Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Online
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Reda
Rumia
Wejherowo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia50 - 60 / 45 min

Alicja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii

Opis ogłoszenia

W chwili obecnej nie dysponuję wolnymi terminami.
Specjalizuję się głównie w przygotowaniu uczniów oraz absolwentów do matury rozszerzonej z chemii - przede wszystkim z nastawieniem na studia medyczne . Udzielam również korepetycji uczniom/studentom nakierowanym na podniesienie swoich wyników w nauce. Gwarantuję miłą, bezstresową atmosferę, ale wymagam również zaangażowania :)

Prowadzę także zajęcia dla studentów - przygotowuję pod kolokwia, zbóje, egzaminy poprawkowe jak również prowadzę zajęcia dla studentów, którzy potrzebują systematycznej nauki podczas semestru. Zakres:  chemia organiczna  

Kilka słów o mnie: ukończyłam Technologię Chemiczną oraz Biotechnologię na Politechnice Gdańskiej, na co dzień zajmuję się właśnie chemią, interesuję się również zdrowym odżywianiem i sportem (koszykówką i tenisem).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 07.2017
Politechnika Gdańska
Magister inżynier
Technologia Chemiczna, Biotechnologia
Kursy i szkolenia
10.2017
Przygotowanie pedagogiczne
Doświadczenie
09.2019 - aktualnie
Udzielam korepetycji od 7 lat

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2020

Pani Alicja jest absolutnie najlepszym nauczycielem chemii z jakim się spotkałam. Dzięki gigantycznemu wsparciu psychicznemu oraz "wiedzowemu" udało mi się napisać maturę z chemii na 95%! Lekcje były wielką przyjemnością, nie mogłam się doczekać kolejnych zajęć :)
Zajęcia były prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze, czułam się pewnie, nie musialam bać się popełnienia błędu czy zadania "głupiego" pytania, bo Pani Alicja cierpliwie tłumaczyła zagadnienia i odpowiadała na nurtujące mnie pytania z ogromnym spokojem. Żałuję bardzo, że ten rok już się skończył. Jestem przeszczesliwa, ze trafiłam do Pani!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Dziękuję Pani Alicjo za rok nauki spędzony wspólnie, to był najlepszy rok w całej mojej edukacji! Udało mi się poprawić maturę, jeszcze nie mogę uwierzyć, że zdobyłam 97% :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2019

Dzięki nauce z Panią Alicją udało mi się poprawić maturę i dostać na wymarzoną medycynę. Jestem niesamowicie wdzięczna :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2019

90% Dziękuję za intensywną naukę, cierpliwość i mnóstwo dobrych rad! :) Polecam z całego serca.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2019

Mój wynik tegorocznej matury - 93% Jestem baaardzo zadowolony (szczególnie że na zajęcia zapisałem się dopiero we wrześniu 3klasy) Zajęcia super, chyba jedyne na które tak lubiłem chodzić, POLECAM

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2019

Polecam Panią Alicję,
jak wielu moich znajomych po skończeniu szkoły zrobiłem sobie roczną przerwę aby poprawić wynik z chemii i dostać się na medycynę. Jestem pewny, że gdybym uczył się w zeszłym roku z Panią Alicją, to mógłbym już teraz być studentem medycyny. Jestem baaardzo zadowolony z nauki. Nie sądziłem, że chemię polubię nawet bardziej niż biologię, a jednak. Także wszystkim będę polecał naukę u Pani. Teraz arkusze próbne piszę na ponad 90% i sam nie wiem jak to możliwe, że wcześniej miałem takie problemy. Cieszę się, że trafiłem na Panią ;)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2018

Dzięki Alicji udało mi się w końcu zaliczyć chemię organiczną na studiach :) To było moje drugie podejście do tego przedmiotu, ale przyznam że dopiero po lekcjach u Alicji zrozumiałem o co w tym wszystkim chodzi. Nawet polubiłem ten przedmiot, czego bym się nigdy nie spodziewał:D Szkoda, że na studiach nie ma takich prowadzących. Polecam!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2018

Napisałam maturę z chemii na 90% (a dodam że skończyłam profil mat-fiz i nie miałam rozszerzonej chemii w szkole) i udało mi się dostać na wymarzoną medycynę dzięki pracy z Panią Alicją, także myślę, że nic więcej nie trzeba dodawać :)) Oczywiście polecam :))

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2018

Polecam, zdawałem maturę w tym roku i jestem bardzo zadowolony. Zadania wydały mi się proste, pewnie dlatego, że na zajęciach przerobiliśmy bardzo dużo arkuszy i zadań.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2018

Szczerze polecam Panią Alicję. Na zajęcia do P. Alicji uczęszczam od 2 klasy liceum i jestem bardzo zadowolona. Pani Alicja przygotowuje mnie z pełnym zaangażowaniem, lekcje są jak dla mnie prowadzone w sposób bardzo jasny i zrozumiały, dostaję tez materiały do domu, co również pomaga mi w nauce. Polecam :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2017

Pani Alicja to najlepsza korepetytorka z jaką miałam okazję pracować. Chciałabym żeby moi nauczyciele w szkole byli tak zorganizowani, cierpliwi, pomocni i rzeczowi jak Pani Alicja. Do Pani Alicji trafiłam z polecenia koleżanki i nie żałuję! W szkole chemia wydawała mi się jakaś taka skomplikowana. Już po pierwszych zajęciach z Panią Alicją czułam, ze jestem w stanie ogarnąć ten dla mnie dość trudny przedmiot. Teraz jestem w drugiej klasie LO i jeśli się zdecyduje na studia medyczne to na pewno poproszę Panią Alicję do przygotowania mnie do matury z chemii. Wszystkim bardzo polecam zajęcia z Panią Alicją!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.