Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Kraków
Myślenice
Sułkowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski40 / 60 min

Alina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Ciao a tutti!

Prowadzę indywidualne lekcje języka włoskiego, który jest moją pasją. Spędziłam w tym kraju wiele lat, dzięki czemu jestem niemal tak dobrze zaznajomiona z językiem włoskim, jak z polskim.

Stawiam nacisk na "żywy język" oraz konwersacje. Z przyjemnością pomogę każdej osobie, która chciałaby bez kompleksów rozmawiać po włosku. Posiadam indywidualne podejście do każdego ucznia. Na lekcjach posługuję się różnorodnymi, również autorskimi materiałami.

Korzystam z tzw. "metodo diretto", czyli metodzie bezpośredniej (odpowiednik metody Callana w języku angielskim), która gwarantuje szybkie postępy w nauce języka mówionego.

Zapewniam, że wspólna nauka ze mną nie będzie nudna. Jestem osobą uśmiechniętą i mam optymistyczne podejście do życia, gwarantuję przyjemną atmosferę zajęć. Chętnie udzielę korepetycji na każdym poziomie trudności.

Serdecznie zapraszam

Alina :)

PS: Ze względu na bardzo duże zainteresowanie akutalnie prowadzę zajęcia jedynie online, co jest bardzo wygodną formą zarówno dla ucznia, jak i nauczyciela. Obie strony mogą dzięki temu oszczędzić swój cenny czas, przy takiej samej satysfakcji z nauki języka.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2020

Zaczynałam lekcje z Aliną kilka miesięcy temu i mogę powiedzieć śmiało jak szybko zauważyłam postępy w nauce. Alina uporządkowała moją wiedzę, a przygotowane przez nią materiały są zawsze dopasowane do umiejętności i poziomu wiedzy kursanta.
Z całego serca polecam!
Grazie Alina!

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2019

Alina to bardzo dobra nauczycielka, a przy tym jest przemiła i wkłada dużo serca w przygotowanie zindywidualizowanych materiałów. Po kilkunastu lekcjach (nauka od zera) udało mi się nawet porozmawiać z Włochami na wakacjach! Serdecznie polecam :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2019

Mam lekcje z Alina od kilku miesiecy i jestem bardzo zadowolona zrobilam duze postepy, Alina bardzo dobrze tlumaczy gramatyke i wysyla mi duzo indywidulanych materialow oraz cwiczenia, jednoczesnie przerabiamy metodo diretto dzieki czemu przez ostatnie miesiace poznalam ogromna ilosc slow i konstrukcje podstawowych zdan i zwrotow i zaczelam juz rozmawiac po wlosku z wlochami !!: ) nauczycielka z pasja i zaangazowaniem

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2018

Bardzo miły kontakt. Nauka na pewno bezstresowa, elastyczne godziny lekcji. Duży nacisk na język mówiony. Korzystamy z lekcji online całą czteroosobową rodziną co zapewnia nam niesamowitą frajdę!
Alina poświęca dużo czasu na przygotowanie materiałów, zawsze po przerobieniu materiału dosyła zadania domowe, tak by wiedza została utrwalona.
Szczerze polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.