Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdańsk (Wrzeszcz)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
90 zł / 180 min
Aktywność: ponad 3 miesiące temu

Opis ogłoszenia

Cześć!

Jestem studentką architektury na Politechnice Gdańskiej. Pragnę Cię zaprosić na zajęcia przygotowujące do egzaminu wstępnego na architekturę. 

Trochę o mnie:

Udało mi się uzyskać z egzaminu wstępnego na Politechnice Łódźkiej 500/500 punktów, a na Politechnice Gdańskiej 90/100. Rysuję odkąd pamiętam. Posiadam prawie 2 letnie doświadczenie w nauczaniu do tego rodzaju egzaminów. 

Jeśli martwisz się, że nie masz talentu do rysowania ale marzysz o studiach architektury, spokojnie!

Wszystko można wyćwiczyć, na wszystko są patenty, które ci pokaże. Pracujemy w małych grupach, dzięki temu mam czas na dostrzeżenie twoich mocnych stron i wykorzystaniu ich na egzaminie. Po zajęciach dostaniesz dostęp do grupy, na której możesz zadać pytanie w razie jakichkolwiek niejasności.

Dodatkowo zyskasz wiedzę z historii architektury, które potem bardzo przydadzą ci się na studiach.

Będziemy wychodzić rysować w plenerze! To mają być przyjemne zajęcia, bez zbędnego stresu. Poznamy różne techniki, tusz, cienkopis, marker, ołówek. 

Zajęcia zaczynają się 1 lipca. Każde po 3h. Grupy 3-5 osob.

Zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wyślemy Ci kopię wiadomości i ewentualną odpowiedź korepetytora.

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2022

Genialna nauczycielka, nauczy rysowania każdego, nawet największych amatorów, jak ja. Świetne podejście, super atmosfera. Polecam gorąco

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2019

Świetnie przekazuje wiedzę, której ma dużo. Poprawki zdane bez problemu. Polecam bardzo :)

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Profesjonalna i dobrze zorganizowana osoba. Przyjemna atmosfera podczas zajęć. Jak najbardziej polecam.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2019

W końcu zrozumiałem o co chodzi w matematyce. Luźna atmosfera, cierpliwa i sympatyczna osoba.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.