obejrzeniu filmu, a później opowiedzeniu o tym na zajęciach, co w świetny sposób łączy ze sobą i pozwala rozwijać różne umiejętności językowe.

Zajęcia z Panią Olą mogę polecić każdemu, kto chce w kreatywny sposób uczyć się niemieckiego i obserwować realne postępy po każdej lekcji, bez względu na poziom znajomości języka! Jedyne, czego mogę żałować to tego, że nie trafiłam do Pani Oli wcześniej :)

avatar
Waldek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2023

Zgłosiłem się na zajęcia, ponieważ chciałem poprawić swój niemiecki.
Zajęcia są prowadzone profesjonalnie. Omawiamy szereg tematów, włączając mówienie, słuchanie i czytanie. Lekcje pokrywają gramatykę, ćwiczenia pisemne, mówione oraz video.
Czuję, że dzięki zajęciom regularnie poprawiam swój niemiecki.
Serdecznie polecam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2023

Szukałam korepetytora, bo język niemiecki jest mi potrzebny do wyjazdu na praktyki zagraniczne. Na zajęciach wykorzystywany jest szereg różnych materiałów: teksty do czytania, filmiki, zadania gramatyczne i konwersacje na których najbardziej mi zależy. Zadania domowe motywują do samodzielnej pracy w domu. Zajęcia są zawsze ciekawe. Mam zajęcia z Panią Olą od kilku miesięcy a już czuję duże postępy. Poza tym Pani Ola jest bardzo sympatyczną osobą :)

avatar
Julianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2023

Szukałam korepetytora, bo potrzebowałam bardzo szybko nadrobić język, którego nie umiałam na studia. Wybranie zajęć z Panią Olą było doskonałą decyzją!

Zajęcia są prowadzone na bardzo wysokim poziomie. Zawsze przerabiamy zarówno gramatykę, pisanie, jak i mówienie. Każde zagadnienie gramatyczne przerabiane jest od deski do deski - zupełnie inaczej niż w szkole, gdzie często wszystko robi się na szybko, dlatego jeśli jesteś tu, bo nie radzisz sobie w szkole, szybko przekonasz się, że nauka języka wcale nie jest straszna.

Dzięki zajęciom możesz też szybko poszerzyć swój zasób słownictwa. Pani Ola wybiera różnorodne tematy przewodnie, dzięki czemu za każdym razem dowiesz się czegoś nowego zarówno jeśli mowa o słówkach, jak o ciekawostkach z kultury krajów niemieckojęzycznych.

Bardzo polecam!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2023

Nauka języka to czysta przyjemność. Lekcje są bardzo praktyczne, nieszablonowe i efektywne.
Różnorodność materiałów i zagadnień poruszanych podczas spotkania motywuje do pracy własnej.
Bardzo dziękuję za udzieloną mi pomoc.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2022

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak wejść na wyższy poziom językowy?

Czy traciłeś czasz na szukanie materiałów i pomocy do nauki języka?

Czy zależy Ci na indywidualnym podejściu do nauki?

Czy szukasz elastycznego/dopasowanego grafiku i 99% pewnych terminów?

To nie zastanawiaj się i napisz do Oli! Ola to profesjonalistka i nie ma u niej taryfy ulgowej, w końcu, jeśli się chcesz czegoś nauczyć to nie można się ociągać lub działać na 50%. Wiesz mi, że materiałów, dobrych przykładów i rzetelności nie zabraknie.

Każda godzina to nie tylko sucha nauka, ale i podróż kulturowa, dzięki czemu język świetnie się przyswaja. Tak więc jeśli chcesz wejść w świat z językiem niemieckim, w którym jest zaangażowanie, empatia i różnorodność Ola to osoba na właściwym miejscu. Sprawdź i się przekonaj, bo w moim przypadku, przełożyło się to na, że przeprowadziłem się do Niemiec i po krótkiej aklimatyzacji swobodnie się porozumiewam, rozwijam i spełniam swoje cele.
Jeszcze raz serdecznie dziękuje Olu za wsparcie i naukę! Jak mówi powiedzenie, są osoby, które spotykamy w swoim życiu, które zapamiętujemy, i które przyczyniły się do tego, że znajdujemy się w tym, a nie innym miejscu. Jestem wdzięczny, że Cię spotkałem, życzę powodzenia i sukcesów!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2022

