Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Toruń
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć!
Nazywam się Alicja Świstowska i zapraszam Cię na lekcje francuskiego!
Ukończyłam uczelnię Université de Bordeaux, gdzie studiowałam ekonomię i marketing w języku francuskim. Wcześniej pracowałam pare miesięcy w Paryżu. Po powrocie do Polski chętnie podzielę się z Tobą moją zdobytą wiedzą z języka francuskiego :)
Po łącznie 2 latach spędzonym we Francji gwarantuję Ci perfekcyjną znajomość języka, jak i poprawny, zrozumiały akcent. Korepetycji udzielam już ponad 5 lat!

Oferuję lekcje na każdym poziomie języka, jak i biznesowego francuskiego, nazywanego "la langue d’affaires".

Pomogę Ci przygotować się do:
- matury (podstawowej i rozszerzonej)
-egzaminu po podstawówce
- wszelkich certyfikatów językowych od Delf A1 - Dalf C2.

Prowadzę lekcje online oraz na terenie Torunia, blisko Galerii Copernicus
Zapraszam! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2020

Korepetycje polecam zdecydowanie wszystkim, na każdym poziomie zaawansowania. Alicja zna język na doskonałym poziomie, zarówno pod względem słownictwa jak i gramatyki. Poza znajomością języka, bardzo wyróżnia się podejściem do ucznia oraz umiejętnością zrozumiałego przekazywania zawiłych zagadnień. Na zajęciach zawsze dostawałam dodatkowe materiały, które potem ułatwiały mi naukę w domu. Zdecydowanie Alicja jest najlepszym korepetytorem z jakim miałam przyjemność się uczyć :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2019

Polecam Alę wszystkim, którzy solidnie i szybko chcą nauczyć się w mowie i piśmie j.francuskiego. Ala stwarza do nauki miłą i przyjazną atmosferę.Moja córka od 2 lat uczęszcza na korepetycje, z których jest bardzo zadowolona i na pewno będzie kontynuować naukę z Alą jak najdłużej.

avatar
Łucja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Jestem bardzo zadowolona, w zaledwie 3 miesiące przed maturą Alicja zdążyła mnie tak solidnie przygotować, że teraz mój wynik z m. rozszerzonej to 86% (a wcześniej nie było rewelacji) ❤ bardzo miła atmosfera, duże zaangażowanie ze strony Alicji i profesjonalizm ;) polecam!

avatar
Stanisław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2018

Pani Alicja udziela mi lekcji już od 2 lat, kiedy to mój język był na poziomie zerowym. Dzisiaj potrafię swobodnie porozumieć się na każdy temat, rozumiem gramatykę i potrafię pisać. Polecam lekcje wszystkim, którzy szukają solidnego i wymagającego nauczyciela!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2018

Szczerze polecam zajęcia z Alą. Prowadzone są profesjonalnie i w miłej, bezstresowej atmosferze. Zapewnia dużo różnorodnych materiałów i jest bardzo cierpliwą osobą,ale tym samym wymagającą. Pracujemy już razem ponad pół roku i widzę znaczne postępy. Pomogła mi przełamać barierę w mówieniu i przyswoić wiele zagadnień gramatycznych.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2017

Bardzo polecam lekcje z Alicją, dzięki niej zdałem maturę roSzerOną z francuskiego na 88% i dostałem się na wymarzone studia. Atmosfera podczas lekcji jest bardzo przyjemna, mimo że Alicja jest wymagającą nauczycielką. Polecam :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2017

Lekcje z Alicją to prawdziwa przyjemność, w zaledwie 5 spotkań nadrobiłam 2 lata nauki francuskiego na studiach, co potwierdził zdany egzamin. Alicja podchodzi do ucznia z uśmiechem, humorem, zapewnia bardzo dużo materiałów. Polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2017

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Alicją. Potrafi jasno wyjaśnić gramatykę i w szybkim tempie bardzo wzbogaciła moje słownictwo. Ponadto jest cierpliwa, a podczas zajec panuje przyjemna atmosfera. Polecam każdemu!

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2017

Alicja jest moim nauczycielem zaledwie od dwóch miesięcy, ale tyle wystarczyło, żebym zauważyła swój postęp - więcej mówię, mój zakres słownictwa poszerzył się, lepiej czytam, opanowuje coraz więcej gramatyki. Alicja od razu dostosowała wszystko do mojego poziomu i naprawdę wie jak doskonalić umiejętności ucznia. Mam wrażenie, że więcej nauczyłam się z nią w ciągu tych dwóch miesięcy niż przez cały rok chodzenia do szkoły.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2016

Pani Alicja od kilku miesiecy uczy moich 2 synow. Z efektow jestem bardzo zadowolona, a chlopcy z przyjemnoscia chodza na lekcje

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.