Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Kraków
Język polski50 / 60 min

Alicja

Opis ogłoszenia

Skutecznie i bez stresu przygotowuję do egzaminów maturalnych, gimnazjalnych, ósmoklasisty, pomagam w uzupełnianiu braków z języka polskiego. Od lat pracuję jako egzaminator gimnazjalny i maturalny, jestem też egzaminatorem egzaminów ósmoklasisty. Ukończyłam polonistykę na Uniwersytecie Pedagogicznym oraz studia podyplomowe z zakresu filozofii i wiedzy o kulturze na UJ.
tel. 502 237 592

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.