Uczyłem się języka niemieckiego z Panią Olą 2 lata zaczynając prawie od podstaw, a obecnie jestem na poziomie B2. Poza tym, Pani Ola pomagała mi w przygotowaniach do matury z niemieckiego, którą zdałem na satysfakcjonujący mnie wynik. Zajęcia były prowadzone w ciekawy i przystępny sposób przez co byłem w stanie dobrze poznać gramatykę i wyeliminować wiele błędów. Zadawane prace domowe nie były sztampowymi ćwiczeniami polegającymi tylko na wypełnianiu przykładów, ale miały w ciekawy sposób umilić naukę oraz przekazać wiedzę kulturową na temat krajów niemieckojęzycznych. Po osiągnięciu pewnego poziomu znajomości języka, większość materiałów stosowanych na zajęciach była artykułami i filmami dla rodzimych użytkowników niemieckiego, co również znacznie poszerzyło moje słownictwo. Bardzo pozytywnie oceniam również wszelkie materiały, które miały motywować do nauki języka, a także pokazać w jaki sposób uczyć się wszelkich języków obcych.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2022

Nigdy nie myślałam, że ktoś sprawi, że będę z taką chęcią uczyła się jęz. niemieckiego ! Ola jest cudowną lektorką, zajęcia nie przypominają w żaden sposób tych, do których przywykliśmy w szkole - oglądamy filmiki, robimy zagadnienia gramatyczne i ćwiczymy mówienie, ale w sposób kreatywny. Ola zawsze zadaje pracę domową, ale nie jest to typowa praca domowa - każda przygotowana przez Olę zachęca mnie do jej zrobienia :) Ciągle powtarzamy zrobione wcześniej zagadnienia, abym ich nie zapomniała, co uważam za ważny element zajęć. Ola korzysta ze sprawdzonych źródeł - artykuły z Deutsch Perfekt, czy filmiki z rodowitymi Niemcami. Co więcej, Ola jest przesympatyczną, wyrozumiałą i niezwykle kreatywną osobą, nigdy nie mam problemu ze zrozumieniem omawianych zagadnień. Bardzo cenię sobie, że jest też wymagająca, co motywuje mnie do systematycznej nauki. Ola wie, że jestem fanką kultury francuskiej i nawet przygotowuje materiały z jej uwzględnieniem! :) Jestem na poziomie średniozaawansowanym, ale widzę, że po 9 miesiącach zrobiłam tak ogromny postęp, jakiego nigdy nie miałam z poprzednimi lektorami. Miałam szczęście trafiając na ogłoszenie Olci - i nie ma mowy, że oddam komuś moje miejsce na te zajęcia :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2022

Gdyby nauczyciele w polskich szkołach posiadali i wcielali w życie choć część kompetencji Pani Oli, a przy tym pasję, z jaką wykonuje ona swój zawód, serwisy takie jak e-korepetycje.net nie miałyby racji bytu.
Uczę się z Panią Olą od połowy roku. Bardzo lubię język niemiecki, mam z nim kontakt od lat, ale potrzebuję regularnych ćwiczeń i więcej zewnętrznej motywacji, którą na bieżąco otrzymuję od Pani Lektor.
Każda lekcja jest przemyślana i skrupulatnie zaplanowana. Materiały dydaktyczne obejmują bardzo szerokie spektrum tematyczne. Prace domowe są całkiem przyjemne i nieobciążające. Nauka z Panią Olą należy już do moich zainteresowań... :)
Serdecznie polecam!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2021

Od ponad pół roku uczę się z Olą niemieckiego na poziomie B2 i jestem zadowolony z moich postępów. Zajęcia są bardzo dobrze prowadzone, Ola jest zawsze przygotowana do zajęć i ma w zanadrzu wiele ciekawych, z życia wziętych materiałów, które uprzyjemniają naukę. Treść kolejnych zajęć jest spójna, co pomaga pogłębić znajomość języka, a częste powtórki ułatwiają utrwalenie zdobywanej wiedzy. Otwarty i pozytywny sposób bycia Oli sprawiają, że rozmawia się przyjemnie. Polecam z serca swego całego.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2021

