Maciej Sobaniec

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Łódź (Górna +5)
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,

Prowadzę kursy i zajęcia indywidualne na wszystkich poziomach i dla zróżnicowanych grup wiekowych - od dzieci w wieku szkolnym (1-8 klasa) poprzez maturzystów jak i osoby dorosłe (klientów indywidualnych i biznesowych) w każdym wieku.

Posiadam wieloletnie doświadczenie  (ponad 15-letnie) w nauce języka. Lekcje prowadzę w sposób ciekawy i urozmaicony, kompleksowo i jasno przekazując wiedzę. Dysponuję dużą ilością własnych materiałów, wypracowanymi metodami nauczania oraz indywidualnym podejściem do każdego ucznia co gwarantuje szybkie postępy i 100% zadowolenia z każdej lekcji.

Ukończylem Filologię Angielską na Uniwersytecie Łódzkim, posiadam certyfikaty Cambridge University (FCE, CAE, BEC) oraz najwyższy możliwy certyfikat C2 Proficiency, gwarantujący że przekazywana przeze mnie wiedza jest rzetelna i kompetentna. Dzięki wielokrotnym wizytom w anglojęzycznych krajach posluguję się również angielskim codziennym, nieformalnym, odbiegającym często od tego podręcznikowego:) Uczę w prywatnej szkole językowej, prowadzę kursy dla firm oraz zajęcia indywidualne.

Oferuję:
- przygotowanie do egzaminów (FCE, CAE, TOEFL, IELTS)
- przygotowanie do egz. ósmoklasisty, matury, studiów
- business english
- konwersacje na tematy ogólne i biznesowe
- praca nad gramatyką, wzbogacanie słownictwa
- korepetycje dostosowane do poziomu ucznia
- pomoc przy pracach domowych i bieżących lekcjach
- tłumaczenie dokumentów

Cena zajęć wynosi 65zł za 1h.
Każda dodatkowa osoba to tylko +10zł/os, zabierz kolegę/koleżankę, uczcie się razem w przyjemnej atmosferze motywując się nazwajem i płacąc mniej:)
WYSTAWIAM FAKTURY.

Ze względu na panującą sytuację zachęcam do zajęć przez SKYPE/TEAMS .
Zajęcia możliwe również z dojazdem z mojej strony lub zapraszam do siebie - Łódź Górna.
W przypadku zajęć przez internet - pierwsza krótka lekcja żeby zweryfikować Państwa możliwości techniczne i wzajemnie się poznać - BEZPŁATNIE  .

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota09:00 - 16:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Maciej Sobaniec
Paderewskiego
93-530 Łódź
NIP: 7292633967

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2003 - 06.2008
Uniwersytet łódzki
Nauczyciel mianowany
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
05.2003
Certyfikat Cambridge B2 (FCE)
01.2005
Certyfikat Cambridge C1 (CAE)
11.2008
Certyfikat Business English Higher (BEC)
03.2010
Certyfikat Cambridge Proficiency C2 (CPE)
Doświadczenie
01.2005 - aktualnie
Lektor języka angielskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 25
avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2020

Pan Maciej przygotowywał mnie do egzaminu doktorskiego z języka angielskiego. Mimo, iż nie jestem predysponowana do języków obcych i nauka ich sprawia mi pewne kłopoty, udało się opanować materiał i z powodzeniem podejść do egzaminu. Podziwiam za cierpliwość i polecam osobom szukającym profesjonalnie prowadzonych zajęć.

avatar
ADAM
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2020

W zeszłym roku zacząłem przygotowania do egzaminu FCE na kursie językowym oraz dodatkowo indywidualnie u pana Macieja. Na kursie dość szybko lecieliśmy z materiałem. Na zajęciach indywidualnych u pana Macieja omawiał te zagadnienia, które sprawiały mi problem na kursie plus robiliśmy dodatkowo speaking pod kątem egzaminu. W tym roku otrzymałem wyniki. Grade A :)) Jestem bardzo zadowolony :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Panie Macieju dziękujemy za wspólny rok nauki i oczywiście prosimy pamiętać o nas od września. Mama Kasi Walczak

