Aleksandra Jarocka

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Białystok
Michałowo
Gródek
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam! :)
Oferuję pomoc w nauce języka rosyjskiego, zarówno od podstaw jak i jako kontynuację kursu. Podczas zajęć będziemy rozwijać umiejętności takie jak pisanie, czytanie, słuchanie, z naciskiem na konwersacje.

Jestem laureatką konkursu przedmiotowego, Mistrzem Gramatyki Języka Rosyjskiego w Województwie podlaskim w 2018r., na maturze na poziomie rozszerzonym uzyskałam 96%. Ponadto jestem miłośniczką tego języka.

Zajęcia możemy przeprowadzić u mnie, u ucznia lub w umównionym miejscu publicznym. 

Pierwsza lekcja jest darmowa.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod nr. 510137841 lub przez stronę.

Do zobaczenia! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - 05.2020
II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2024

Serdecznie polecam Panią Aleksandrę jako korepetytora. Córka dostała 5 na koniec roku z matematyki. W niecały rok z uczennicy, która miała same 3 na koniec roku (czasem 2), ku naszej i jej radości ma 5 :). Dotychczas matematyka w szkole była ogromnie stresująca dla córki i naprawdę mieliśmy problem. Teraz dzięki tym korepetycjom jesteśmy spokojni o ocenę i w domu jest mniej stresów. Pani Aleksandra ma wielką kulturę osobistą.i dużo spokoju i cierpliwości w trakcie lekcji. Korki zawsze na czas i zawsze na bieżąco z materialem w szkole. Lekcje profesjonalnie i z sukcekcesami. Serdecznie polecam. I dziękuję bardzo.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.