Lekcje są zawsze interesujące i przemyślane, prowadząca wykorzystuje ciekawe materiały, a atmosfera na zajęciach jest bardzo miła. Sama przyjemność z nauki. Serdecznie polecam zajęcia z Olą każdemu kto chce poprawić swój niemiecki, przełamać barierę mówienia jak i poćwiczyć pisanie i gramatykę :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2021

Bardzo polecam współpracę z Olą. Ma plan zarówno na każdą lekcję jak i długofalowy. Prowadzi lekcje zdalnie w ciekawy sposób, dobiera treści interesujące do wieku uczniów tak, że nawet na poziomie A2-B1 lekcje są ciekawe dla dorosłych. Zostawia szeroki wybór materiałów dodatkowych do pracy samodzielnej. Jest elastyczna jeśli chodzi o godziny pracy.
Bardzo gorąco polecam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2021

Bardzo polecam zajęcia z Olą! Zawsze ma indywidualne podejście do każdego ucznia i skupia się na jego indywidualnych problemach. Lekcje zawsze są przemyślane i ciekawe, nie ma nudnych podręczników ani oklepanych ćwiczeń, tylko kontakt z żywym językiem i rozmowy na naprawdę interesujące tematy!

avatar
Mary
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2020

Serdecznie polecam zajęcia z Olą! Każda lekcja jest dobrze przygotowana i przemyślana, nie ma nudy - tematy rozmów i pisanie/czytanie dotyczą spaw bieżących, aktualnych, a pomiędzy tym przemycana jest znienawidzona gramatyka :D dostaję sporo materiałów do pracy samodzielnej. Lekcje mijają zaskakująco szybko i z radością czekam na kolejną.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2020

Wspaniała nauczycielka, zawsze przygotowana i uśmiechnięta. Sama przyjemność z nauki jak i konwersacji. Polecam! :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2020

Serdecznie polecam zajęcia z Ola, ma bardzo profesjonalne podejście do uczniów i zajęć. Jest zawsze dobrze przygotowana, zajęcia są urozmaicone. Atmosfera na zajęciach jest bardzo miła.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2020

Bardzo polecam zajęcia z Ola. Bardzo doceniam profesjonalne podejście, bardzo ciekawe zajęcia oraz wykorzystywanie wielu metod podczas nauki.
W czasie zajęć mamy kontakt z "żywym" językiem, nie ograniczamy się do przerabiania treści z podręczników.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2020

Przyjazna atmosfera, ciekawe materiały i dużo cierpliwości! Polecam :)

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2020

Serdecznie polecam! Lekcje z Panią Aleksandrą to czysta przyjemność. Duża ilość ciekawych materiałów w postaci artykułów oraz filmów. Super przyjazna atmosfera. Na każde kolejne spotkanie czekam z dużą niecierpliwością i ciewością czym nowym zaskoczy mnie Pani Aleksandra :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2020

Uwielbiam lekcję z Panią Olą, bo zawsze przygotowuje ciekawe materiały - wideo czy artykuły. Poza tym, świetnie tłumaczy gramatykę i ma dużo cierpliwości. Polecam! :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2020

Polecam Aleksandre jako tlumacza !!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2020

Polecam serdecznie bardzo miła atmosfera. Pani posiada ogromną wiedzę, również z jerzyka branżowego.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2020

Zajęcia to czysta przyjemność, a przy tym profesjonalizm, ogromna wiedza, którą Pani Ola w bardzo dobry sposób potrafi przekazać. 100% zaufania !

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2020

Bez wątpienia najlepszy nauczyciel języka niemieckiego, z którym miałam okazję pracować. Świetny akcent, pogodne usposobienie oraz doskonała znajomość języka to tylko niektóre zalety. Pani Ola jest przygotowana na każde zajęcia, każda lekcja jest zaplanowana, a materiały ciekawe i "na czasie". Profesjonalizm Pani Oli sprawia, że uczeń poważnie podchodzi do zajęć, a komunikatywność, że lekcje są po prostu fajne i przyjemne. Po całym tygodniu pracy nasze niemieckie rozmowy na Skype to czysta rozrywka :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2020