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2020

Tłumaczenie dokumentów, jestem zadowolony ze współpracy, jakosci tłumaczeń i cen. Polecam

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Tydzień temu podchodziłam do matury rozszerzonej z języka angielskiego. Po sprawdzeniu odpowiedzi i zweryfikowaniu ich razem z Panem Maciejem wychodzi na to, ze otrzymam ok 90-94%, co jest dla mnie świetnym wynikiem ;)) Praca z Panem Maćkiem była bardzo przyjemna i owocna, dzięki ogromnej ilości materiałów które mi dostarczał praktycznie nic nie zaskoczyło mnie na egzaminie :) Polecam, a ja zapewne będę kontynuowała dalej naukę na studiach :))

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2020

Uczęszczam na zajecia w szkole językowej, ktore prowadzi Pan Maciej. Lekcje są ciekawe, dużo rozmawiamy, rozwijamy zasób słownictwa i pracujemy nad gramatyką. Chodzę na zajęcia z przyjemnością i wiem, że z każdej lekcji wyciągnę nową porcję wiedzy :)

Maciej Sobaniec

Dziękuję :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2020

Moja przygoda z Panem Maciejem zaczęła się wraz z moim awansem na menadżera hotelu. Nigdy nie chciałam zostać zaskoczona pytaniem, na które nie będę w stanie odpowiedzieć. Cenię sobie profesjonalizm, dlatego postanowiłam podszkolić język angielski z tego zakresu i naprzeciw moim oczekiwaniom wyszedł właśnie Pan Maciej. Jak wiemy język branżowy w pracy bardzo się przydaje, a w hotelarstwie szczególnie. Pan Maciej wykazał się profesjonalizmem, a ja z jego pomocą w dość krótkim czasie opanowałam te części angielskiego, które były dla mnie najtrudniejsze. Śmiało mogę polecić zajęcia z panem Maćkiem, ponieważ opracowywany materiał jest przygotowany kompetentnie, a sam korepetytor? Niezwykle przyjazny człowiek, który razem z Tobą dąży do Twoich językowych sukcesów.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2020

Rozpocząłem lekcje z panem Maćkiem niecały miesiąć temu, zaraz jak zaczęła się sytuacja z koronawirusem. Postanowiłem wykorzystać czas, iż pracuje w trybie home office i spożytkować go na szlifowanie mojego speakingu i gramatyki, które to są moją pięta achillesową. Miałem wątpliwości czy nauka przez Skype będzie efektywna i czy nie będzie problemów z tą technologią, ale obecnie jestem bardzo zadowolony. Nie trace czasu na dojazdy, wszystko dostaje wcześniej na maila, a same lekcje są ciekawe i dobrze rozplanowane. Dziękuje i do usłyszenia we wtorek :)

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2020

Z Panem Maćkiem uczę się już od roku podczas zajęć organizowanych w firmie, w której pracuję. Mogę powiedzieć, że przez ten czas zrobiłem ogromny postęp. Największy nacisk położony jest na słownictwo biznesowe, co bardzo ułatwia mi codzienną pracę i kontakty z zagranicznymi klientami. Na zajęciach bardzo dużo rozmawiamy, nareszcie pozbyłem się bariery językowej.
Pan Maciek jest wymagającym nauczycielem, dzięki czemu mam motywację do nauki w domu i dobrego przygotowania się na zajęcia. Oprócz tego świetnie tłumaczy materiał i nawet najmniej zrozumiałą rzecz potrafi wytłumaczyć w tak prosty sposób, że nie da się tego nie zrozumieć.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2020

Witam. Od razu rozpocznę od faktu ,iż jest to najlepszy nauczyciel języka angielskiego. Moje spotkanie z prawdziwym nauczaniem tego przedmioty rozpoczęło się wraz z korepetycjami u Pana Macieja . Czas jaki upłynął od pierwszej lekcji to siedem lat, zdecydowanie owocnych.
Pierwsze egzaminy -szkoła podstawowa zdane na 100%, kolejne egzaminy to -gimnazjalne również zdane na 100%, oczywiście poziom rozszerzony.
Teraz przed mną maturalne też będą zdawała na poziomie rozszerzonym. W szkole zawsze jestem w zaawansowanej grupie. A to wszystko
zawdzięczam lekcjom z Panem Maciejem. Cudowny nauczyciel z ogromną wiedzą a przy tym pełen profesjonalizm . Lekcje prowadzone w miłej i sympatycznej atmosferze. Gdyby było więcej takich nauczycieli to lekcje w szkole w końcu odbywały by się bez stresu ale taki jak Pan Maciej to wyjątek.:)

