Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Warszawa
Toruń
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski50 / 60 min

Alicja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii

Opis ogłoszenia

Cześć!
Nazywam się Alicja Świstowska i zapraszam Cię na lekcje francuskiego!
Ukończyłam pierwszy rok uczelni Université de Bordeaux, gdzie studiowałam ekonomię i marketing w języku francuskim. Wcześniej pracowałam pare miesięcy w Paryżu. Z powodów zdrowotnych zmuszona byłam do powrotu do Polski i chętnie podzielę się z Tobą moją zdobytą wiedzą z języka francuskiego :)
Po łącznie 1,5 roku spędzonym we Francji gwarantuję Ci perfekcyjną znajomość języka, jak i poprawny, zrozumiały akcent.

Oferuję lekcje na każdym poziomie języka, jak i biznesowego francuskiego, nazywanego "la langue d’affaires".

Pomogę Ci przygotować się do:
- matury (podstawowej i rozszerzonej)
-egzaminu gimnazjalnego
- wszelkich certyfikatów językowych od Delf A1 - Dalf C2.

Prowadzę lekcje online oraz na terenie Warszawy (Śródmieście, Żoliborz)
Zapraszam! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Łucja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Jestem bardzo zadowolona, w zaledwie 3 miesiące przed maturą Alicja zdążyła mnie tak solidnie przygotować, że teraz mój wynik z m. rozszerzonej to 86% (a wcześniej nie było rewelacji) ❤ bardzo miła atmosfera, duże zaangażowanie ze strony Alicji i profesjonalizm ;) polecam!

avatar
Stanisław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2018

Pani Alicja udziela mi lekcji już od 2 lat, kiedy to mój język był na poziomie zerowym. Dzisiaj potrafię swobodnie porozumieć się na każdy temat, rozumiem gramatykę i potrafię pisać. Polecam lekcje wszystkim, którzy szukają solidnego i wymagającego nauczyciela!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2018

Szczerze polecam zajęcia z Alą. Prowadzone są profesjonalnie i w miłej, bezstresowej atmosferze. Zapewnia dużo różnorodnych materiałów i jest bardzo cierpliwą osobą,ale tym samym wymagającą. Pracujemy już razem ponad pół roku i widzę znaczne postępy. Pomogła mi przełamać barierę w mówieniu i przyswoić wiele zagadnień gramatycznych.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2017

Bardzo polecam lekcje z Alicją, dzięki niej zdałem maturę roSzerOną z francuskiego na 88% i dostałem się na wymarzone studia. Atmosfera podczas lekcji jest bardzo przyjemna, mimo że Alicja jest wymagającą nauczycielką. Polecam :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2017

Lekcje z Alicją to prawdziwa przyjemność, w zaledwie 5 spotkań nadrobiłam 2 lata nauki francuskiego na studiach, co potwierdził zdany egzamin. Alicja podchodzi do ucznia z uśmiechem, humorem, zapewnia bardzo dużo materiałów. Polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2017

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Alicją. Potrafi jasno wyjaśnić gramatykę i w szybkim tempie bardzo wzbogaciła moje słownictwo. Ponadto jest cierpliwa, a podczas zajec panuje przyjemna atmosfera. Polecam każdemu!

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2017

Alicja jest moim nauczycielem zaledwie od dwóch miesięcy, ale tyle wystarczyło, żebym zauważyła swój postęp - więcej mówię, mój zakres słownictwa poszerzył się, lepiej czytam, opanowuje coraz więcej gramatyki. Alicja od razu dostosowała wszystko do mojego poziomu i naprawdę wie jak doskonalić umiejętności ucznia. Mam wrażenie, że więcej nauczyłam się z nią w ciągu tych dwóch miesięcy niż przez cały rok chodzenia do szkoły.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2016

Pani Alicja od kilku miesiecy uczy moich 2 synow. Z efektow jestem bardzo zadowolona, a chlopcy z przyjemnoscia chodza na lekcje

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.