Pełen profesjonalizm, świetna wymowa, bardzo miła atmosfera, cierpliwość, poczucie że każda minuta wykorzystana jest maksymalnie. Polecam baaardzo !!!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2020

Bardzo polecam! Ola sprawiła, że przełamałam barierę w mówieniu. Do tego jest świetnie przygotowana merytorycznie do każdej lekcji. I bardzo sympatyczna :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2019

Z całego serca polecam - na zajęciach panuje super atmosfera, nadrabiamy wszystkie moje braki i dużo rozmawiamy. A poruszane tematy są bardzo interesujące więc nie sposób się przy nich nudzić :) Ola zawsze służy pomocą i potrafi wszystko wytłumaczyć w przystępny sposób :)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2019

Świetna merytoryczna pomoc, w każdym aspekcie języka niemieckiego oraz ogromna cierpliwość. Polecam.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2019

Lekcje z Olą to czysta przyjemność :) Potrafi wytłumaczyć spokojnie wszystko. Uczymy się razem już ponad 2 miesiące i nie mam żadnych zastrzeżeń :)
Polecam serdecznie :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2019

Polecam, bardzo ciekawe zajęcia.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2019

Cieszę się z pomocy jakiej mi udzieliła.Kobieta Anioł

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2019

Bardzo ciekawe zajęcia, trafnie dobrane pomoce naukowe i poziom zajęć do umiejętności ucznia, miła atmosfera. Gorąco polecam.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2019

Nauka z Ola jest bardzo efektywna i przyjemna. Ola swietnie zna jezyk niemiecki poniewaz mieszkala kilka lat w Niemczech. Co najwazniejsze, Ola potrafi skutecznie przekazac swoja wiedze, stosuje bardzo efektywne i nowatorskie metody nauczania, udostepnia bardzo duzo materialow, jej zajecia sa bardzo ciekawe. Ponadto Ola jest zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajec, zalezy jej na sukcesie ucznia. Efekty nauki z Ola widoczne sa bardzo szybko. Serdecznie polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2019

Bardzo pozytywna osoba i oraz bardzo duża wiedza wiedza o języku niemieckim, nie tylko tym książkowym. Co najważniejsze, potrafi przekazać tą wiedzę i ma to coś że człowiekowi chce się uczyć. Zasłużona '5' i polecam każdemu kto chciałby zacząć lub kontynuować poznawanie języka naszych zachodnich sąsiadów.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2019

Serdecznie polecam! Dzięki indywidualnemu podejściu do ucznia i widocznemu zaangażowaniu lekcje są interesujące oraz efektywne :) Wielką zaletą jest elastyczność zajęć prowadzonych przez Skype. Warto wspomnieć, że Ola jest osobą bardzo sympatyczną i pozytywną, co stanowi dodatkowy atut :) Pozdrawiam!

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2019

Pasja, duża wiedza poparta doświadczeniem lingwistycznym oraz przede wszystkim miłość do języka niemieckiego sprawiają, że Alex jest najlepsza w swojej klasie. Wyciągnęła mnie z matni języka, który dawno zapomniałam i dzięki niej mogę teraz na nowo składać pierwsze zdania i nie bać się mówić ! Polecam :-))(

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2019

osobiście jestem zadowolony, kazda lekcja przynosi stopniowe efekty.
ucze sie juz ponad 2 miesiące u tej Kobiety i nie wyobrazam sobie na ten moment zmiany Nauczyciela na innego.
Przede wszystkim nauczyciela trzeba polubić by z chęcią siadać do lekcji a Panią Aleksandre da sie polubić.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2019

Bardzo polecam Olę, zawsze ma ciekawe pomysły na lekcje, zajęcia nie są nudne. Dla osób zabieganych, pracujących idealna możliwość na elastyczne godziny lekcyjne. Zajęcia przez Skype. Także polecam serdecznie :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2019

Bardzo polecam zajecia z panią Olą. Duża znajomość języka, nie tylko książkowego, ale też takiego, którego używa się na codzień w Niemczech. Naturalny akcent. Zajęcia bardzo przyjemne i ciekawe :-)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2019

Pokłady cierpliwości, duża wiedza oraz ogromne wsparcie Pani Oli w poznawaniu języka . Serdecznie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.