Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa
Język polski100 - 120 / 60 min

Alicja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Zapraszam uczniów szkół podstawowych, licealistów i obcokrajowców na zajęcia z języka polskiego! Szczególnie tych, którym zależy na uzyskaniu, jak najwyższego wyniku z egzaminu ósmoklasisty, matury ustnej, podstawowej i rozszerzonej.

Posiadam ponad 15-letnie doświadczenie w pracy z uczniami oraz studentami.
Literatura i poezja to moja pasja, dlatego bardzo angażuję się w prowadzone przeze mnie lekcje. Zajęcia są zawsze indywidualne, poświęcam cały "lekcyjny" czas mojemu klientowi.

Oferuję profesjonalną pomoc w przygotowaniu do:

-egzaminu ósmoklasisty (mam doświadczenie w pracy z dziećmi mającymi dysleksję, dysortografię, dysgrafię);

- matury ustnej z języka polskiego;

- matury pisemnej z języka polskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym;

- certyfikatu językowego dla obcokrajowców (na wszystkich poziomach zaawansowania językowego); 

Na pierwszej lekcji ustalam cel wspólnych zajęć oraz określam metody pracy z uczniem. Dla każdego z kim prowadzę zajęcia, przygotowuję indywidualny program nauczania. Zastrzegam, że nie piszę gotowych prac zaliczeniowych, jedynie mogę nauczyć jak je napisać.  

Duży nacisk kładę na:
- indywidualne podejście do każdego ucznia;
- pozytywną atmosferę na prowadzonych przeze mnie zajęciach;
- holistyczne podejście do nauki języka polskiego (na lekcjach poruszane są zagadnienia związane z językoznawstwem, literaturoznawstwem, historią, wiedzą o społeczeństwie, kulturze i sztuce);
- pracowanie na arkuszach egzaminacyjnych i profesjonalnych materiałach dydaktycznych;
- systematyczność, wszak trening czyni mistrza;  
- naukę pisania krótszych i dłuższych form wypowiedzi;
- twórczą analizę literatury i poezji;

Na zakończenie kilka słów o mnie… Jestem doktorem nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa Uniwersytetu Warszawskiego, magistrem socjologii i kulturoznawstwa Europy Środkowo – Wschodniej. Ukończyłam również studia podyplomowe z polonistyki. Obecnie pracuję w szkole międzynarodowej oraz prowadzę kursy języka polskiego dla obcookrajowców na uczelniach wyższych i w organizacjach non-profit.

Cena zajęć:
  90 zł. - 45 min. - dla uczniów szkół podstawowych i obcokrajowców
110 zł.- 45 min. - dla licealistów

Zapraszam do kontaktu – nr kom. 502463532

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2022

Pani Alicja rozpoczęła pracę z moim synem dość wcześnie, bo od klasy 5, ze względu na trudności w nauce. Dzięki zajęciom z Panią Alicją syn jest na bieżąco z materiałem szkolnym, nauczył się pisać wypracowania, rozprawki i inne formy wypowiedzi, a teraz przygotowują się do egzaminu ósmoklasisty. Pani Alicja uczy w sposób zrozumiały, dostosowuje materiały i pracę z uczniem do jego możliwości i preferencji stylu nauki. Potrafi zainteresować ucznia zawiłościami języka polskiego i zmobilizować go do nauki. Jest świetną pedagożką i polonistką, a przy tym bardzo pozytywną osobą.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2022

Pani Alicja jest bardzo dobrym kompetentnym nauczycielem. Świetnie tłumaczy i wyjaśnia najtrudniejsze zagadnienia. Uczy w sposób zrozumiały i skupia się na konkretach, a jak trzeba to potrafi zagonić do działania.
Bardzo dziękujemy za całą pomoc!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2022

Bardzo dziękuję za naukę naszego syna - to już trzy lata, dziękuję za zaangażowanie i ogromną pomoc.
Szczerze polecam zajęcia z Panią Alicją. Bardzo potrzebowałam nauczyciela, który zmotywuje syna do nauki i będzie wymagający. Pani Alicja jest świetnym nauczycielem, merytorycznym z bardzo dobrym podejściem do ucznia.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2022

Pani Alicja jest nauczycielką godną polecenia. Dzięki pomocy oraz wskazówkom Pani Ali bardzo dobrze zdałem egzamin ósmoklasisty. Znacznie poprawiłem umiejetność pisania wszelkich form wypowiedzi. Aktualnie przygotowuję się do matury pod okiem Pani Ali. Pani Alicja ma ciekawą osobowość i ogromną wiedzę. Jest skuteczna, konsekwentna, a przede wszystkim przesympatyczna.

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2022

Pani Alicja świetnie tłumaczy i wyjaśnia najtrudniejsze zagadnienia. Bardzo dobrze prowadzi zajęcia, a co najważniejsze ma dobry kontakt z uczniem. Dzięki jej pomocy egzamin ósmoklasisty z języka polskiego zdałam ze świetnym wynikiem.
W tym roku szkolnym jestem w klasie maturalnej i jestem pewna, że z pomocą Pani Alicji na pewno mi się uda osiągnąć wysoki wynik. Serdecznie polecam.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2022

Pani Alicja jest wspaniałą, doświadczoną i merytoryczną nauczycielką. Do zajęć podchodzi z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Jestem wdzięczna za przygotowanie synów do kluczowych egzaminów : ósmoklasisty oraz matury - zdanych z najwyższą lokatą. Pani Ala nauczyła synów pisać wypracowania, rozprawki, opowiadania i inne formy wypowiedzi. Pomagała w zrozumieniu zawiłości gramatycznych języka polskiego. Pani Alicja prowadzi lekcje w sposób interesujący i mobilizujący do pracy. Każdego ucznia traktuje indywidualnie dostosowując odpowiednie techniki i metody pracy. Jest osobą zawsze uśmiechniętą i niezwykle pozytywną. Z całego serca polecam zajęcia z Panią Alicją.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.