Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Marzy Ci się spokój przed egzaminem? Zależy Ci na dobrej ocenie? Masz dość stresu w czasie sesji? A może po prostu zwyczajnie nie możesz czegoś zrozumieć lub chcesz rozwijać swoją pasję?

Nie przejmuj się - każde, nawet najtrudniejsze zagadnienie da się opanować i swobodnie nim obracać! Kolokwia czy egzaminy z najtrudniejszych przedmiotów jesteś w stanie zaliczyć na 5! Kluczem do sukcesu jest przyswojenie materiału i ugruntowanie wiedzy. A to wszystko od podstaw! Trzeba tylko poćwiczyć i ugruntować wiedzę przez systematyczną praktykę.

Jesteś w stanie nauczyć się wszystkiego, każdej nowości. Wystarczy tylko, że materiał zostanie przedstawiony w jasny i przejrzysty sposób, dostosowany do Twoich wymagań.

Chętnie pomogę Ci w zrozumieniu następujących zagadnień:

 • Prawdopodobieństwo klasyczne,
 • Prawdopodobieństwo geometryczne
 • Prawdopodobieństwo dyskretne
 • Zdarzenia elementarne
 • Aksjomaty Kołmogorowa
 • Niezależność zdarzeń
 • Prawdopodobieństwo warunkowe
 • Twierdzenie Bayesa
 • Zmienne losowe, niezależność zmiennych losowych
 • Dystrybuanta i gęstość prawdopodobieństwa
 • Rozkłady ciągłe i dyskretne, parametry rozkładów
 • Lemat Borela-Cantelliego
 • Schemat Bernoulliego, twierdzenie Poissona
 • Wartość oczekiwana
 • Prawo wielkich liczb
 • Zbieżność ciągów zmiennych losowych
 • Słabe prawo wielkich liczb, mocne prawo wielkich liczb
 • Twierdzenie de Moivre’a-Laplace’a
 • Centralne twierdzenie graniczne

Zajęcia odbywają się w ścisłym centrum Warszawy!
Możliwe także zajęcia on-line

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2018

Jestem bardzo zadowolona z efektów naszej współpracy. Adam zawsze jest przygotowany do zajęć, w prosty, rzeczowy i jasny sposób przekazuje swoją wiedzę. Jest cierpliwy, sumienny i ma doskonałe podejście do każdego. Bardzo polecam Adama!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2018

Z czystym sumieniem mogę polecić Adama. Moja wiedza pozostawiała dużo do życzenia i raczej byłam przygotowana na warunkowe zaliczanie z przedmiotu rachunek prawdopodobieństwa, a wystarczyło parę spotkań i egzamin zaliczony za pierwszym podejściem na SGH. Wszystko zostało wytłumaczone w przystępny sposób, a korepetytor na każde zajęcia był przygotowany, co pozwoliło w bardzo efektywny sposób wykorzystać czas zajęć. Szczerze polecam.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2018

Bardzo dobrze wytłumaczone zagadanienia, zarówno ze strony teoretycznej jak i praktycznej. Na zajęciach miła, luźna atmosfera.Dwa kolokwia z Algebry Liniowej zdane bezproblemowo. Polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2018

Jak najbardziej polecam Adama. W prosty i zrozumiały sposób tłumaczy przerabiany materiał. Bez jego pomocy nie udałoby się napisać egzaminu z matematyki z takim dobrym wynikiem. Zawsze można liczyć na pomoc nawet na odległość. POLECAM

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2018

Korepetycje z Adamem były bardzo udane. Potrzebowałem pilnie nauczyć się materiału na kolokwium z analizy zespolonej i dzięki niemu opanowałem zagadania, które dotąd sprawiały mi duże kłopoty. Korepetytor był merytorycznie bardzo dobrze przygotowany, a przejrzyste tłumaczenie sprawiło, że szybko opanowałem przyniesione zestawy z zadaniami. Zdecydowanie polecam.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2018

Serdecznie polecam korepetycje z Adamem z metod numerycznych. Adam zawsze bardzo dobrze się przygotowuje przed tłumaczeniem umówionego zagadnienia na zajęciach, przez co każda minuta wspólnej pracy jest efektywna. Dodatkowo potrafi on perfekcyjnie pisać programy do obliczeń numerycznych w matlabie i dokładnie tłumaczy: uzyskane wyniki, wartości błędów, a także opisuje uzyskane wykresy odwołując się do teorii. Dzięki temu nauczy nie tylko tego jak pisać kod, ale także pozwoli zrozumieć obserwowane zjawiska. Dodatkowo posiada rozległą wiedzę teoretyczną na temat tego przedmiotu, często wychodzącą ponad zakres moich wykładów. Jakość przekazywanej wiedzy jest bardzo wysoka, o czym świadczy moje bardzo wysokie zaliczenie zarówno laboratoriów, jak i kolokwiów.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2018

Polecam serdecznie! Przed koreptycjami byłem pewny że tylko warunek mnie uratuje, ale okazało się że nie był potrzebny.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2018

Serdecznie polecam! Egzamin z analizy zaliczony choć nie umiałem podstaw. Wszystko tłumaczy do skutku ;)

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2018

Polecam korki z Adamem! Każde zagadnienie jest omawiane bardzo dokładnie. Jeśli coś sprawia problem Adam cierpliwie tłumaczy, aż do skutku. Dziękuję za super atmosferę!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2018

Bardzo polecam korki z Adamem! Od poziomu kompletnego nieogarnięcia do zaliczenia algebry i rachunku prawdopodobieństwa na SGH wystarczyło kilka godzin zajęć. Przy okazji wytłumaczenie teorii w przestępny sposób bardzo uprzyjemniło naukę owych przedmiotów

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2018

Bardzo polecam tego korepetytora! W szybki i zrozumiały sposób wyjaśnił wiele niezrozumianych przeze mnie zagadnień.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2018

Chciałbym każdemu szczerze polecić lekcje z Adamem. Potrafi on bardzo dobrze wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia w sposób zrozumiały i dostosowany do ucznia. W moim przypadku okres naszej współpracy był bardzo efektywny i zaowocował sukcesem na trudnym egzaminie

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2017

Serdecznie polecam, bardzo konkretne zajęcia, tłumaczone tak, aby zrozumieć zagadnienie, a nie jedynie się wykuć i można przyjemnie pogadać, same plusy

Adam Ligęza

Dzięki Wiktor za opinię! Temat zrozumiany, egzamin zaliczony i o to chodzi :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2017

Polecam każdemu bardzo serdecznie! Adam ma ogromną wiedzę, która umie przekazać w sposób wygodny dla ucznia. Rozwiązując zadania, wszystko opisuje,tak, aby uczeń sam w domu mógł bez problemu powtórzyć materiał z korepetycji.

Adam Ligęza

Dzieki Julia za opinię. Najważniejsze, ze zrozumialas :). Ciesze sie ze moglem pomoc :)

avatar
Patryk z PJATK
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2017

Świetny korepetytor! Już myślałem że będzie kolejna poprawka, a w dwa miesiące nauczył mnie na 5 z Analizy Matematycznej i 4 ze Statystycznej Analizy Danych. Materiał z Polsko Japońskiej bez problemu ma opanowany. Polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2017

Adam w łatwy i przystępny sposób pomógł mi w opanowaniu materiału z analizy i algebry liniowej! Dzięki niemu bezproblemowo zaliczyłam obydwa przedmioty :). Z czystym sumieniem mogę go polecić! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.