Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski80 - 120 / 60 min

Alicja

Opis ogłoszenia

O MNIE

Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka francuskiego, które nabyłam w trakcie studiowania filologii romańskiej na UW, a także po licznych podróżach do krajów Beneluksu, a także samej Francji. Mieszkałam i pracowałam we Francji. Obecnie pracuję we francuskiej firmie i na co dzień mam stały kontakt z osobami francuskojęzycznymi.

Posiadam certyfikat na poziomie C2 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.   Nauczanie sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję zwłaszcza, kiedy widzę efekty wspólnej pracy i radość bijącą z oczu ucznia i jego osiągnięć. : )

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ NA ZAJĘCIACH?

Każde spotkanie jest przygotowywane według Twoich indywidualnych potrzeb. Zajęcia mają przede wszystkim sprawiać przyjemność, bo tylko dzięki temu zapamiętujemy nawet te najtrudniejsze niuanse językowe. : )

Po wytyczeniu konkretnego celu, ustalamy plan działania, aby móc przygotować Cię do egzaminów, matury na poziomie podstawowym czy zaawansowanym, wyjazdu za granicę, czy też do rozmowy o pracę. Kluczowym elementem naszych spotkań jest pełne zaangażowanie, aby efekty nauki były widoczne i odczuwalne już po kilku spotkaniach. Gwarantuję dostęp do ciekawych materiałów i naukę w przyjemnej atmosferze! : )

Nauczysz się nie tylko praktycznego języka, ale poznasz też różne niuanse językowe, których Francuzi używają na co dzień, spotkasz się z kulturą francuską i być może tak jak ja, zakochasz się w tym pięknym języku : )

CZEGO BĘDZIEMY SIĘ UCZYĆ I CO BĘDZIEMY SZLIFOWAĆ?

Od samych Francuzów wielokrotnie słyszałam, że mówię bez akcentu, więc będziemy pracować nad poprawną wymową, gramatyką, pisaniem, nauką słownictwa: podstawowego i zawodowego, w tym finansowego, medycznego, prawniczego, etc., w zależności od indywidualnych potrzeb.A może skupimy się na omawianiu francuskiego filmu czy serialu przy lampce wina i croissantach? ; )

JAK ROZPOCZĄĆ U MNIE NAUKĘ?

Skontaktuj się ze mną drogą telefoniczną:
Tel. 880400951

GDZIE? 

Miejsce: Targówek, Wola, Centrum.
Prowadzę zajęcia stacjonarnie oraz przez Skype’a.

Chętnie spotkam się również w kawiarni. : )
Cena indywidualna: 80 zł / 60 min, 120 zł /1h30 min

A bientôt!

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 21:00
Wtorek17:00 - 21:00
Środa17:00 - 21:00
Czwartek17:00 - 21:00
Piątek17:00 - 21:00
Sobota11:00 - 15:00
Niedziela11:00 - 15:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 07.2014
Uniwersytet Warszawski
Magister
Romanistyka
09.2021 - 09.2021
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filologia romańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.