Alicja Maliszewska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa

Opis ogłoszenia

Jestem doświadczoną korepetytorką i wykładowcą na uczelni wyższej. Ukończyłam studia polonistyczne ze specjalizacją glottodydaktyczną na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem absolwentką Socjologii oraz Kulturoznawstwa Europy Środkowo - Wschodniej.

Oferuję pomoc w nauce języka polskiego: dzieciom, młodzieży i obcokrajowcom.

Przygotowuję uczniów do zdania:
-egzaminu ósmoklasisty;
- matury z języka polskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym ;
- certyfikatu językowego (na wszystkich poziomach zaawansowania językowego);

Na pierwszej lekcji ustalam cel wspólnych zajęć oraz określam metody pracy z uczniem. Dla każdego z kim prowadzę zajęcia przygotowuję indywidualny program nauczania.

W przygotowaniu do egzaminów szczególny nacisk kładę na analizę i interpretację tekstów literackich oraz naukę pisania dłuższych form wypowiedzi.

Mam doświadczenie w pracy z uczniami mającymi dysleksję, dysortografię, dysgrafię.

Przyjemność sprawia mi przekazywanie wiedzy z zakresu języka, literatury i kultury polskiej. Z całą pewnością przekłada się to na prowadzenie zajęć z moimi uczniami, dając mi jednocześnie satysfakcję z pracy korepetytora.

Zapewniam, że systematyczna praca daje efekty!

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.