Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Częstochowa
Mstów
Olsztyn
Jaskrów
Nierada
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia25 - 35 / 60 min

Alicja B

Opis ogłoszenia

Pierwsza lekcja -10% taniej.
Zajęcia indywidualne, jak i w grupie 2-4-osobowej - wówczas cena zajęć jest podzielna ilość uczestników. Jeśli zajęcia przedłużą się z mojego powodu, nie płacisz za dodatkowy czas nauki.
Przedszkole - 25 złotych za godzinę.
Szkoła Podstawowa - 30 złotych za godzinę.
Szkoła Zawodowa, Szkoła Średnia - 35 złotych za godzinę.
Pakiet Egzamin/Matura (po 10 godzinie) - 5% taniej każda lekcja, (po 50 godzinie) - 10% taniej każda lekcja.
Urodziny/Imprezy - 50 złotych za godzinę w grupie 2-4 osób, 100 złotych za godzinę w grupie 5-10, 150 złotych za godzinę w grupie 11-15, 200 złotych za godzinę w grupie 16-20.

Oferuje:
1. Korepetycje z historii/historii i wosu na bieżąco ze szkolnym materiałem, jak i wyrównawcze dla poprawiających ocenę z kartkówki, sprawdzianu czy egzaminu.

2. Korepetycje do matur, egzaminów ósmoklasisty oraz eksternistycznych (szkoła podstawowa, jak i liceum). Jeśli uczysz się w klasie, w której historia jest rozszerzona, mogę pomóc ci w nauce na lekcję, a także możemy przerobić z tobą materiał na maturę. Jeśli uczysz się w klasie, w której nie ma historii rozszerzonej (jest podstawowa lub przedmiot łączony - historia i WOS), a chcesz zdawać maturę z historii, jesteśmy, w stanie przerobić i powtórzyć cały materiał w czasie, jaki ci został, ale im wcześniej zaczniemy, tym wyższy wynik, dostaniesz razem z wynikami z matury. Jeśli się martwisz, że nie dasz sobie rady z maturą po wielu latach od skończenia szkoły (podczas których zaszły zmiany podstawie programowej), albo chcesz dokończyć eksternistycznie swoją edukację, nie martw się. Napisze specjalny plan dla ciebie (wliczając twoje możliwości finansowe, czasowe i wiedzowe) i razem go zrealizujemy. Jeśli stratujesz w olimpiadzie, konkursie i tp. również chętnie ci pomogę w przygotowaniach do konkursów.

3. Zajęcia dla dzieci wieku szkolnym i przedszkolnym. Chcesz zainteresować dziecko czymś wyjątkowym i wartościowym? Z moją pomocą stanie się tak. Stosuje ciekawe zabawy edukacyjne np. Quizy, krzyżówki, gry planszowe, tworzenie opowiadań/scenariuszów/komiksów opartych na historii.
4. Mogę również zorganizować urodziny/imprezy tematyczne dla dzieci np. antyczna Grecja, średniowieczne księżniczki w cenie 50 złotych za godzinę grupy 2-4 dzieci, 100 złotych za godzinę w grupie 5-10, 150 złotych za godzinę w grupie 11-15, 200 złotych za godzinę w grupie 16-20.

Niezależnie od typu mogę pomóc w wykonaniu prac domowych (nie dotyczny oczywiście urodzin).
Podczas zajęć używam pomocy naukowych typowych dla szkolnej edukacji, czyli atlasów map historycznych, podręczników sztuki, biografie, zdjęcia, ale, jak i kreatywnych jak makiety zamków, figurki, monety, orzełki wojska polskiego.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa07:30 - 22:00
Czwartek07:30 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.