Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online

Aleksandra Ziółkowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Aleksandra Ziółkowska

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wyślemy Ci kopię wiadomości i ewentualną odpowiedź korepetytora.

Wykształcenie
10.2021 - 07.2024
Uniwersytet Wrocławski
Licencjat
Chemia
09.2024 - aktualnie
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Chemia ze specjalnością Analityka Instrumentalna
Kursy i szkolenia
Moduł nauczycielski z zakresu psychologii i pedagogiki
02.2026
Wykorzystywanie metod fizykochemicznych w nauczaniu chemii w szkole
Doświadczenie
09.2026 - aktualnie
Nauczyciel chemii

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2026

Pani Ola to wspaniała korepetytorka chemii. Dzięki jej zaangażowaniu, cierpliwości i umiejętności przekazywania wiedzy moja córka zrobiła ogromne postępy od oceny 2 do 5. Zajęcia były zawsze dobrze przygotowane, a materiał tłumaczony w sposób jasny i zrozumiały. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i serdecznie polecam Panią każdemu, kto potrzebuje skutecznego wsparcia w nauce chemii.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2026

Bardzo polecam Panią Olę, niesamowite indywidualne podejście oraz jasno i przejrzyście wytłumaczone zagadnienia, których wcześniej nie mogłam zrozumieć. Na zajęciach panowała przyjazna i wspierająca atmosfera dzięki czemu z przyjemnością na nie chodziłam i nie bałam się zadawać pytań gdy czegoś nie rozumiałam:))

avatar
Kajtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2025

Zajęcia z panią Olą były kluczowe w przygotowaniach do matury. Dzięki jej skutecznemu nauczaniu poprawiłem swój wynik i udało mi się dostać na studia. Teraz zaczynam weterynarię, a wszystko to zawdzięczam jej pomocy i profesjonalnemu podejściu.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2023

bardzo przyjemna atmosfera, wszystko dobrze wytlumaczone i niesamowita cierpliwosc ze strony korepetytorki :) matura zdana bez problemu, jak najbardziej polecam!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Świetne przygotowanie do zajęć, bardzo miła atmosfera wszytko idealnie wytłumaczone. Polecam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2019

Wspaniałe zajęcia w przemiłej atmosferze. Nadrobiłam i nauczyłam się bardzo dużej ilości materiału w krótkim czasie podczas przygotowań do egzaminu gimnazjalnego. Serdecznie Polecam ☺️

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.