Alicja Szydłowska

Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
Warszawa
Płock
Ząbki
Muzyka70 - 90 / 60 min

Alicja Szydłowska

Opis ogłoszenia

Jestem studentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale instrumentalnym- specjalność wiolonczela. Z chęcią poprowadzę lekcje zarówno wiolonczeli, jak i pianina, bądź innych muzycznych przedmiotów. Mam doświadczenie  w pracy z młodzieżą. Na uczelni uczęszczam również za zajęcia z psychologii i pedagogiki, dzięki czemu uczę się pracy z dziećmi. Zapraszam do kontaktu

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie
Instrumentalistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.