Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa (Bielany +1)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski80 / 60 min

Alicja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem mgr filologii angielskiej z kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego. Gwarantuję solidnie przygotowane lekcje, bogate materiały, pracę domową sprawdzoną na czas i miłą atmosferę. Zapraszam dzieci i dorosłych!

O mnie
Ukończyłam filologię angielską z oceną bardzo dobrą. Języka angielskiego uczyłam się również w Anglii, gdzie uzyskałam Certificate in Advanced English.

Zakres
Proponuję lekcje dostosowane do potrzeb ucznia:
- ogólne lekcje j. ang. (general English) od poziomu A1 - beginners do B2 - upper - intermediate
- business English (do poziomu B2)
- przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty i maturalnego (poziom podstawowy i rozszerzony)
- konwersacje
- lekcje gramatyczne

Cena
  80 zł/ 60 min - u ucznia w domu (Bielany, Żoliborz)

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek18:00 - 20:00
Środa
Czwartek18:00 - 20:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2014
Uniwersytet Warszawski, SAN
Magister
politologia, filologia angielska
Kursy i szkolenia
03.2011
FCE, CAE
Doświadczenie
09.2014 - aktualnie
korepetycje indywidualne od 2014 r

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Monika N
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2019

Z Alicją uczę się od roku i jestem bardzo zadowolona. To solidny, zawsze przygotowany i punktualny nauczyciel. Tematyka lekcji jest dostosowana do moich potrzeb i możliwości. Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze. Z pełną odpowiedzialnością polecam.

avatar
Monika G
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2018

Pełen profesjonalizm !!!! Dwa lata współpracy i zawsze przygotowana do lekcji , punktualna, oraz sumienna osoba. Na dodatek bardzo, bardzo lubiana przez córkę. Dzięki Pani Ali moje dziecko kontakt z językiem angielskim miało na bardzo wysokim poziomie pomiędzy B2 a C1. W szkole gimnazjalnej jest na rozszerzeniu tego języka i idzie jej świetnie. Lekcje prowadzone są w sposób ciekawy, interesujący i nowatorski. Córka z łatwością przyswajała przekazywaną wiedzę. Gorąco polecam Panią Alicję wszystkim rodzicom którzy szukają wspaniałego nauczyciela dla swoich pociech.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2017

Pani Alicja jest osobą, która prowadzi lekcje w atmosferze bezstresowej, potrafi odblokować na mówienie. Ma indywidualne podejście do swoich uczniów. Lekcje prowadzi rzetelnie, a program nauki dostosowuje do poziomu wiedzy. Jest również bardzo cierpliwa. Ja uczęszczam na lekcje do niej już ponad 2 lata i dopiero Ona spowodowała, że uwierzyłam, iż mogę nauczyć się angielskiego. Polecam lekcje angielskiego u Pani Alicji

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2015

Pani Alicja była moją lektorką przez kilka miesięcy. Przez cały ten okres zajęcia były prowadzone bardzo profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze. Pani Alicja zawsze przygotowywała odpowiednie materiały dydaktyczne i dbała o to, aby zajęcia nie były nudne, dzięki czemu z wielką przyjemnością się na nie uczęszczało. Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia z Panią Alicją.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2015

Pani Alicja jest bardzo rzetelną i miłą osobą. Do ucznia podchodzi bardzo indywidualnie, zawsze ma przemyślane i przygotowane materiały. Lekcje są ciekawe, a tematy dostosowane do ucznia, tak żeby czerpać z nich również wiedzę na temat np. kultury, tradycji innych państw. Wprowadzanych jest dużo nowych słów i zwrotów. A po kilku lekcjach mówienie w języku angielskim już nie wydaję się aż takie straszne. Z całą pewnością mogę polecić tego nauczyciela :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2015

Pani Alicja udzielała lekcji angielskiego mojemu synowi. Do lekcji była zawsze dobrze przygotowana, a lekcje były przystosowane do naszych poziomów. Materiały, które otrzymywał syn były ciekawe a lekcje zróżnicowane. Dzięki Pani Alicji, syn był bardzo dobrze przygotowany do testu szóstoklasisty mimo, iż nie należy raczej do osób pracowitych tylko do leniuszków, zdobył 38 pkt na 40. Syn z przyjemnością uczestniczył w lekcjach, a nawet otworzył się i teraz chętniej mówi po angielsku. Do momentu lekcji z Panią Alicją, nie miał odwagi mówić. Pani Alicja spowodowała, że teraz nie boi się mówić, a zasób jego słów bardzo się powiększył. Polecam Panią Alicję jako dobrego pedagoga i bardzo przyjemną osobę.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2015

Do Pani Alicji trafiła moja córka przypadkowo w sytaucji zagrożenia - nie zaliczony pierwszy semestr pierwszej klasy liceum, drugi z dużymi zaległościami. Nie było łatwo zmobilizować nastolatke z dysleksja i bez wiary we własne możliwości do nauki i tak nią pokierować aby odrobiła zaległości z gimnazjum, z pierwszego semestru i jeszcze zaliczała na bieżąco. Pani Alicji się to udało. Jej podejście i konsekwencja sprawiły, że córka zaliczyła cały rok angielskiego i teraz może cieszyć się wakacjami. Ale najważniejsze jest to, że z pomocą Pani Alicji uwierzyła we własne możliwości. Gorąco rekomenduję Panią Alicję jako doskonałego nauczciela i pedagoga.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2015

Pani Alicja przygotowywała moją córkę do testu szóstoklasisty. Z testów próbnych na początku roku szkolnego córka wypadała słabo w tej chwili osiąga prawie maksymalne wyniki. Jestem zachwycona tym, że córka z przyjemnością uczestniczyła w lekcjach i nadal wykazuje ogromną chęć uczenia się i prowadzenia rozmów w języku angielskim. Jest to z pewnością zasługa pani Alicji. Na każdą lekcję pani Alicja dostarczała niezbędne materiały i wprowadzała radosną atmosferę do nauki. Będziemy nadal korzystać z pomocy.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2014

Pani Alicja ma indywidualne podejście do ucznia, dostarcza wszystkie potrzebne materiały. Tworzy bardzo przyjazną atmosferę na lekcjach, tak że problemy z mówieniem po angielsku znikają Zdecydowanie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.