Maciej Sobaniec

Dziękuje Martynka za tak pochlebny komentarz, działamy dalej, żeby matura rozszerzona też była na 100%! :)

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2020

W ciągu ostatnich 2 lat w firmie w której pracuję przewinęło się kilku lektorów ze szkoły językowej. Niestety byli albo niezaangażowani w lekcje albo nie mieli pomysłu na ciekawe zajęcia czy wystarczających umiejętności. Od początku roku współpracujemy z Panem Maćkiem i jesteśmy bardzo zadowoleni. Lekcje są urozmaicone i ciekawe, duże rozmawiamy i przełamujemy barierę. Z miesiąca na miesiąc rozumiem co raz więcej i łatwiej porozumieć mi się z kontrahentami. Cena/jakość na zdecydowaną piątkę. Z pozdrowieniami Piotr Szeląg.

Maciej Sobaniec

Panie Piotrze, dziękuje za pozytywny komentarz. Ciesze się, że przełamuje Pan barierę językową. Z kolejnymi lekcjami będzie coraz łatwiej :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2020

Przygotowywałam się u Pana Macieja do matury w zeszłym roku. W ciągu 10 miesięcy nauki bardzo się podciągnęłam. Pan Maciej posiada bardzo dużo materiałów i wiedzy na temat wymagań i sposobu oceniania na maturze zarówno pisemnej jak i ustnej. Lekcje były bardzo intensywne i po każdej miałam wrażenie, że wynoszę nową porcję wiedzy. Odzwierciedlają to wyniki. Maturę podstawową zdałam na 100% oraz rozszerzoną na 92% co pozwoliło mi dostać się na wymarzone studia. Szczerze polecam!

Maciej Sobaniec

Kasiu, takie wyniki lubię najbardziej i dodają mi energii do działania! Pozdrowienia

avatar
Sław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2020

Potrzebowałem kilku lekcji by się nieco przygotować językowo przed wyjazdem na Wyspy Brytyjskie. Minikurs spełnił moje oczekiwania i przyniósł konkretne efekty. Polecam Pana Macieja

Maciej Sobaniec

Panie Sławku, kurs krótki, ale intesywny. Duże zaangażowanie z Pana strony, także tutaj również słowa uznania. Mam nadzieję, że wyjazd był udany :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2020

Pan Maciej prowadzi lekcje w sposób ciekawy, trudno się nudzić, czas leci szybko a wiedza sama pcha się do głowy ! Zawsze jest przygotowany i zaangażowany w to co robi. Szczerze polecam :)

Maciej Sobaniec

Dzięki Tomku! :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2019

Moja angielska przygoda z Panem Maciejem trwała od czwartej klasy szkoły Podstawowej, a zakończyła się egzaminem maturalnym na poziomie rozszerzonym zdanym na ponad 90 %, który po wspólnym przygotowaniu z mojej strony nie wiązał się z żadnym stresem. Gdyby nie Pan Maciej nie byłabym dzisiaj tu gdzie jestem, czyli na wydziale biotechnologii studiów międzynarodowych z wykładowym językiem angielskim. Wymagający, profesjonalny a jednocześnie przesympatyczny nauczyciel. Polecam każdemu.

