Ostatnia aktywność:
19 dni temu
Online
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Logistyka60 / 45 min

Alicja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Przygotuję do części praktycznej egzaminu z kwalifikacji SPL.01 Obsługa magazynów oraz SPL.04 Organizacja transportu. Jestem egzaminatorem OKE oraz autorem zadań z logistyki.
Osoby zainteresowane rzetelnym przygotowaniem do egzaminu zawodowego zapraszam do kontaktu. Tłumaczę wszystkie problematyczne zagadnienia logistyczne, a następnie  rozwiązuję z kursantem całościowe zadania egzaminacyjne i arkusze z lat ubiegłych. Tempo pracy dostosowuję do kursanta. Organizuję całoroczny kurs przygotowujący do egzaminu zawodowego (spotkanie 1 raz w tygodniu), podczas którego systematycznie powtarzam z kursantem zagadnienia egzaminacyjne i rozwiązuję zadania praktyczne. Osoby zainteresowane współpracą w roku szkolnym 2022/2023 zapraszam do kontaktu. Jeśli chcesz uzyskać wysoki wynik z egzaminu zawodowego i dowiedzieć się na co zwrócić szczególną uwagę na etapie przygotowań do egzaminu ten kurs jest dla Ciebie. Zspraszam:)

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 20:00
Wtorek16:00 - 20:00
Środa
Czwartek
Piątek15:00 - 18:00
Sobota09:00 - 15:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2022

Praca na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm świetny kontakt z uczniem, szybko, elastycznie ocena bdb. Gorąco polecam i chętnie będę korzystać dalej

Alicja

Dziękuję za tak pozytywną ocenę mojej pracy. Cieszę się, że mogłam pomóc. Praca z młodzieżą, która chce zrozumieć zagadnienia logistyczne to przyjemność.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.