Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Szczecin
Chemia40 / 60 min

Alicja

Opis ogłoszenia

Jestem studentką  szóstego roku medycyny Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego i z chęcią udzielę korepetycji z chemii do poziomu liceum. W łatwy i przystępny sposób pomogę zrozumieć zagadnienia i obliczenia związane z chemią. Stawiam na rozwiązywanie dużej ilości zadań, które przygotowuję i udostępniam uczniom. Korepetycji udzielam od pięciu lat. Serdecznie zapraszam :) 

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.