Alisa Tkachenko

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Bydgoszcz

Alisa Tkachenko

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Alisa Tkachenko

O mnie

Dzień dobry. 

Mam na imię Alisa, jestem absolwentką filologii rosyjskiej i nosiciel (Native Speaker) języka rosyjskiego, pochodzę z Ukrainy. Mieszkałam w Moskwie. Mam 5-letnie doświadczenie w pracy jako nauczyciel i tłumacz (ukończyłam Uniwersytet w Polsce).

Przeprowadzam lekcji jak online, tak i na żywo w Bydgoszczy. Oferuję udzielenie lekcji z języka rosyjskiego uczniom młodzieży oraz dorosłym, a także in-company. Również mogę wystawiać faktury. Pomogę w niwelowaniu problemów z językiem oraz pozbyciu się bariery językowej. Przygotuję do egzaminów i certyfikatów. Mogą to być również zajęcia skupione na konwersacjach.

Zajęcia staram się organizować w sposób angażujący i kreatywny - ani Ty, ani ja nie chcielibyśmy się zanudzić na śmierć lub mieć poczucie straconego czasu i pieniędzy.Zajęcia w bezstresowej atmosferze :)

Z poważaniem Alisa

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - 07.2022
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Filologia rosyjska
10.2020 - 06.2023
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Licencjat
Ekonomia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2024

Bardzo polecam zajęcia z Panią Alisą! Jest na nich duża dawka gramatyki i słownictwa, zawsze jest też czytanie i oczywiście rozmowa po rosyjsku. Zajęcia są prowadzone w miłej, bezstresowej atmosferze. Jest też zadawana praca domowa do utrwalenia tematu. Pani Alisa jest punktualna i nie odwołuje zajęć, natomiast kiedy ja potrzebowałam je przełożyć to nigdy nie było problemu ze znalezieniem innego terminu. Bardzo serdecznie polecam i dziękuję za ten rok wspólnej nauki!

avatar
Waldek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2020

Zdecydowanie polecam lekcję z Panią Alisą. Zajęcia prowadzi profesjonalnie, nieszablonowo w ciekawy i urozmaicony sposób.
Pani Alisa potrafi stworzyć przyjemną, bezstresową atmosferę do nauki, wskazała mi moje mocne i słabe strony. Dzięki niej język rosyjski stał się dla mnie jeszcze bardziej interesujący. Z Panią Alisą pokonacie wszystkie przeszkody językowe .Pozdrawiam

Alisa Tkachenko

Dziękuję bardzo!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.