Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Toruń

Opis ogłoszenia

Korepetycje z języka angielskiego; Jeśli język angielski jest dla Ciebie wyzwaniem, chcesz podszkolić swoje umiejętności czy po prostu potrzebujesz pomocy w przygotowaniu do matury; egzaminu etc. trafiłeś w dobre miejsce.W ofercie m.in. konwersacje (szeroki wachlarz tematyczny), gramatyka, pomoc w przygotowaniach do matury/egzaminów na studia, bieżąca pomoc w przygotowaniu do egzaminu, kolokwium, sprawdzianów/testów, pracach domowych. Możliwe zajęcia indywidualne lub grupowe (cena do uzgodnienia) osobiste – Toruń, lub online (cała Polska). Pokażę Ci że nauka języka może być lekka, łatwa i przyjemna:)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.