Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Bełchatów
Opoczno
Końskie
Tomaszów Mazowiecki
Piotrków Trybunalski
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Absolwentka lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim z doświadczeniem w nauczaniu chętnie udzieli korepetycji z języka angielskiego i/lub niemieckiego na każdym poziomie zaawansowania, również od podstaw. Zapewniam materiały, pomoc w materiale szkolnym, a także pozaszkolnym. Stawiam na rozwój wszystkich sprawności językowych – słuchania, mówienia, czytania ze zrozumieniem, pisania krótkich wypowiedzi, przez co zajęcia u mnie są różnorodne. Duży nacisk kładę na rozwój sprawności mówienia – na każdej lekcji poświęcam dużo czasu na konwersacje. Mam doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i osobami dorosłymi. Nauczanie języków obcych to moja pasja, gwarantuję szybki postęp w nauce. Zapraszam do kontaktu, jeśli chcesz zacząć mówić swobodnie po niemiecku :) tel. 781 422 106

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.