Maciej Sobaniec

Wiele wspólnych lat pracy Justyno i Twoje zaangażowanie zaaowocowało tak wspaniałym wynikiem. Bardzo miło wspominam nasze lekcje. Pozdrowienia!

avatar
Jaś
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2019

Naukę z Panem Maciejem zacząłem na początku liceum głównie pod kątem przygotowania do matury rozszerzonej, przez profesjonalne podejście i zaplanowanie każdego spotkania byłem spokojny o przyszłe wyniki, które w pełni spełniły moje oczekiwania. Nie można też zapominać o miłej i przyjaznej atmosferze ;) Bardzo polecam

Maciej Sobaniec

Walczyliśmy o dobry wynik na maturze, a teraz walczymy na korcie tenisowym. Niestety tę walkę przegrywam :) Pozdrowienia!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2019

Szukałem korepetytora, który nauczy mnie angielskiego w praktyce. Pan Maciek dopasował zajęcia do mojego poziomu i nauczył mnie jak używać tego jezyka, a nie tylko rozwiązywać ćwiczenia. Thank you very much Mr Maciek! ;)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2019

Początkowo uczyłam się z aplikacji na telefonie i materiałów dostępnych w internecie, ale po namowie koleżanki żebym uczyła się z korepetytorem, poszłam na pierwszą lekcję do Pana Macieja i nie żałuje, już po kilku okazało się, że mój angielski poprawił się znacznie. Pan Maciej to wymagająca osoba, ale to w jakim tempie robię postępy jest imponujące. Zdecydowanie polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2019

Jeśli naprawdę zależy Ci na efektywnej nauce w miłej atmosferze to tylko z Panem Maćkiem !!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2019

Serdecznie polecam. Zdecydowanie najbardziej zrozumiałe lekcje angielskiego na jakich byłam. Pan Maciej umiejętnie przekazuje wiedzę - nie typowymi regułkami, a bardzo trafnymi przykładami i wskazówkami co bardzo ułatwia uczenie się. Zajęcia prowadzi w sposób ciekawy, umiejętnie dostosowując się do potrzeb danej osoby. Ogromne wyrazy uznania za cierpliwość :)

Maciej Sobaniec

Dziekuje bardzo za opinię, pozdrawiam :)

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2019

Pan Maciek jest bardzo cierpliwy z dobrym podejściem do studentów. Potrafi wytłumaczyć trudne zagadnienia gramatyczne w sposób prosty i bardzo przejrzysty. Jest to również osoba, która ma wiedzę z języka angielskiego biznesowego - jeśli ktoś, tak jak ja, chciałby poszerzyć swoją wiedzę w tym obszarze zdecydowanie polecam pana Maćka. Na pewno wspólne lekcje przyniosą stałe efekty, a angielski stanie się mniej niezrozumiały, co przyczyni się do wielu sukcesów na gruncie zawodowym i prywatnym. Zdecydowanie polecam.

Maciej Sobaniec

Bardzo dziekuje za opinie, pozdrawiam :)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2019

Miałam z Panem Maciejem zajęcia na kursie B2 ok 100h. Kłaniam się nisko, że z nami wytrzymał. To bardzo dobry, cierpliwy nauczyciel. Zajęcia były różnorodne, przekazywana wiedza klarowna, atmosfera fajna. Gorąco polecam.

Maciej Sobaniec

Bardzo dziekuje za opinie, pozdrawiam :)

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2019

Pan Maciej uczy języka angielskiego w naszej firmie. Jest bardzo profesjonalny i ma bardzo dobre podejście . Bardzo polecam tego nauczyciela , szczególnie ze względu na jego wiedzę i doświadczenie.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2019

Bardzo dobry, profesjonalny nauczyciel. Lekcje ciekawe i w milej atmosferze. Te 1,5 roku współpracy bardzo rozwinęło mój angielski, mogę z czystym sumieniem polecić.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2019

Pan Maciej to nauczyciel z prawdziwa pasja. Idąc na lekcje nie wierzyłam ze kiedykolwiek będę w stanie używać języka biegle i komunikować się bez problemu. Jednak Pan Maciek zaszczepił we mnie wiarę i zapał do nauki tego języka. Jestem jego uczennica od dwóch lat i widzę ogromny postęp. Dzięki lekcjom nie mam problemu w posługiwaniu się językiem angielskim w pracy:) Pan Maciek jest wymagającym nauczycielem, ale wiem, ze jest to najlepsza droga do osiągnięcia sukcesu. Polecam i dziękuje za udane lata współpracy :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.