Alina Klotz-Zielińska

Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Online
Poznań

Opis ogłoszenia

Doświadczony wykładowca języka angielskiego. Lekcje dla młodzieży i dorosłych na różnym poziomie zaawansowania w miłej, życzliwej atmosferze. Przygotowanie do egzaminów certyfikacyjnych UAM, maturalnych, ósmoklasisty, TOEIC, TOEFL i IELTS. Lekcje z zakresu specjalistycznego słownictwa, między innymi słownictwa chemicznego (stawka za takie specjalistyczne lekcje jest wyższa i zależy od stopnia specjalizacji). Tłumaczenie i korekta publikacji, prac magisterskich i doktorskich w języku angielskim. Gwarantuję fachowość i miłą atmosferę sprzyjającą uczeniu się. Istnieje możliwość prowadzenia zajęć za pomocą Skype’a lub dojazdu do ucznia na terenie Rataj.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Alina Klotz-Zielińska
Ul. Folwarczna 20/1
61-064 Poznań
NIP: 5541325207

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
GOSIA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2013

Spotykam się z Aliną na konwersacjach w języku angielskim.
Alina jest niekonwencjonalną nauczycielką, ma bardzo ciekawe pomysły nauczania, jest bardzo zaangażowana! Doskonale rozpoznaje psychologiczne trudności i opory występujące podczas nauki języka i świetnie sobie z nimi radzi!
Polecam Alinę Klotz-Zielińską jako świetnego nauczyciela i pełną poczucia humoru i serdeczną osobę!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2013

Chcecie umieć angielski? To gorąco polecam lekcje z Panią Aliną Klotz-Zielińśką! Jest to nie tylko wspaniały nauczyciel akademicki, ale po mistrzowsku przygotuje do egzaminów na każdym poziomie, jak i również do zajęć, jest super nauczycielem! Skorzystajcie!!! Na pewno warto!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2013

Świetna i cierpliwa korepetytorka, dzięki niej bardzo dobrze zdałem maturę podstawową jak i rozszerzoną :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.